Forum
"Pohiti Ana!" Mama me je klicala. "Že grem!" Sem ji rekla vendar se nisem niti premaknila. Bila sem zelo jezna. Zaradi selitive so starši pozabili na moj 11 rojstni dan. Zavzdihnila sem in vzela prtljago in stekla po stopnicah. Prtljago smo naložili v prtljažnik nato pa sedli v avto. Gledala sem za našo hišo. Ni mi bilo všeč da se selimo. Gloriji očitno tudi ne. Glorija je moja starejša sestra in je stara 16 let. Imam pa tudi mlajšo sestro niko staro 6 mesecev. Zelo rada izdelujem karte. Mogoče je najbolje da tri pokažem:

Ime: Glorija
Starost: 16
Slika:

Ime: Nika
Starost: 6 mesecev
Slika:

Ime: Ana
Starost: 11
Slika:

Next?
10. april 2011
next!
10. april 2011
Neext!
10. april 2011
še en komentar!
10. april 2011
next!
10. april 2011
next!!!
11. april 2011
next!
15. april 2011
NeXt
15. april 2011
Hiša mi je bila zelo všeč z glorijo sva imeli celo vsaka svojo sobo. Vendar sem bila vseeno žalostna, saj se še vedno niso spomnili na moj rojstni dan. Žalostna sem jim pokazala koledar vendar ni pomagalo. Obkrožila sem datum. Nič ni pomagalo. Žalostna sem bila in začela jokati stekla skozi vrata in odšla v gozd. Tekla sem hitro kolikor sem mogla in kmalu sem prišla v gozd. Takrat sem se zaletela v neko dekle. Viditi je bila moje starosti. "Oprosti, nisem hotela." Sem rekla.
"Saj ni nič narobe." Je reklo dekle. "Mimogrede sem Eva. Kdo si pa ti?"
"An
25. april 2011
"Ana sem." Sem povedala. Že takrat sem vedela da mi bo Eva všeč.
25. april 2011
Se opravičujem. Pomotoma sem stisnila pošlji.
25. april 2011

Eva
25. april 2011
NEXT
25. april 2011
NeeeeeeeeeeeeexT!
25. april 2011
"Koliko si stara?" Me je vprašala Eva. "11 ti." "Jaz tudi." Je rekla Eva. "Ravno včeraj sem imela rojstni dan." "Jaz pa danes." Sem rekla. "Vse najboljše." "Hvala." Eva mi je bila všeč. Tudi sama sem vedno želela imeti dolge svetle lase in take lepe sijoče modre oči zdaj pa imam sive oči in rdeče lase do ramen. "Imaš kakšno sestro ali brata?" Sem vprašala Evo. "Imam starejšo in mlajšo sestro." Je povedala Eva. "Jaz tudi." Sem rekla. "Mlajša je stara 5 mesecev starejša pa 15 let." Je rekla Eva. Pri meni pa mlajša 6 mesecev starejša pa 16." Sva si pa res podobni." Je rekla Eva. Nato pa je presenečeno vprašala: "Zakaj si pa zbežala za svoj rojstni dan?" Žalostno sem povesila glavo. "Starši so pozabili na moj rojstni dan. "Takrat je Eva od presenečenja pozabila zapreti usta. "Kaj pa je?" Sem jo vprašala. "Moji tudi." Je tiho šepnila. Takrat pozabim usta zapreti jaz.
25. april 2011
next?
25. april 2011
next
25. april 2011
itak next
25. april 2011
u19496
u19496
next
25. april 2011
"To pa je naključje." Sem rekla presenečeno in končno uspela zapreti usta. Eva me pogleda in reče: "Ampak nemogoče je, da bi to bilo naključkje." Nato je spretno kot opica splezala na drevo. "Ampak kaj bi lahko bilo drugega kot naključje?" Sem jo vprašala, ko sem prav tako spretna kot malo prej ona splezala na drevo. "Ne vem." Je priznala Eva. Gugali sva se na veji in razmišlljali, kako bi lahko prišlo do tega naključja. "Tudi jaz ne vem." Sem rekla po nekaj trenutkih tišine. Takrat sem se spomnila: "Vendar bi to lahko bilo..." "Ana pazi!!!" Me je prekinila Eva. Presenečeno sem se obrnila. Za las sem se izmaknila nekemu čudnemu ognjenemu žarku in Evo potegnila zraven. Takrat sem pod nogami začutila nekakšen tobogan. Nenadoma sem padala...

... in padala....
.....in padala......
26. april 2011
next
27. april 2011
u46138
u46138
dj next xD
27. april 2011
next
29. april 2011
u19496
u19496
next
29. april 2011
Z Evo sva nenadoma priastali v nekakšnem podzemnem hodniku. Pogledala sem jo in jo vprašala: "Se mogoče tebi sanja kaj se dogaja?" Toda Eva je samo odkimala. Še naprej sva hodili po hodniku dokler ni Eva zavpila: "Tam je luč!" Nato je stekla proti luči. Tudi jaz sem hitro stekla za Evo. Vstopili sva tja kjer je bila luč in prišli sva v neznano mesto. "Kje sva?" Sem vprašala Evo. Eva ni nič odgovorila. Samo stala je popolnoma primiru in takrat je rekla: "Poglej tja." "Kam?" "Na streho hiše!" Pogledala sem a streh je bilo polno. "Na katero streho?" Na tisto z zeleno streho!" Pogledala sem. Tam se je bleščala nekakšna modra svetloba. "Nujno morava tja gor." Sem odločno rekla. "Saj se ti je zmešalo." Je rekla Eva. "Kako bova prišli tja gor. "S plezanjem s čim pa drugim!" Eva me je vprašujoče pogledala. "Saj pležeš izvrstno! Gotovo nama bo uspelo." Eva je rahlo zardela. "No ja pri nekaj letih vaje se pač naučiš." Nato sem rekla. "No pojdiva." In res nenavadno hitro sva splezali na streho. Stekli sva proti modri svetlobi.
29. april 2011
next
30. april 2011
next
15. maj 2011
Ja next! Zakaj sprašuješ! Kar next!
25. maj 2011
Zagledali sva čudno podobo ki je izginila v zraku tudi modre svetlobe več ni bilo. Takrat sva videli črno škatlo. Odpravili sva se s strehe nazaj domov a nisva našli poti. Škatlo sva skrili v jami in na tistem mestu zid umazali z jagodami da bi prepoznali mesto. Nato sva šli iz jame koga vprašati kje sva. Nenadoma naju je obkrožilo polno jeznih ljudi nisva jim mogli zbežati.
26. maj 2011
next!
26. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg