Forum
1. DEL

Moje ime je Amy stara sem 14 let imam sestro dvojčičo Abby ,mlajšega bratca Tilna in starejšega brata Axela,ki ima 15 let.. Živimo v Nemčiji. Mami ( Karin) je po poklicu novinarka na televiziji in skoraj nikoli ni doma. Oči(Andrej) pa je najboljši kuhar ima svoje restavracije. ( eno v Nemčiji, dve v Sloveniji in še eno v Španiji) oče ima še dva brata ki sta tudi po poklicu kuharja. Očetov starejši brat Damir dela v Španiji vidim ga vsake poletne počitnice ko grem k njemu v Španijo. Očetov mlajši brat Damjan pa dela v Sloveniji. Vidim ga samo za božič ko pride na obisk k nam v Berlin. Govorim slovensko,angleško in nemško učim se tudi španščino. Abby govori slovensko,nemško in angleško. Tilen ima 5 let jeseni gre v šolo. Z Abby se ne razumeva ker imava različen stil,poslušava različno glasbo in počneva različne stvari.. z Axelom sva neločljiva,oba imava emo stil in oba obožujeva Black Veil Brides, vse stvari počneva skupaj imava tudi skupaj kopalnico. Sobe imava popolnoma enako opremljene. Dokler….
pač to je moja prva zgodbica prosim za komentarje ( kritike,pohvale ... ) in ja nimam še ikušen tak da se opravičujem za napake.. p slikic mi noče sprejeeet;(((
NEXT ????
14. februar 2013
u75152
u75152
neeext
14. februar 2013
u84822
u84822
Neeeext!:*
14. februar 2013
Neeext!!!
14. februar 2013
u120570
u120570
nextttttttttt
14. februar 2013
u121762
u121762
nextt;*
14. februar 2013
u120727
u120727
http://www.igre123.com/forum/tema/mission-impossible./50550/
●σρяσѕтι, кєя σgℓαšυנєм
●тσ נє мσנα ησνα zgσ∂вιcα
●тσ נє яєѕ ƒυℓ нυ∂α zgσ∂вιcα νяє∂ηα вяαηנα
●zαтσ кℓιкηι ℓιηк
http://www.igre123.com/forum/tema/mission-impossible./50550/
●ιη šє єηкяαт σρяσѕтι
14. februar 2013
u114382
u114382
Next
15. februar 2013
u84058
u84058
next
15. februar 2013
next
15. februar 2013
nextamm

Dokler se niso začele poletne počitnice. Še zadnjič grem v šolo. Zjutraj sem z veseljem vstala in malo tudi z žalostjo saj svojih sošolcev in sošolk nebom videla cele počitnice. Odpravila sem se v šolo. Do šole sem imela samo par minut hoje. Ker sem šla prezgodaj sem še se odpravila v park. Nenadoma se zaletim v nekoga in padem . fant z modrimi očmi in sixpacki mi reče » nisem te videl opostiiii in naredi pupy face:$ « ob njegovem pogledu zardim . v roko mi potisne listek. Na njem je pisala njegova telefonska in njegovo ime.:$ ime mu je bilo Allen. ko sem pogruntala da imam v roki listek in na njem njegovo telefonsko ga že več ni bilo;(. Končno se opogumim in mu napišem sms.. takoj mi je odpisal napisal je » upam da se še kdaj vidiva« prišla sem do učilnice.. ne vem zakaj je bil hodnik prazen?o saj je moja ura kazala še pol ure do pouka. Ko sem vstopila v učilnico se je celoten razred obrnil proti meni. In učiteljica je rekla » mlada dama zamujaš pol ure in to bo neopravičena ura« jezna se usedem v svojo klop.. telefon mi začne vibrirat dobim sms od Allena:$ povabil me je na zmenek danes ob 8 pred kavarno…
15. februar 2013
u120570
u120570
NEXT
15. februar 2013
Neeext!!!
15. februar 2013
u121762
u121762
next
15. februar 2013
u114382
u114382
neext
16. februar 2013
neeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. februar 2013
u121762
u121762
next
a bi kera brala? http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zgodba/50553/
sory ker oglašujem
16. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext<3333333333
18. februar 2013
u75152
u75152
neeeeeeext
zgodbica je fuuul dobra in se ne visdi da nimaš izkušenj vsak ki bere bi mislil da si jih že veliko napisala
18. februar 2013
hehe hvala.. sej pomaga pa mi teja styles<3
nextam ko pridem domov.
pa hvalaa
18. februar 2013
evoo nextam se opravičujem da nisem prej nextala.

3. Del

Dan se je vlekel kot megla končno je zazvonil zvonec KONEEC POUKA poletne počitnice. Po pouku me je pred šolo čakal Axel z njegovim motorjem. Obožujem ga. Axel mi je rekel da ima presenečenje za mene ( vedno jih ima ) sicer nisem vedela kakšno presenečenje ima za mene ampak sem vseeno sedla na motor in že sva se peljala. Peljala sva se nekam meni v neznano ( njemu seveda znano ) vozila sva se zeloo dolgo ampak se je splačalo. Prišla sva do plaže plaža je bila posuta z školjkami in morje je bilo čisto čisto tako da sva videla vse ribice,rakce in podobno v morju. aaaw v bližini je bil pomol sedla sva na pomol. Nekaj časa sva se pogovarjala naenkrat pa …. Mi v roke potisne snežno belo debelo kuverto. Na njej pa piše moje ime in priimek. Kuverto sem počasi odprla v njem pa zagledala prvo dve karti za Španijo komajj sem čakala da grem spet k stricu na počitnice. Ni mi bilo jasno zakaj 2 karti saj ponavadi sem vedno šla sama v Španijo. Tokrat bo drugače je rekel Axel. Rad bi preživel poletje z svojo najboljšo sestro!! Od veselja sem začela kričat in tekat po pomolu dokler nisem padla v vodo. Axel je skoraj umrl od smeha in podal mi je roko jaz pa sem ga potegnila v vodo začela sva se smejati nato me je objel in rekel kaj pa preostalega darila ne boš pogledala?? V kuverti je še bil CD od BVB od Axela najljubši CD omg nisem mogla vrjet da mi ga je dal. Mislila sem da bom znorelaa od veselja. Končno bom videla Andya mojo ljubezen ( v njega sem zaljubljena že 2 leti in vem da ne bo nikoli moj ) .
Axel mi je povedal da gremva k stricu v Španijo samo da on opravi neke dolžnosti nisem vedela kake ( se pravi da bova samo 3 dni v Španiji ) nato je še mi v roke potisnil karte za koncert od BVB in bile so VIP se pravi da bom Andya in ostale spoznala osebno. Axel je rekel to še ni vse. Z njimi bova preživela celo poletje. Andya sem spoznal letos med prvo majskimi počitnicami ko sem ti rekel da grem nekam sem šel v Ameriko k prijatelju on pa mi je predstavil skupino. Z Andyem sva od takrat naprej nerazdružljiva in ko sem mu povedal da imam sestro ki ga obožuje te je hotel takoj spoznati zato je predlagal da če hočeš lahko z njimi preživiš celo poletje.! Od veselja sem še bol kričala…

NEXT ?
13. marec 2013
neext!!!
13. marec 2013
Neeext:$$
13. marec 2013
Teja al pa če bi ti zaj en next napisala nebi škodlo
13. marec 2013
neeeeext!!!!!!!!!!!!!!
13. marec 2013
sm prou prebrala? Bvb? Oni so najaciiii!!!
Neext;3
13. marec 2013
next+nova bralka!!!
13. marec 2013
4. Del
No koncno sem docakala dan da letim v spanijo k stricu. Let mi je zelo hitro minil. Saj sem ga prespala. medtem ko je bil axel cisto neucakan ker bo videl strica po 3 letih. ( ja axel ze 3 leta ni bim v spa iji pri stricu saj nikoli ni imel casa da bi sel z mano. (Tako mo ke vsaj rekel samo dvomim da je to edini razlog.. Abby pa na sploh sovrazi spanijo. ) ko smo prispeli na letalisce naju ni cakal stric temvec Andy in Jinxx. Nisem mogla vrjet mislila sem da sanjam oo.
A-axel j-jaz
J: axeeeeeeeeeeel ubilaa te bom ( v hecu seveda )
A: zakaj le?
J: nisi mi povedal da bosta v spaniji andy in jinxx!!!
A: SUPRISEEEEEEEEEE sis. Pridi greva jih pozdravit saj ze nestrpno cakata. Tako kot jaz in ti.
15. marec 2013
Se opravicujem za kratek next dobite naslednjic dalsega. Ko bom na racuanalniku
15. marec 2013
neext!!!
15. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg