Forum
Odšla sem do stola , kateri je še bil edin v celem kosu , pogledala sem okoli moje sobe , želela sem si , da se to nebi nikoli dogajalo , ampak res nikoli! Po celotni sobi same škatle , vse zapakirano . Mislila sem na to , da se tole ne bi smelo dogajati , pa kaj mi bo denar ! Katerega imamo itaq že preveč , želim le moje stare prijatelje! No mogoče ste že ugotovili , da se selimo ali pa tudi niste . No selimo se drugam , selimo se v New York . In jaz sem Ashley , stara sem 15 . Moja družina je ena najpremožnejših v Londonu , no zdaj že v New Yorku . Še vedno ne razumem zakaj moram na drugo celino , v drugo državo , v drugo mesto. A razumem , da se oddaljujem od prijateljev , s katerimi sem preživela že 15 let in ki jih ne bi rada zapustila NIKOLI! Pa kaj ko na tem svetu ne veljam nič . Moja mami in oči sta milijonarja , imata čudovito podjetje , ki je razkroplejno , in tudi deluje po celi evropi ! Zdaj pa gremo v NY kjer bosta delo razširila! Ampak jaz,jaz ne bi šla .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Oči ( Jernej ) & Mami (Elen ) - 36 let (oba)

No malo o njima :

- Moj oči je iz Slovenije ( LJ)
-Moja mami pa iz Londona
- Spoznla sta se enkrat v Londonu , ko se je mami zabila v očija ,oči je bil na poklicnem izobraževanju v Londonu. ( Imel je 19 let, mami pa tudi )Že takrat sta bila strastna ''podjetnika'' .
No očiju so poleteli listi po zraku , in nato sta odšla na kavo - vabila je mami , seveda po predavanjih .
- Imata oba temno rjave lase in sivkaste oči . Očka ima malo bolj temne - že skoraj rjave.
Pa dovolj o njima !
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
No imam sestrico Ester , tudi ona ima temno rjave lase in sivkaste oči :
Ester - (4 leta )

-Včasih je super družba ! Da se jo vse '' nasrat '' .
No in tole sem jaz , edina svetlo rjavih ( kostanjevih las ) in sivo-modrih oči . Jaz sem edina svetlih las - po babici ( omi ) , ki živi v sloveniji. No skratka moje ime je : ASHELY ( vzdevki : All , Ashy, ash , ali pa na kato Aš ) Tole sem jaz ;

>Ash , bi lahko prosim , pomagala Evan z škatlami , je skoraj 4x mlajša kot ti pa pomaga , ti še pa kar obupuješ in lenariš tukaj ! < Je bil mamin glas , kako lahko reče da obupujem ! Jaz se poslavlajm !In še nisem tako stara ! starejša je le 3x in 2 leti pa 8 mesecev , komaj čez 4 mesece bom čistokrvna petnajstletnica , komaj čakam , ko sem že zaslišala - spet - mami iz spodaj > Kaj zdaj počneš ? Takoj se zmigaj! < > Mami , mami aš lena , aš lena . < Je ztožila Even , med tem me spolh videla ni . Vzela sem še zadnjo škatlo , ki je ostala in jo prinesla dol . Saj vsi delaci ( varnostniki , kuharji ... imajo prosto no ne čisto tako nekateri niso več zaposleni pri nas , nekateri so se že odpeljali v NY . No skratka , škatlo sem odložila , pred očijovim nosom na tla .
10. oktober 2011
Ester - ne Even ! -- Nekst?
10. oktober 2011
next!!!!
10. oktober 2011
u61785
u61785
nextiiiii
10. oktober 2011
> Brko , zakaj si žalostno ne bit. ( Brko - očijov vzdevek zame ) < Odšla sem kar naprej v avto zgrebla sem se za zadnja dva sedeža saj imamo avto za 8 osebic, speradj oči & mami , nato Ester ( čez dva sedeža ) in nato jaz , res je to le 6 sedežov a zadnja dva sta zasedena , z prtljago. No zleknila sem se in se pokrila po nogah v ušesa sem potisnila slušalke telefona , in poslušala glasbo , :
Moja najljubša < 3 In moj najljubši pevec - BRUNO MARS , jeah . Nato sem zaspala . Do letališča . Imela smo zasebno letalo , bilo je zelo veliko za približno 15 oseb, mami me je zbudila in odšla sem na letalo zleknila sem se za zadnje sedeže , bili so po 3 skupaj spet sem ponovila : Glasba & Zaspala . Ko mi je telefon začel vibrirat - sporočilo , le kdo je , zbudila sem se in pogledala , nisem mogla vrjet kar ji pisalo , ......

Nekst? ( 4 ) Jutri nekstammm D
10. oktober 2011
next!
10. oktober 2011
Marry me!!!! To je pisal
10. oktober 2011
haha
10. oktober 2011
u60192
u60192
nextttttt :3
10. oktober 2011
Ampak ne le to , kako me poznajo ko pa še niti nisem prispela v NY. ? . Pisalo je :

IN

http://www3.spimpaj.si/glitter/created/fgA6xvzDpv.gif

Torej me že poznajo , nič čudnega . Kmalu po sporočlu smo pristali in se odpeljali do naše nowe hišice :

Okrog in okrog je bil bazen , na levi in vzpredni strani je bilo morje , na desni in zaddnji pa gozd.

Bila je zelo lepa hiša .
Nekst ? se opravičujem se morn Fizko včit
12. oktober 2011
next
12. oktober 2011
next
12. oktober 2011
neext!!
12. oktober 2011
u60192
u60192
nexttttt
12. oktober 2011
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. oktober 2011
next
15. oktober 2011
neeeeext!
16. oktober 2011
next
19. oktober 2011
Kot na veliko bedo sem šla v svojo sobo in se zleknila na posteljo , mesto mi ni bilo všeč hočem DOMOV! A vem da ne bom šla še dolgo ne , ai pa sploh NIKOLI!Spet sem zajokala .
''A takrat še nisem vrjela da pa mogoče , lahko tukaj ustvarim novo življenje , poiščem nove prijatelje .''
Odšla sem v kuhinjo , in prižgala TV , ćeprav si bi ga lahko gledala v svoji sobi .
Jutri grem v šolo , nowo popolnoma nowo šolo , z nowimi ljudmi . Postala sem še bolj žalosta , a ko sem videla ,da je tudi Ester žalostna raje nisem jokala , svojo majhno sestrico sem uzela v naročje in jo stisnila k sebi , >Oh ti lepotička , ne jokaj < Sem ji govorila , pa sem bila sama enako potrta....................................................
PRVI ŠOLSKI DAN V NOVI ŠOLI
Bala sem se kako me bodo sprejeli ,ampak zdajle so vsi okoli mene , sedim za mizo in poslušam najmanj 15 učencev okoli mene , neki 2 punci sta se sprli s katero bom sedela -čisto nori so - No na koncu sem se usedla z nekim dekletom po imenu Diana .

Diana :

Nekst?
04. november 2011
Neext!
04. november 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. december 2011
u82896
u82896
NEXT + DOBR PIŠEŠ
23. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani