Forum
»Pillar! Takoj prid dol.« se je mami »drla« »ja ja, sej ži grem« sm govorila in hodila po stopnicih navzdol v kuhinjo. Kot ži veste mi je ime Pillar priimek vas čist nč ne zanima, stara sm 14 in ja pč mam brata in je ful tečn »hec« ni tečn. »Otroka vem da je to zelo butasta ideja za vaju ampak sm se tak odločla...« je mami prenehala govorit, sam gledala sm v njo in rekla »kaj ? kam ? ko ? neč ne razumem« »enako« se je oglasu Matic (moj brat). »no pč selimo se in to takoj po šoli, zlo mi je žal ampak...« sm jo spet prekinla »zako ? pa ne no nočm jet tuki mam tolk spominu pa frende pa use.« »ljubica sej vem sam veta spoznala sm novega fanta in sma ži kak teden skupin in zato bi se k njem preselila.« nama je povedala mami »koo ? po usem oči je še živ in ti to veš.« sm jo napdla v joku »vem sam nisma več skupi tak da.« Solze so se mi ulile po obrazu in takoj sm stekla u sobo, Matic je sam prestrašen gledu in potem je šou počas v najino sobo. Ja skupi mama sobo ker mamo ful malo hišo. »pa dej no Pillar sej bo use vredu boš vidla, mogoč je pa ta tip fajni pa bogat.« me je hotu potolažt. »pa kaj ? je pa pč bogat mi pa nismo in nočm se preselit.« sm se branla. »Matic, a lahk greš mal vn ?« je mami potrkala na vrata in uprašala Matica. Celo urco mi je govorila da si bom našla nove prijatle in da se nebom z njim kregala tok ku z tti. No tuki je pa res mela prav, vsak dan sma se z Manco kregale in vsak dan je bla ena in ista pesmica.
26. marec 2011
next ! ful fajn !
26. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg