Forum
po pouku sva na skrivaj šla skupaj na avtobus kjer sem tam doživela moj 2. 1. poljub.
ko sem prišla domov sem se kot ponavadi vpisala v facebook. kjer je bil dosegljiv samo gašper.
JZ: heii
G: oj
JZ: kako si?
G: ureduu...ej a veš takrt k sm te uprašu če si hodila z rokom??
JZ: ja?....
G: takt sm te ubistvu hotu uprasat..ce bi hodila z mano...
JZ: ahaa...
G: a bi hodila z mano?
JZ: ..ne..sory..biu si mi všeč že od začetka športa za zdravje..ampak zdj spet hodm z rokom.
G: aha..umm.okej..dijo..
JZ: dijoo! ))
naslednji da v šoli sem videla gašperja na tleh čisto pretepenega. hitro sem stekla do njega in ga vprašala kaj se je zgodilo,rekel mi je da je rok zvedel za najin pogovor včeraj in ga je zato večkart udaril.nisem mogla vrjeti. gašperju sem pomagala vstati potem pa tako stekla k roku in mu z jeznim glasom rekla : '' zakaj si ti gašperja udaru''?
odgovoril mi je,da zato ker me osvaja . rekla sem mu samo,da se je spremenil in,da ne dobi 2. možnosti. šla sem k gašperju in sem mu povedala kaj se je zgodilo in ga poljubila na lice,se mu nasmejala in odlša k pouku.
17. januar 2012
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
17. januar 2012
ko sem prišla v razred sem mojim frendom povedala vse..no..razen tistega da sva z rokom spet hodila.med odmorom sva se z gašperjem srečala in nisem vedela kaj naj naredim in zato sem mu rekla le en sramežljiv ''ja'' kar je bilo odg. na njegovo vprašanje včeraj...in sedaj hodiva! ))
z anjo sva šle k pouku. imeli smo francoščino. prfoksa je rekla ,da gremo naslednji mesec v Pariz. ko smo se že vsi veselili je dodala še da grejo z nami še ostali razredi,kar pomeni,da gre Gašper z nami..jeej..ampak potem sem se spomnila,da gre tudi Rok..po tej misli je moje veselje izginilo. po glavi so mi rojile le misli kako bo rok jezen ker z gašperjem hodiva in da mu nebi spet kaj naredil saj je rok zelo močan.med odmorom je Gašper pritekel k meni in rekel..
G: heii..kaj si mi prej rekla..ja?? zakaj??
J: to je bil odgovor na tvoje vprašanje..
G: kaj?
J: ja inn..
( še preden sem lahko dokončala stavek sem padla v njegov objem)
G:nasledn mesc gremo v Pariz!!
J: ja suprr..še dobr,da greš tut ti zravn.
G: ja..sam kaj pa rok ?
J: pust njega ( ga objela in odšla)
takšni odmori so se dogajali še nekaj tednov dokler nismo šli v pariz. spakirala sem skoraj celo omaro celo kopalnico,da bi ja zgledala lepo za gašperja.peljali smo se z avtobusom. peljali smo se nekaj ur ampak ker sem sedela z gašperjem so bile te ure popovne. ko smo prišli smo se porazdelili po sobah. jaz sem bila v sobi z anjo,tejo in veroniko,gašper pa z janom,in markom in še z enim drugim sošolcem. moja soba in gašperjeva soba je bila zelo daleč ampak saj je vseeno saj bova čez dan skupaj.Šli smo na ogled Pariza. Bilo je prečudovito. Z gašperjem sem se držala za roke kot sta se tudi Jan in Veronika in Mark in Teja. Le anja je bila sama kar mi sploh ni bilo všeč. Ko sem čez nekaj časa tako pogledala nazaj sem videla Anjo in Lariso skupaj !!!!!! nisem vrjela svojim očem zato sem Gašperju rekla, da bom takoj nazaj.
JZ: amm..od kdaj sta vidve frendice ?!
(larisa) L: ja no..amm.. od zdele..
(anja) A: ja..
JZ: zakaj??
A: ker mi ti ne zberaš prjatlov in se lahko družm s komer koli hočmm
L: ja sam res..pa še ti se skos z gašperjem združšš..
JZ: dej ti pa sam zapri tvoj lažnivi hinavski klun k te nuben ni nč uprašu!!!!!
L: kaj?!!
A: larisa pust jo..sploh pa ti nimaš nubene pravice,da se tkole grdo obnašaš do mene in do moje ''nove najbolše prjatlce''
JZ: kaj!! ( pogledala lariso in spet anja in spet lariso)
L: ja kaj ???
A: sej..
JZ: waaww..haha..okej..čaki mal..sam zrt tega k mam fanta ti ga pa nimaššš???..hmm..le zakaj??!!
A bet...ne ni zrt tega..zrt tega ker si preveč s svojim fantom...kaj pa jzz..ha??
JZ: ajjaa.. o tem kok sm jss slaba...zrt tega ker sem vedla,da bošš se skregala z mano ti nism povedala tega!!!
A: povedala česa..?
JZ: ja da sva z rokom spet začela..ampak je debil pa sm ga pustla !!!!!!!!
A: kaj?
JZ: amm..upss..
A: ja sej in pola sm jzz slaba prjatlca..
L: pejt anja greva..
nisem mogla vrjetii....next??
18. januar 2012
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
18. januar 2012
neext!!!!!!!!!
18. januar 2012
3 nexte... pŁooosiim !
21. januar 2012
next
04. februar 2012
Nazaj sem šla h Gašperju. Vprašal me je kaj se je zgodilo a sem mu le odgovorila,da sta Anja,Larisa budale in to je to.Ko smo tako hodili po Parizu so mi ves čas odmevale Anjine besede po glavi'' z mojo novo najboljšo prijateljico,preveč časa se družš z njim''Ko smo prišli nazaj sta Teja in Veronika prišli k meni in me vprašali zakaj se jokam.
J: ja z anjo sva se skregale...
T: zakaj???
J: ker se je ona začela z lariso družt
V: pa sej ji ne zberaš ti frendov..
J: vem sam je rekla,da je zdej larisa njena nova BFF in da sm js slaba BFF ker se preveč z Gašperjem družm!
T:to sploh ni res!
V: no...mal velik se družš z njim...ampak se tut z nami družš ...
J: seii se ne rabta z anjo skregat sam zrt mene...če to mislta!
Tej pogovorta se!
V: ja to je dobra rešiteu..
J: aja pa...amm....že doug nazaj sva z rokom začela hodt ampk je debil in sm ga pustila po 3 dneh...
V: KAJ????
T: zakaj NISI POVEDALAAA?!
J: sory ampak nism mogla,ker vem ,da ga ne marata.....
T: nevem zakaj vama nism tega prej ovedala sam..
V: sam kajj?
T: z Markom ne hodva več...
J: od kdaj?
T: od ogleda...
V:No lej...use mamo svoje skrivnostii....
T: in tvoja???
V:frendica sm z lariso...
J: aa...ma dej sej je usen pač si...
T: a smo zdej use na cool
J: ja
Anja je prišla v sobo in se samo uledla na posteljo vzela mobitel bila čisto tiho.Veronika je prišla do nje in ji rekla:
V: a si skregana z nami??
A: ja!
T: zakaj?
A: kako se loh druzta z unoo debilkoo???
V: NI DEBILKA!
A: tolk u tem...hodila je z Rokom...spet!
T: veva!
A: kaj?
V: ja zdele nama je povedala!
J:kaj zdej si se še z njima skregala?
A: ja in?
J: bet ti je!
A: sej jutr grem k larisi u sobo!
V: prov!
T: supr!
J: anja pogovort se morva!
A: amm....a?
...next?
20. februar 2012
neext
20. februar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. februar 2012
next!!
20. februar 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
21. februar 2012
OkaaYYYY.....TKoojj boo
22. februar 2012
next
22. februar 2012
J: dej prit sm k ti morm neki povedat!
A: no okej !!
J: lej Anja...ti men ful velik pomenš in te mam rada ampak ker mam fanta so stvari mal drugačne zame zato morš bit mal bl razumljiva ker misl da mi gašper ni sam ušeč in da ga mam rada mislm da ga ljubim.
A: aww...ammm..ja zakaj mi pa nisi povedala da sta z rokom spet začela?
J: sej sm ti hotla ampak sm vedla da ti to ne bi blo všeč itak pa tko al tko ne bi ta zveza doug zdržala.
A:aha...no oblub da si bova zdejj use povedala!
J: ja oblubbmmm in zrt mene si lahko prjatlca skomer koli hočšš..in sorii
A: soriiii....tut js te mam rada in mi velik pomenšš
objeli sva se. sedaj je spet use v najlepšem redu.
V: jeejj frendicii sta
T: jeejjj
A: ajaaa ejj...pred vrati je neki zate..
J: a?
šla sem pogledat pred vrata in zagledala šopek rdečih vrtnic in na velikem rdečem srcu napisano ''LJUBIM TE,tvoj Gašper''
Takoj sem stekla k njemu v sobo in ko je odpru sem ga objela.Hotel me je poljubiti,čisto prvič..ampak je ravno takrat mimo prišla ta Larisa!

2.DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ob 7ih sem vstala zbudila še ostale punce in se naličila in oblekla.Šle smo na zajtrk.Ko sem se usedla za mizo je dve mizi naprej sedel Gašper.Poslala sem mu poljub on pa se je pretvarjal da ga je ujell...aww
22. februar 2012
Ajaa btw...glavni junaki so stari 16...SAM TOLK!
22. februar 2012
hehe next!!!!
22. februar 2012
še 5 nextooww..pLoosiimm D
22. februar 2012
next
24. februar 2012
next
24. februar 2012
3 nextee...še malll
24. februar 2012
next