Forum
se strinjam!!!
neexxtt!
28. oktober 2011
u59826
u59826
hwala useem!
31. oktober 2011
u59826
u59826
naslednji dan v šoli je rok končno prišel. stekla sem k njemu in ga poljubila na lice in mu se enkrat vse povedala in mu recitirala mesic. a po vseh teh besedah ki sem mu jih rekla se je rok samo obrnil in odšel proti ucilnici. v ucilnici sem se usedla k teji :
T: hey
J: nwm se sva z rokom sploh se skupi...
T:kako?
J: anja mi je vceri napisala da je vidla roka pa lariso 8.septembra po pouku kako se košujeta in sm padla na foro in sem roka napizdevala in pol sm larisao poklicala in je rekla da je bil 8.sep sobota in da je ona pršla k men takrt prespat..
T: se prau.. da ti je anja lagala??
J: ja in z lariso sva pač bestici in me je cis stekala da sm se razpizdila ampak rok pa tega ni!
T: a si se mu opravicla?
J: ja! klicala sem ga sem mu pustla sms sporocilo in danes v soli sem se mu opravicila a on je samo se obrnil in sel!
T.......sam zrt te anje ha?
J:ja!
Tustala sla do anje in jo mahnila po obrazu) to si pa cis zaslužš!
J: (samo gledala)
uciteljica je prišla v razred in vsi smo utihnili.po 5ih min je rok prišel v razred in se vsedel na drugi konec ucilnice jaz pa sem ga gledala in dobila solzne oci.
31. oktober 2011
u50889
u50889
Neext!
31. oktober 2011
nnneeeekšššt!
31. oktober 2011
nnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. november 2011
u62802
u62802
Neeeeeeeeeeeeeext !

ušeeeč mi je !
01. november 2011
u59826
u59826
med uro nisem mogla več.teji sem rekla da se bom presedla k roku. ko je uciteljica pisala na tablo sem se hitro presedla. nisem se zmenila za uciteljico zato sem roku zasepetala ,da mi je zelo žal in mu vse še enkrat povedala in na koncu še ,da ga imam rada.
po teh besedah me je pogledal in me močno objel in mi na uho zašepetal , da me nikoli noče izgubiti.po teh besedah nisem vedela kaj naj naredim saj res ljubim roka in tudi jaz ga nocem izgubiti. po uri nisem bila vesela,bila sem jezna na anjo zato sem prišla do nje in ji rekla:
J: ti zajebana prasica! kako si mi mogla to narest???!
A: kaj????
J: na gmail si mi napisala da si vidla roka pa lariso skp po pouku! bitch ena!
A: ja ce sm jih res vidla skupi!
J: aja??! kdaj??!!! ha??!
A: 8 septembra po pouku!
J: kwa?! ne nisi jih mogla vidt ker je bla takrt sobota in larisa je pršla k men prespat!!!
A: ummm..ja..no
J: kaj??!
A: rok povej ji resnico!
R: anja dej nama mer!
J: sam res!
A: vrjem...
R&J: dej nama mer!
odšla sva.usedla sva se skupaj.med odmorom sem poklicala lariso in ji vse povedala in zaradi rokovih besed so se mi ulile solze. larisa je bila vesela zame in za roka.zvonilo je zato sem si obrisala solze in sla k roku, da bi skupaj šla proti učilnici. med tem sva se za roke držala in objemala ....zato so tamali skos govorili fuj in bla bla bla.
po pouku sem šla na facebook. imela sem 1 sporocilo in 1 obvestilo.
sporocilo je bilo od Anje:
upam da mi sedaj vrjames!

odgovorila sem ji:

to pa že ni rok in to pa ni larisa ker rok nima blond pramenov in larisa nima crnih pramenov!!!!!!!!!!!!!!!
next???
02. november 2011
u62802
u62802
haha. Next !!
02. november 2011
neeeextt!
I like it!
02. november 2011
u59826
u59826
se 5 nextov
02. november 2011
u62802
u62802
Ee.

Next !
Next !!
Next!!
Next!!
Next!!
Next!!
Jih je dovolj?
03. november 2011
u59826
u59826
oky
03. november 2011
u59826
u59826
obvestilo pa je bilo od larise,ko mi je komentirala sliko.

v šoi je bil petek.roku sem povedala vse za včeraj in vse kar je naredil se je samo zasmejal.
proti ucilnici sva hodila in se pogovarjala zakaj anja skos tezi....
A: laura!!!! počak!
J: a?
A: morš mi vrjet!! tista slika je bla resnicna!
J: če je bla resnicna kako pol da si mi napisala 8. sep k je bla sob ,da si jih vidla skupi?
A:vidla sem ju 7.sep po soli..in ti si sporocilo dobila naslednji dan!
J: ampk ampk..napisala si dons...
A: sory zmotla sm se.....(odmaknila je roku lase) vidš(pod crnimi je meu blond pramene)
J: ampk larisa nima crnihhh....
A: poglej na sliki k sta skupi!!
J: (pogledala,videla pramen crnih las)kako si mogu???
R: lažeee!
J: jz ji vrjamem!!!
R: laura vrj..
A: talki to the hand(mu nastavila roko)
03. november 2011
u62802
u62802
Hvala fejst !!.

NEXT !!
03. november 2011
next......ful dobr pises usec mi je zgodba
NEXT!!! )
03. november 2011
neext
04. november 2011
next prosim zanimivo fulllllll
04. november 2011
neeexxxxt! to je naj naj naj zgodbica!!!!!!!!
04. november 2011
u41773
u41773
next !
04. november 2011
u59826
u59826
z anjo sva odšli stran. na wc-ju sem poklicala lariso in ji nisem povedala za vse to kar se je zgodilo:
L:hey
J: hay
L:kako kej?
J:ma uredu...ej jz tko zdele dobim sliko od neznane stevilke in gor je biu en fnt s crnimi lasmi pa blond prameni..
L: ja?
J: ja...in kr mau je biu roku podoben haha....in zravn na sliki je bla blond punca z crnimi prameni k se je žvalila s tem fantom...aja ta ta blond punca je bla ful potobna tep
L: ja no kaj???
J: uglaunem..aja se znamenje je mela na istem mestu..smešn ane(igrala sem se z njo)
L: umm...ja..z..zakaj mi zdej to govoriš??
J: mahh nevem...ej najbolše stvari pa še nisi slišala...
L: ajaa..kere????
Ja sm dons roku mal lase odmeknila in je meu res blond pramene..hahaha...kakšno naključje ej
L: hhhhh..
J:ajahhh ej in pol tist gmail k mi ga je ta anja puslala ane?
L: ja kaj je z nim?
Jm mal bl pogledala in ta sporociu je bil poslan 7.sep ..se prau u pet.....in takrt je sola
L: uoou..uoou..uoou...a ti mislššš da sm bla jzzz na tista sliki?
J: ha? ne na-a..sam sm pogledala slike a ne k sva se skp slikale in si si ti dala lase za ušesa in res si mela crne pramene..ojooj....busted!
L: nism bla jzz!
J: bitch!
cel pogovor z lariso sem zadrževala solzem takoj ko sem nehala govoriti z njo sem se končno sprostila....zakaj??? ker ocitno ne bom vec popularna in mi ne bo treba misliti kaj naj oblecem. ko jezvonilo sem janu,marku,teji,veroniki vse povedala a oni so rekla ,da se jim je vedno larisa zdela hinavka in da so na moji strani..pomeni,da sva z anjo popularni.teja je prišla do anje in se ji 10 min opravicevala a anja je samo rekla,da bi ona isto naredila.rok je prišel do mene in hotel nekaj reci a moji prijatelji so samo vstali in rekli: bye bye...ha! ha! haaa!
med vikendom so teja,veronika,jan,mark in anja prišli k meni prespat postali smo best frendi,a z anjo sva si vseeno najbolj blizu.med pogovorom sta se teja in mark kar naenkrat poljubila. zato sva zdaj z anjo edini k nimava fantov.ob tej misli sem dobila solzne oci. zato so me moji frendi zaceli tolaziti. kar naenkrat mi je nekdo poslal sms sporocilo:
hey larisa! I love U 4 ever in ti si samo moja! mwahh...tvoj rok!

...............................................................................................................
po temu sporocilu sem hotela mobi zabrisati ob steno a mi ga je jan izpulil iz rokepreden sem lahko ! cez nekaj minut sem dobila se eno sporocilo:
uppst....sporociu sm hotu poslt larisi !!! opa!
..............................................................................................................
05. november 2011
neeeext
05. november 2011
nadaljuuj!!!!!!!
06. november 2011
u27436
u27436
nnnneeeeeeexxxxxxtttt
06. november 2011
u62802
u62802
haha.
Nextaaj !
06. november 2011
wow next
09. november 2011
u59826
u59826
bila sem zelo jezna!v ponedeljek sem se družila samo s svojimi novimi best frendi ,larisa in rok pa sta sedela skupaj in se kušvala samo zaradi tega ker sta mene poskušala narediti ljubosumno. ampak se za njiju nisem zmenila saj imam svoje prijatelje in njiju ne potrebujem.ko smo se tako pogovarjali je veronika s kotičkom očesa opazila kako larisa in rok prihajata proti naši skupini.na hitro smo se zmenili da se ne bomo zmenila za njiju.
V(veronika) A (anja) L(larisa) R (rok) T (teja) J(jan) M (mark) JZ (jzz)
L: heeey folk in ena ne pomembna oseba!
R: hahahahh
V: kwa hočešš'?!
L: a?
M: deii mer!
T: moj mark ma prouu!
JZ: dejj pa kwa bi vidva ze spet rada no?
A: dejta nm mer!!!
L: rok raj pejva preden postaneva tok glupa kukr so oni!
T: mrš!
pouk se je zacel zelo smešno saj sta se teja in mark skos objemala in veronika in jan pa sta jih posnemala.ta teden so se nam začeli izbirni predmeti.jaz sem izbrala šport za zdravje in likovno snovanje. šport za zdravje sem imela danes 1. zato mi je bilo bedno iti.ko sem vstopila v športno dvorano sem zagledala fanta ,ki sem ga že odprej na videz poznala a nikoli nisem vedela ,da mi bo postal ušeč.uglavnem totalno sem se zaljubila vanj.že 1. uro smo igrali nogomet.bila se skoraj edina punca. zbiral je on. izvedela sem da mu je ime gašper. v svojo ekipo je zbral mene in se nekaj ostalih. na zacetku igre nisem nikoli imela priložnosti zadeti gol. a ce sem hotela dobiti njegovo pozornost sem morala dati vse od sebe. zato sem enemu od nasprotnihg igralcev izmaknila žogo in zadela gol na razdalji 6ih M. gašper je prišel do mene in mi rekel'' bravo'' ob teh besedah nisem vedela kaj naj storim in sem samo nervozno izavila en tih hvala.po pouku sem šla na skype in poklicala moje best frende in jim rekla ,da naj pridejo na skype. ko so vsi prišli sem jim vse povedala,ko sem končala so mi odgovorili:
V(veronika) A (anja) L(larisa) R (rok) T (teja) J(jan) M (mark) JZ (jzz)
A: dodej ga na fb-ju
JZ: ma nevem
T: ma nčč ma nevem....če ga hočeš met ga dodej
JZ: o bet!
M: tejč ma čist prou.....dodej ga
JZ: jan in mark a lohk eno uslugoo???
J: ja
M: ok..povej!
JZ: sam ne se režat....okej pač vidva vesta kaj je fantom usec in zato mi povejta kako naj mu postanem usec
T: cijooj ti pa si!
JZ: hh
Jbleč se tko,da bošš iztopala
M: ampak ne preveč!
JZ: oukej in?
J: make-up...cis mal
JZ: ok..se kej
M: k bo sou mem....
10. november 2011
neext
11. november 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! zelo dobro