Forum
u59826
u59826
jz bom zacela pisat eno zgodbico ,ki je resnicna!

ime mi je laura in stara sem 12 let
moja bff je anja in tut ona je stara 12 let.
najini sovražnici je ime larisa.
zgodba se gre o tem da na našo šolo pride en full cute fnt in.......preberte pa boste zvedl!

zacnem pisat?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. september 2011
Zcniii!
12. september 2011
u59826
u59826
še vsaaj 3 nexte!
12. september 2011
next.. pa obvesci me ko bos pisala
12. september 2011
u59826
u59826
z mojo bestico sva šli skupaj v šolo kot to ponavadi pocneva na prvi dan šole.
med hojo sva se pogovarjali kako komaj ''ne'' cakava da prideva v šolo saj bova že spet videli najino najhujšo sovražnico lariso ali kot ji midve radi praviva počena baletka saj pleše balet in zmeraj poči od jeze ,če nekaj ni pod njeno.
ko sva prišli v šolo naju nihče ni pozdavil ali kaj podobnega saj se nihce noce z nama družiti,ker je larisa vse prevzela pod svojo kontrolo.
ko nam je naša nova razredničarka razdelila kluče od omaric smo šli v razred.
prvih pet minut je nekaj razlagala ampak vse kar sem slišala je bilo bla bla bla saj sva se z anjo veš čas pogovarjali.medtem pa sva videli kako je larisa naju opravljala,kot zmeraj.
larisa je sedela zraven useeh punc in fantovin se zabavali s šalami in opravlanjem.
nato so se oprla vrata ucilnice in naju z anjo je zadel velik šok saj je v razred stopil totalno hot fant. uciteljica mu je rekla naj se useda za naju z anjo.napisala sem mu listek in na njemu je pisalo:

HEY!
jzz sm Laura!
kako je pa tep ime?

................................................................................................................
z anjo sva cakali na odgovor a nič....next?
14. september 2011
nextt
14. september 2011
next..
15. september 2011
u59143
u59143
neeeeeeeeext
15. september 2011
u59826
u59826
med odmorom sem ga pustila pri miru saj je na žalost kazalo da ga sploh ne zanimam.
z anjo sva sle na WC da bi se na licili in stvari , ki je punce pač počnejo
ko sva prišle nazaj v razred sva zagledal lariso kako osvaja z novega sošolca. a na srečo jo je ignoriral...next???

sory k je tok mal sam nimam idej..ju3 nextam!
15. september 2011
next sporoč
15. september 2011
u59826
u59826
ko sem prišla domov sem se vpisala na facebook.
imela sem eno prošnjo za prijateljsvo. bil je nek fant po imenu rok beznik. a ko sem odbliže pogledala sem videla da je moj novi sošolec. takoj sem ga sprejela in poklicala anjo.
(j) jst (a) anja

a: hy!
j:rok mi je prosu za prjatlsvo!!!!
a:kdo je rok????
j: nov sošolc
a:cool!!!!!!
j:ja
a: ajde morm it caw!
j:caw

naslednji dal v šoli anje ni bilo.
v garderobi sem naletela na roka.
(j) js (r) rok
j:hey! sprejela sem tvojo prošnjo za prijateljsvo včeri!
r:cool! ej sori k ti nism vrnu odgovora na tvoje vprašanje.
j: sej je kull sej zdej vem kako ti je ime.
r:a bi dons skp sedela pr pouku
j: umm..ja ok ...
r: ok cool

ko sva ''skupej'' prišla v razred naju je larisa tako gledala kakor bi nekoga ubila ampak zato se nisem zmenila.med poukom se sploh nisem zmenila za današnjo snov saj sem ves čas naskrivaj gledala roka
16. september 2011
u59826
u59826
js:

anja:

rok:

16. september 2011
next
16. september 2011
next
16. september 2011
u59826
u59826
še vsaj tri nexte !
16. september 2011
neeext!
16. september 2011
next
16. september 2011
u59826
u59826
med odmorom oz cel čas sva prezivela skupaj. po pouku sva šla na avtobusno postajo in tam cakala na avtobus. ko je prišel sva se usedla skupaj in se pogovarjala
j:a mi das tvojo tel. št.?
r:ja.....030543652
j:tenx..moja pa je 051564173
rk..
ko sem prišla domov sem klicala anjo in ji vse povedala,ko sem koncno nehala razlagati sem zaslišala en velik krik od anje saj je bila zelo vesela zame.
a: mislš da je vate?
j:nevem..caki nekdo me klice
a: byee

ko dvignem slušalko in.....next?
20. september 2011
next
20. september 2011
u59143
u59143
neeeeeeeeeext
22. september 2011
u59826
u59826
še 3 nexte!
22. september 2011
u29484
u29484
Next, cool
23. september 2011
next
23. september 2011
next
23. september 2011
u59826
u59826
bil je on!
j:haj
rj! a bi šla dons u kino z mano?
j......j..ja
r: ok a maš rada grozljivke ?
j: ja full
r: no pol pa greva jo gledat...ob 8ih?
j:ja byee
r: caw

OMG rok me je povabu v kino.
do osmih je samo še 2 uri in jaz se nevem kaj bi oblekla!!!!!!!
poklicala sem anjo in ji vse povedala in ,da naj pride k meni, da bi mi pomagala kaj naj oblečem. anja jje prišla in jaz sem se šla stuširat in glavo umit,anji sem pa prepustila kaj naj oblečem saj ima anjo dober okus za obleke.
ura je bila 10 min do osmih. moja frizura je bila narejena ,moji nohti in obleka pa prav tako. naličila sem se cisto malo...maskara ,lipgloos,črtalo za oci in to je to.
nekdo je pozvoniv pred vrati in vedela sem da je bil roka saj je bila ura že osem.
next???
24. september 2011
next
24. september 2011
next
25. september 2011
u59826
u59826
šla sem odpret in res je bil on.nisem vedela kaj naj rečem zato sem ga samo gledala. a končno je iz mene prišel samo en piskajoč zivjo!
j:zivjo
r:hey....greva?
j:ja

met potjo sva se ves čas pogovarjala samo o šoli o.O
ko sva prišla v kino sva pla v vrsto za karte.čakala sva 5 min potem pa sva prišla na vrsto,ko je rok rekel prodajalki kart da greva gledat oddelek groze naju je prodajalka tako čudno pogledala in rekla samo ,da ne saj sva premajha.rok je že hotel oditi a sem ga prijela za roko in zacela jezno ugovarjati.
(p)prodajalka
J:in zakaj že ne???!
P: ker sta še premlada,mlada dama
J: jahhh...
r: vi ste pa prestari
P:mulc hudičev...kle maš karte
ko sva dobila karte in hodila proti dvorani sva se tako režala da naju je cel kolosej gledu
grozljivka se je zacela a mene je ze bilo strah saj jaz ce se ustrasim nehote zakricim zelo naglas zato sem si samo prijela usta in gledala.
med filmom me je bilo zelo strah saj je bil zelo grozen film...a kar naenkrat semse tako ustrašila da sem zakrišala
J:uuu shit haha
R: hahahhahaaahhhha
J: kaka sramota
R: sej ni nc
cez nekaj trenukov pa šok saj videla da 1 vrsto za nama sedi larisa.....
J:rok...
R:kaj?
J:za nama je larisa
R: in??
J: ja no.. um...skregana sm z njo
R: a jo nrdiva lubusumno?
J:ja...kako?
R:neki naret da te bo pogledalain pol k te te bom za roke prjev ...uglavnem..delala se bova da sva par ..ok?
Jk

nisem vedela kaj naj naredim,zato sem dvignila roke nazaj in zakašljala.larisa me je videla in rok je dav roko okoli mojih ramen...misnla sem,da se bom stopila saj mi je rok res zelo usec.
po filmu sva šla iz kina in ko sva tako hodila mi je zasepetal,da se on ni pretvarjal v dvorani,da sem mu všeč in vprašal me je ce bi hodila z njim in rekla sem ja...next?
26. september 2011
u59826
u59826
next??????
29. september 2011
u59143
u59143
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg