Forum
u73804
u73804
Hay!Tukaj bom pisala novice slavnih zvezd..
tisti ki boste gledali se vam v naprej zahvaljujem...
novice bodo nove-sveže...
vsi pevci,pevke..ipd..
Če zveste kakšno novo novico mi jo po zasebnem sporočilu pošljite in jo bom zapisala..
lep pozdrav!!!
draculaura mh..

Boš spremljala novice??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2012
Pišš!!
16. maj 2012
pisss
16. maj 2012
& rabš pomočnico??
16. maj 2012
u73804
u73804
samo eno,ti si se oglasila prva..
16. maj 2012
u73804
u73804
Robsten: Po premieri skupaj žurala do 5 zjutraj!

In to ne sama!
http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/thumbnails/swath1.jpg
Kristen Stewart, Charlize Theron in Chris Hemsworth so se v ponedeljek na Leicester Squareu udeležili svetovne premiere filma 'Snow White & The Huntsman'.

Kaj pa zvezdniki počnejo po tem, ko se nehajo bleščeče smejati v kamero in podpisovati avtograme? Gredo na afterpartyje, se sprostijo in ne skrbijo o ničemer.

Oziroma, če si Kristen Stewart, na zabavo povabiš končno uradno priznanega fanta Roberta Pattinsona, ter se z njim zabavaš do petih zjutraj.

Privoščila sta si celo afterparty afterpartyja, saj so Kristen, Roberta in Charlize ujeli, ko so zapuščali urejeno restavracijo.

Kristen se je iz svečane obleke preoblekla v kavbojke, v katerih se je bolje počutila, da se je ujemala z Robom, ki je prav tako spremenil svoj izgled, medtem ko se je Charlize odločila, da bo ostala zvesta svoji mini oblekici.

Izgleda kot zabava, na katero bi tudi mi radi bili povabljeni.
16. maj 2012
u73804
u73804
Vroče! Ashley Tisdale: Spet se bo posvetila glasbi!
Ashley Tisdale, ki je proti svojemu fantu kot palček, se pripravlja na vrnitev v glasbene vode in je bila včeraj opažena med tekanjem za opravki v Los Angelesu.

26-letna zvezdnica, ki je ponovno skupaj z bivšim fantom, je izgledala vsakdanje v zeleni jopici, sivih pajkicah in črnih čevljih Ugg na poti do studia z malico v roki.

Delovno popoldne pa je Ash dopolnila z enim izmed njenih treningov, ki ga je očitno v redu izkoristila, saj je na Twitterju napisala: »@iamfrench @benbrunker čudovita ura! Moje roke me ubijajo.«

Mlada pevka in igralka, ki je tudi nenaličena prava lepotička, se je vrnila na delo, potem ko je preživela sproščujoč materinski dan in izgleda, da je svojo mamo precej razvajala, saj je svojim sledilcem na Twitterju sporočila: »Dan z mamo je sestavljen iz kosila, nakupovanja in masaže.«

Si tudi ti vesel/-a njene vrnitve v svet glasbe?
http://www.tocnoto.si/teens/modules/gallery/uploads/a4_copy11.jpg
16. maj 2012
u83210
u83210
nekaj napiši o the wanted boy bandu
17. maj 2012
nekaj o 1D

Zvezdnika in njegovo družino so pred dnevi močno razburile Harryjeve nekoliko preveč zveste oboževalke, ki se kar niso in niso hotele odstraniti iz ulice, kjer živi Harry.

Celotna družina s Harryjem na čelu se je tako začasno preselila iz ulice: “Družina se je preselila za nekaj dni, vsaj toliko, dokler se Harry ne vrne na turnejo in se bodo oboževalke odmaknile. Ni pošteno do sosedov, da bi morali prenašati najstnice po cele dneve in jih gledati, kako skačejo po njihovih tratah.” Kaj meniš o tej odločitvi Harryjeve družin?

17. maj 2012
še nekaj VIR: INTERNET
Fantje skupine One Direction postajajo svetovna senzacija. Baza oboževalcev se jim veča iz dneva v dan in iz dneva v dan je več deklet, ki bi si rade na zmenek s katerim izmed britanske peterice. A kaj, ko eni izmed njih res uspe dobiti zmenek z njimi?

20-letna Anna Crotti je bila vsa presrečna, ko so jih obljubili zmenek z Zaynom Malikom. “Njihov varnostnik je prišel do mene in me vprašal za mojo telefonsko številko. Mislila sem že, da sem v težavah, a je rekel, da si fantje želijo mojo cifro. Kasneje sem dobila sms od Zayna.”

A dekle je povabilo na zmenek zavrnilo! A ne zato, ker bi se delala nedostopno! Zaradi napovedanega zmenka je namreč prejela številne grožnje! “Proti koncu dneva je postalo čedalje bolj grozljivo. Kar ena dekleta so mi začela groziti preko Facebooka. Klicale so me na radio, kjer delam! Klicale so me celo njihove matere, vse objokane, da jim moram povedati, kje se nahajajo fantje skupine One Direction, ker si njihove hčere želijo njihovih avtogramov! Še domov si nisem upala! Pisala sem Zaynu in dejala, da najbrž ni dobra ideja, da se dobiva.”

Se spomniš, ko je podobne težave imela Selena Gomez, potem ko sta z Justinom Bieberjem odkrito priznala, da sta par?

Kaj si misliš o tako ‘strastnih’ oboževalkah? Kaj vse bi storila ti, da bi dobila avtogram Nialla, Louisa, Harryja, Liama in Zayna? S katerim izmed peterice bi najraje odšla na zmenek?

17. maj 2012
u83210
u83210
kaki pedri fuuuj
17. maj 2012
u73804
u73804
odidi iz foruma beliberka33!!!
17. maj 2012
u73804
u73804
Šok! Justin Bieber in Selena Gomez: Je njuno razmerje res na majavih tleh?!
Zaradi zamujene policijske ure?!
Justina Bieberja in Seleno Gomez nenehno spremljajo govorice o razpadu njune zveze, tokrat pa se precej glasno govori, da je za to kriva policijska ura, ki jo je Justin zamudil pred nekaj tedni.

»Še vedno sta skupaj, a Justinova mama ni ravno srečna. Selena ji je všeč, a jo skrbi, da ima na Justina slab vpliv. Prijetno dekle je, a tudi takšna dekleta včasih naredijo kakšno slabo stvar in skrbi jo, da je to šele začetek,« trdi vir.

»Sicer se je zgodilo samo eno noč, a so tudi drugi znaki, da lahko stvari uidejo izpod nadzora. Justin je star šele 18 let in mora ubogati mamo, ne glede na to koliko denarja zasluži. Opravičil se je, ker je bil pozen in opravil nekaj hišnih del, a to morda ne bo dovolj.«

Parček bi se naj od konca prejšnjega leta pa do zdaj že tudi nekajkrat razšel in se potem spet pobotal!

»Pattie je zelo zaskrbljena. Kljub temu da ima Seleno rada, ve, kakšna je bila sama v njenih letih in noče takšnega vpliva na njenega sina. Zaenkrat jima še dovoli, da sta skupaj, a ne bo trajalo dolgo, ko se bodo stvari zaostrile. Še ena pozna noč in to bo to. Zelo stroga je, ko pride do takšnih stvari in noče, da gredo stvari izpod nadzora.«

Selena je dve leti starejša in je lahko zaradi tega tudi veliko dlje zunaj.

Hm... Nam se zdi vse skupaj povsem za lase privlečena zgodba! Se strinjaš z nami?
http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/thumbnails/1_copy1731.jpg
17. maj 2012
u73804
u73804
Foto: Miranda Cosgrove: Svoj rojstni dan praznovala z iCarly družino!
vse najboljše!
V ponedeljek so imeli na snemanju 'iCarly' majhno zabavo, saj je glavna zvezdnica serije, Miranda Cosgrove, praznovala 19. rojstni dan! Vse najboljše!

iCarly družina z Jennette McCurdy, Nathanom Kressem in Jerryem Tainorjem na čelu so ji pripravili veliko torto, s katero so se posladkali po snemanju.

V sorodnih novicah smo izvedeli, da bodo kljub govoricam o koncu serije, snemali še sedmo sezono!

Temnolasa lepotica ima ob tem še druge načrte, saj namerava jeseni na kolidž in se najti še v drugih vlogah.

»Težko je najti nekaj, kar je nekoliko ostro in te pritegne k ogledu. Čakam, da najdem tisto pravo,« je o tem povedala.

Ji ob rojstnem dnevu želiš tudi ti vse najboljše?
http://www.tocnoto.si/teens/modules/gallery/uploads/miranda-cosgrove-051412-_(4.jpg
http://www.tocnoto.si/teens/modules/gallery/uploads/miranda-cosgrove-051412-_(2).jpg
http://www.tocnoto.si/teens/modules/gallery/uploads/miranda-cosgrove-051412-_(1).jpg
17. maj 2012
u73804
u73804
Nina Dobrev: Razkriva, kako bo Elena postala vampirka!
Videli bomo celotno preobrazbo!
http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/thumbnails/pictures.of_.nina_.dobrev.actress.and_.model_.26.jpg
Nina Dobrev, zvezdnica 'Vampirskih dnevnikov', nas je v zadnji epizodi zelo presenetila, ko se je spremenila v vampirko.

V intervjuju je razkrila preobrazbo osebe v svet večnega življenja.

»Zagotovo bomo videli celotno preobrazbo v vampirja. Tega ne bomo preskočili, tako kot smo pri ostalih. Postati vampir, vse je zvišano…Vemo, kakšna je Elena: ima visoko moralo, skrbi za ostale. Kakšna bo torej Elena, ko bo vse povišano?«

Zakaj pa je izbrala čemernega Stefana namesto seksi Damona? Lahko bi zamenjala fanta vsaj za sezono ali dve!

»Čutim, kot da razočaraš polovico ljudi. Toda vedno boš razočaral polovico ljudi z nekim razpletom. Na neki točki smo vsem dali vse, kar so hoteli. Torej smo nekako upoštevali želje vseh.«
17. maj 2012
u73804
u73804
Kristen Stewart: Rada bi igrala dekle, ki se zaljubi v lastnega očeta?!
Hoče tudi igrati morilko staršev!
http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/thumbnails/kstewcntfull.jpg
Kristen Stewart je razkrila, da je njena sanjska vloga vloga samomorilskega dekleta, ki se zaljubi v lastnega očeta. Kaj?!

V intervjuju za revijo 'Elle' je zvezdnica priznala, da bi rada zaigrala Payton Loftis – glavno junakinjo v romanu 'Lie Down in Darkness'.

»Peyton bi rada zaigrala bolj kot karkoli drugega. Res si jo želim igrati.«

In junakinjin čuden odnos z očetom je točno tisto, kar Kristen najbolj privlači. »Zaljubljena je vanj, mislim, jaz menim, da je zaljubljena vanj. Ni njegova krivda. So najbolj zje**** družina.«

Igralka ima celo idejo, kdo bi lahko igral očeta. »Colin Firth bi bil popoln.«

Toda Kristen se še ni ustavila. Rada bi zaigrala tudi Cathy Ames iz knjige 'East of Eden'.

In če mogoče ne veš – ta Caty je ubila svoje starše in svoje otroke prisilila, da so vodili javno hišo.

Kristen je dejala: »Ona je psihopatska, zlobna ps***! Tega še nisem delala.«

Hm, Kristen, ali moraš res vse poskusiti?!
17. maj 2012
u73804
u73804
Poslušaj! Victoria Justice: Ima nov singel!!
Victoria Justice, ki previdno izbira svoje vloge, je v torek prvič nastopila v oddaji 'The Ellen DeGeneres Show'.

19-letna pevka, ki se mora dokazovati, je odpela svojo novo pesem 'Make It Amerika', ki jo bomo lahko slišali v prihajajoči epizodi 'Tori Goes Platinum' njene serije 'Victorious'.

Po izvedbi je Ellen z njo poklepetala o njenih oboževalcih in ji povedala: »Prejeli smo na tisoče elektronskih pošt tvojih oboževalcev, ki so spraševali: 'Kdaj bo Victoria nastopila v oddaji?'.«

Mlada zvezdnica je po obisku pri Ellen na Twitterju naložila fotografijo in zraven napisala: »Moj fantastični band in jaz po debitantskem nastopu v @TheEllenShow! Tako sem se zabavala. Komaj čakam, da to vidite. #MakeItInAmerica.«

Ti je njena nova pesem všeč?
17. maj 2012
beliberka33 da nekaj razčistimo 1D je super JB je a bruhat+selena... tko...
18. maj 2012
u73804
u73804
men je selena col..sam beliberka33 je za en drek..to ne pomeni-justin,beliberka33 drek si!!
18. maj 2012
uf sploh nom več komentirala u tej beliberka33
18. maj 2012
u73804
u73804
ok.
18. maj 2012
u83210
u83210
1d hahahhahahh fuuuuuj fuuuj js ne vidim nič v 1d blek draculaura ojoj ti si pa debela svinja hahaaaha
18. maj 2012
u73804
u73804
in kako ti to veš prasica?
18. maj 2012
u83210
u83210
glej ne menim se kregat ok
18. maj 2012
u73804
u73804
niti jaz to vedi!!!!!!!!
18. maj 2012
u83210
u83210
whatever bitch
18. maj 2012
beliberka hvala da nama uglede nabijaš!! nom se spravlala na tvoj nivo ti pa neki pove, pomoje maš ti ene 7 let, sj se tko obnašaš... pa če je kdo debel pa pr*** je to JB in beliberka33 in če samo še en komentar napišeš vrjem da ti bo žau....
18. maj 2012
u73804
u73804
Justin Bieber: Samo za verižico zapravil ogromno premoženje!
Je res vredna?
Tole je verjetno najdražja piščalka na svetu!

18-letni Justin Bieber je nedavno pokazal verižico, ki jo je oblikovala znamka nakita Jacob & Co. In koliko je za njo odštel? Ne boš verjel/-a - 34.000 dolarjev oziroma 26.295 evrov!

Verjetno bi si moral samo zaradi verižice dodatno najeti še kakšne varnostnike, kaj praviš?

Ni še znano, če si je verižico kupil sam, ali jo je dobil za darilo.

http://www.tocnoto.si/teens/modules/aktualno/uploads/thumbnails/1_copy1740.jpg
20. maj 2012
u73804
u73804
Vroče! Miley Cyrus: Najhuje ji je srce zlomil Nick Jonas!
Ko je bila stara 14 let!

Miley Cyrus, ki je šokantno shujšala, je lahko noro zaljubljena v svojega lepotca, Liama Hemswortha, toda nikoli ne bo mogla pozabiti zveze z Nickom Jonasom, ki jo je spravil skozi pekel ter ji najhuje zlomil srce.

V oddaji 'The Conversation' jo je Amanda de Cadanet vprašala, kaj bi bil nasvet, ki bi ga dala 14- letni verziji same sebe. Odgovorila je, da bi bil to nasvet njenega očeta Billyja Rayja, ki ji ga je dal večkrat.

In kakšen je bil pravzaprav ta nasvet? »Tudi to bo minilo, ni konec sveta. Ni konec sveta, dokler bije vsaj še eno srce. Veš, kaj mislim? Moraš iti naprej. To si vedno govorim, ko sem na tleh. Vse je res in zdi se mi pomembna stvar, ki si jo je vredno zapomniti.«

Prav tako se je razgovorila o daljnih letih od 2006 do 2008, ko je hodila z Nickom Jonasom. »Ko sem bila stara 14 let, sem imela najbolj zlomljeno srce. Bila sem zaljubljena. Bila sem zaljubljena v človeka, ki me ni ljubil nazaj, in zdelo se mi je, da je preostanek mojega življenja uničen. Če ni mislil, da sem lepa, potem se mi je zdelo, da nisem lepa. Če je mislil, da nisem vredna njegovega časa, potem sem bila tudi jaz mnenja, da nisem.«

Toda njeno srce se je zacelilo in sedaj je spet srečna v objemu svojega Liama. Obstaja pa še en Liam, ki bi lepotička prav rad spoznal. To je Liam Payne iz One Direction, svojo željo pa je priznal v spodnjem videu.

Ti je bilo žal, ko je parček nehal hoditi? Tudi nam.
20. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg