Forum
u73962
u73962
Nekaj vam povem:
1.v zgodbi bodo nastopali vampirji
2. nexte bom probala pridno dajati nove
3. če ti ni kaj všeč ne rabiš komentirat
4.naredila sem že eno enako zgodbo ampak bom zdaj pisala v to
Od takrat nosim raztrgane kavbojke in puloverje z kapucami. Takrat ko sem za vedno izgubila družino,sem bila stara 12 let .Od tega je minilo že 5 let. Zdaj živim pri babici Vannesi Black . Vem da je zelo prijazna in ljubeča, ampak ne more nadomestiti družine.>>Amy,kako je kaj v šoli?<< Babica zmoti moje razmišljanje. >>babi,saj veš da sem odlična.<<z nasmehom na obrazu mi odgovori:>>vem,ampak je lepo slišati.<<Poskusim ji vrniti nasmešek.>>V svojo sobo grem<<Pokima. Moja soba je lepa,zelo lepa. Ampak se ne mora primerjati z mojo staro. Vržem se na posteljo in gre mi na jok. Včasih sem imela mamo,očeta,sestro Anno,fanta in našo mucko. Včasih,samo včasih. V šoli sem ne priljubljena. Vesela sem da so počitnice. Saj sem lepa,ampak veljam za čudakinjo. Šla sem do babice.>>babi,jaz grem malo ven.<<
>>vredu<< grem se obleč,obut in grem ven. Hodim po pločniku in ne vem kam stopam. Takrat se v nekoga zaletim. Že sem ga hotela na dreti,naj bolj pazi. Potem pa pogledam gor. Ostanem brez besed. To je bil najbolj hud tip na svetu. >> oprosti,nisem gledal kam hodim.<< njegov glas je kot najlepša glasba za moja ušesa. >>saj je vredu,jaz sem Amy.<< nasmehne se mi >>jaz sem Daniel,te lahko peljem na večerjo?<< Zardim.>>seveda lahko<< To ne mora biti res.
>>jutri ob osmih zvečer<<pomežikne mi in gre. Počasi grem domov.

ali vam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. januar 2013
u73962
u73962
>> Amy,vpisala sem te v novo šolo,danes se boš morala pripraviti,jutri odpotuješ.<< Začudeno strmim v babico,jutri grem z Danielom ven,pa še počitnice so.>>Babi ne hecaj me,počitnice so!<< babica gleda zelo resno: >>Amy,to je drugačna šola,saj ti bodo tam vse razložili.<< pogledam jo v obraz in vidim da je zelo resna,zato prikimam.>>vredu,grem pripravljat kovčke.<<Že sem v svoji sobi ko se spomnim na Daniela. Žalostna mu napišem sporočiloprosti,ampak ju3 ne moram priti. Saj vem,izberem neko trapasto šolo namesto tega luštkanega Daniela. Bojim se kakšna bo nova šola. Upam da bom imela kakšno prijateljico. Iz omare vzamem dva velika kovčka. Razmišljam kaj naj vzamem s seboj in kaj ne. Na koncu se odločim da bom s sabo vzela le pomembne stvari. Na koncu še v svoj dnevnik napišem eno samo besedo: Daniel. Tudi dnevnik spravim v kovček. Zanima me kakšna je ta šola,če je babi rekla da je drugačna mora biti res drugačna. Pa še čez počitnice ne bom doma. No tudi jaz sem drugačna,kot ta šola. Odločila sem se da bom s sabo vzela nekaj knjig ,da mi ne bo dolgčas. Babi me je poklicala k večerji in sem šla v kuhinjo. Jem svoje kosmiče in imam občutek da mi bo babi nekaj povedala. In res. >> Amy, kot sem ti že povedla je ta šola drugačna,zelo drugačna. To je vampirska šola. Šola se imenuje akademija Dneva in noči. Obstaja več vrst vampirjev.<< začudeno jo gledam: >> katere vrste vampirjev? In kaj ima to opraviti z mano?<< Babica zavzdihne in nadaljuje: >>obstajajo varuhi ki vedo za vampirje,lovci na vampirje,plemiči,čistokrvni vampirji,navadni vampirji in…zlobni vampirji. Ti si čistokrvni vampir,zato moraš na to šolo,ker si stara 17 let.<< Začudeno gledam,jaz pa vampir? >>Amy,pojdi zdaj spat,jutri te čaka dolga pot.<< Grem v svojo sobo in razmišljam o tem. Ko končno zaspim imam sanje polne vampirjev.
05. januar 2013
u73962
u73962
vsaj 1 next
09. januar 2013
next!!!!
05. maj 2013
u73962
u73962
nextala bom ko dobim svoj računalnik,saj imam tam že vse za naprej napisano
05. maj 2013
ok..samo to še nebo hitro
05. maj 2013
u73962
u73962
žal...
05. maj 2013
nexxxt
06. maj 2013
u73962
u73962
3.
Zdaj sedim na vlaku in božam mojo mačko Lino in razmišljam o odhodu od moje babice. Gledala sem babico v obraz. Jokala je. brez besed mi je podarila škatlo polno lukenj. Ko sem jo odprla je iz nje skočila majhna mucka,oranžne barve. Dala sem ji ime Lina in nisem se mogla nehat zahvaljevat babici. Odpeljala me je do postaje in me objela. Jaz sem ji pa pomahala in vstopila na vlak. Vesela sem bila da so mi Lino postili imeti na vlaku. Zanima me kako to da sem vampir? Saj ne pijem krvi. Svoje črne lase sem spela v čop. Mislim da sem zaspala. Saj, ko sem pogledala na okoli, se je vlak ustavil. No res fino,zdaj sem cela zaležana. Ko se pogledam v ogledalo vidim,da sploh ni tako hudo. Z mano stopi iz vlaka veliko ljudi,veliko vampirjev. Pogledam na okoli. Zagledam največji grad na svetu. Takrat zaslišim glas ki me vpraša : >>ali si ti tudi nova tukaj?<<pogledam kdo me je nagovoril. Vidim dekle mojih let. Prikimam ji. >> jaz sem Kristen. In ti?<< pogledam jo. Zdi se mi prijazna. Ima dolge rjave lase,svetlo polt in rjave oči. >> moje ime je Amy.<< nasmehnem se.>>katera vrsta si?<<me nepričakovano vpraša.>>zakaj?<< vprašam.>>ker se nočem družiti z diabel.<<
>>s čim?<< nasmehne se: >> diabel, vzdevek za zlobne vampirje. Jaz sem čistokrvna vampirka<< pogledam jo in rečem:>> jaz tudi.<< Kristen je bila zelo prijazna in mogoče bi lahko postali najboljši prijateljici.
16. maj 2013
next!!!
16. maj 2013
u73962
u73962
slike:
Amy:

Daniel:

Kristen:

16. maj 2013
nexxxt
17. maj 2013