Forum
*************************************Hej****************************************
sama zelo rada berem zgodbice zato bom probala eno napisati tudi sama. Upam da vam bo všeč. Za začetek pa potrebujem vsaj 1 next

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. januar 2015
next
03. januar 2015
aja še neki vse to je izmišljeno *******************************************************************************************************
Hej sem Evelina, stara sem 15 let in obiskujem jezikovno šolo v tujini. Moja mami in ati sta se ločila, ko sem bila stara 5 let. Raje seem bila pri mami saj me je vedno pocrkljala ko sem bila potrta. Saj ne da bi očeta sovražila, le nekoliko manj sem ga imela rada... Imam 2 brata, ki prav tako obiskujeta to jezikovno šolo. Zelo ju imam rada in ona imata rada mene, drug na drugega smo zelo navezani...Imam tudi najboljšo prijateljico, ki mi vedno stoji ob strani. Vedno pa sem si želela psička, a mi ga nihče ni dovolil kupiti. V Španiji, kjer se šolam z bratoma živimo v čudoviti hiši ob obali. Je že res da smo malo bolj premožni, a mi na kraj pameti ne pride da bi se s tem hvalila...
Aja neki sem pozabila povedat, od malega mi je ušeč en fant. Ko ga zagledam se kar stopim<33
jaz

BFF

1. brat (Mai)

2.brat (Luka)

Moja simpatija

03. januar 2015
next
03. januar 2015
**********************************************************************************************************
DRIIINN, DRIIINN, DRIIINN je kot vsako jutro ob 7:00 začela tuliti moja budilka. Nisem bila več zaspana zato sem se hitro spravila iz postelje ter si pripravila vse potrebno za šolo. Oblekla sem se v kar se da čudovito obleko, ter se malo naličila, saj je biu vendarle 1.šolski dan. "JEJ spet bom videla Denisa" sem pomislila. Zbudila sem še brata, ter jima pripravila zajtrk. Prej kot ponavadi sem zapustila hišo, ter z lahkotnimi korakizakorakala proti šoli. Prišla sem do šole kjer sem videla mojo BFF Ano. Stekla sem ji v objem in tako sva se objemali kar nekaj časa, ko je mimo prišel Denis. Pogledal naju je ter naju pozdravil. Nasmehnilaa sem se mu prav tako kot tudi Ana. Moje srce je bilo 100/h in v obraz sem bila vsa rdeča. Ana me je čudno gledala a rekla ni ničesar.
Končno se je začel pouk. 1.uro je bila matematika. Pogledala sem po razredu in vsa nesrečna ugotovila da Ana ni moja sošolka. Tiho sem se usedlaza mizo poleg okna. Nekaj minut za učiteljem je v razred prikorakal Denis. "Mojster Jaka, mojster Jaka a že spiš, a že spiš" si je pel. Razred se mu je žačel smejati, on pa se je le opravičil ter se uzrl po razredu. Globoko v srcu sem upala da bo prisedel k meni in res je, saj je bil je poleg mene edini prosti sedež. Pomežiknil mi je ter se pripravil na pouk...
naša šola

naša hiša v Španiji

03. januar 2015
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
u177879
u177879
Ne t
03. januar 2015
Prof. Jelen nam je razlagal novo snov. Verjetno sem ga gledala kot bedak, saj se mi je Denis začel tako ljubko smejati... Nisem bila ravno matematik a vseeno sem dobivala pozitivne ocene. Pouk se je počasi vlekel in vlekel. Končno je zazvonil zvonec in vsi smo se zašprintali proti jedilnici. Prerivali smo se kot mravlje v mravljišču. Takrat mi je nekdo zažvižgal, ozrla sem se za glasom in koga sem videla ja seveda videla sem Denisa. Bil je veliko pred mano in žvižgaal mi je zato, da pridem v vrsto čakat poleg njeega. Pojedla sva kosilo. "Veš videl sem kje si doma in jaz sem zelo blizu ttebe no mogoče bi tte lahko pospremil" se je ponudil Denis. Prikimala sem mu in upala da sem mu všeč. Hodila sva po poti proti domu, Denis mi je pripovedoval o njegoveem prejšnjem dekletu. To dekle je bila vodja navijačic na naši šoli, bila je sigurno najbolj važno dekle kar sem jih poznala, fantom pa je bila kljub temu všeč... Tako lepo sem se počutilaa, ko je s svojim nežnim glasom pripovedoval. Prišla sva do naše hiše, kjer me je za hipec prijel za roko ter rekel če lahko greva jutri skupaj v šolo. "Seveda lahko" sem mu zaljubljena do ušes odgovorila
03. januar 2015
aja še
Sara (vodja navijačic)

03. januar 2015
u177879
u177879
Next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
next
03. januar 2015
next next next please
03. januar 2015
Ko sem stopila v hišo, sem začela od veslja kričati. Že noro dolgo sem ga ljubila, zdaj pa me je končno opazil. Nisem jedla kosila patudi večerje ne, saj sem hotela biti za Denisa kar najlepša...

Vse okrog mene je bilo iz sladkorne pene, zaprla sem oči ter jih nazaj odprla videla sem novo pokrajino oblito s tekočo čokolado, v krošnjah dreves so čivkale marcipanove ptičke, namesto rož pa so iz zemlje rastle jagodne lizike. CCedile so se mi sline, še nikoli nisem bila tako lačna. Kar naenkrat so iz iz nič pokazali natakarji ki so nosili na pladnjih gumjaste bonbone, čigumje, čokoladice ter najrazličnejše sladkarije..
Zbudila sem se. Bila sem tako zelo lačna. A kljub temu nisem jedla, hotela sem biti suha kot prestica. Oblekla sem se ter si pripravila vse potrebno za šolo. Ura je bila 7:45 zato sem malce pohitela. Bila sem že na pol poti do šole, ko sem se spomnila na obljubo, da bom počakala Denisa. Hitro sem tekla nazaj, kjer me je že nestrpno pričakoval. Objel me je v pozdrav. Bilo mi je tako čudno v trebuhu sem čutila metuljčke, pred očmi pa semi je rahlo temnilo... Držala sva se za roke ter korakala proti šoli. Nisem mu pokazala da me boli, le hodila sem ter se prisilno smehljala njegovim šalam...

Prišla sva do šole, bolela me je glava, a sem Denisa kljub temu trdno držala za roko
04. januar 2015
u177879
u177879
Next
04. januar 2015
Next<3
04. januar 2015
še 2
04. januar 2015
next
04. januar 2015
next
04. januar 2015
u177879
u177879
No pisi
04. januar 2015
ja dej please
04. januar 2015
Prijatelji se niso zmenili za naju, ko sva se držala za roke. Denis me je pogledal v obraz, v njegovih očeh se je v trenutko pokatal strah. Začel me je spraševati če sem vredu in jaz sem mu kimala. Poljubila sem ga na lica ter odšla na stranišče, kjer sem bila varna pred pogledi sošolcev. Popila sem malo mrzle vode in počutila sem se bolje. Bil je pouk, kot ponavadi se je zeloo vlekel. Prof. Jelen nam je napovedal test. Prof. Zajc pa spraševanje. Bilo je tako dolgočasno. Sledila je malica, nisem jedla, čeprav so me sirove štručke kar vlekle vase. Denis je po malici prišel do mene ter mi povedal cell govor

Veš Evelina tudi če govoriš, da je s tabo vse vredu, vem da ni tako. Všeč si mi (zardel je) takšna kot si. Vem da te skrbi ker sem najpopularnejši fant na šoli, ampak ne skrbi. Všeč si mi samo ti. Samo tebe imam rad. Poslušajte razred!!! (vsi so se obrnili k njemu) Zaljubljen sem v Evelino, ste vsi slišalik, pred vsemi vami jo bom uprašal če bo moja punca!!! (obrnil se je k meni) Evelina srček moj ali bi bila moja punca??
Sploh nisem premislila. Skočila sem mu v objem in ga pred vsemi poljubila, vsi so bili tako veseli (skoraj vsi). Ko me je uprašal je v razred stopila moja bff. Veliko mi je pomenila a kaj ko takrat še nisem vedela da je Denis njena simpatija. Bila je žalostna, tega ni kazala na vzven. A kjub temu sem to opazila, saj se z njo le vendarle največ družim. Zazvonil je zvonec ki naznanja konec malice. Ana je šla vsa potrta v svoj razred jaz pa sem se usedla na svoje mesto v zadnji klopi. Sledila je še ena dolgočasna ura. Med spraševanjem je Denis dvignil roko ter na ves glas vprašal "gospa profesorica Rak ali se lahko prosim presedem v zadnjo vrsto k moji Evelini?? (na moji je bil poudarek) "če bosta poslušala nimam nič proti" je razumevajoče odvrnila. "Pa brez poljubljanja prosim" je dodala. "Se bova potrudila" sva rekla v en glas ter se poljubila. Sošolci so se zasmejali. In potem se je pouk normalno nadaljval..
04. januar 2015
nextt
04. januar 2015
next
04. januar 2015
u177879
u177879
Next
04. januar 2015
kok še?
04. januar 2015
še 2