Forum
Zdravo sem mark in v našo šolo je prišel novi učenec rant in
kmalu moj prijatelj.Ampak ne navaden zelo grozen boste videli
preberite.

a jo napišem al ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. oktober 2010
a napišem
04. oktober 2010
no sam nekej
04. oktober 2010
ne ni taprav
04. oktober 2010
ajde napiš
04. oktober 2010
napiš.gotou bo ql..xD xD
04. oktober 2010
napiš že
04. oktober 2010
ok
04. oktober 2010
Zjutraj sem se zbudil pojedel sem in šel ven iz hiše in zagledal sem ranta.
Rekel mi je dobro jutro in skupaj sva šla v šolo.
Šla sva domov in Rant je rekel hej nekaj moram narediti.
Pojdi kar naprej pridem za tabo ampak bil sem radoveden in pogledal sem.
Videl sem kako je bil v resnici fant grozen skoraj sem zavpil a iz ust mi je šel samo en A.
Videl me je zbežal sem domov a že je bil pred mano in rekel kaj a ne moreš domov.
Ampak bil sem malo spreten in se mu izmuznil.
Bil sem sam doma ko sem naredil nalogo se mi je spet prikazal zelo sem se ustrašil.
Prišel je v hišo in me zagrabil za vrat tako močno da me je dvignil in me butnil.
04. oktober 2010
a nextam
04. oktober 2010
u28952
u28952
ne vem
05. oktober 2010
ja kva
05. oktober 2010
sam da ni kloun
05. oktober 2010
next
05. oktober 2010
Comment number: WTF?
Koordinates: *dead*
Population: i thinh here is a 26
06. oktober 2010
Jest sm luka sam da sm si naredu nov profil
28. januar 2011
Komaj sem še dihal in ga brcnil v nogo vzel sem moj telefon in zbežal iz hiše.Šel sem k moji teti ki je bila doma.Rekel sem ji kaj se je zgodilo ona pa je govarila da sem trčen in se posvetila kavi.Šel sem na wc.Ko sem prišel v kuhinjo jo ni bilo nikjer.Videl sem jo v moji sobi kadar tu prespim bila je krvava in mi rekla da naj zbežim in pokličem starše.In je umrla.Telefon sem imel v kopalnici.In pogledal sem v ogledalo in bil je tam.Vzel sem telefon in se mu spet izmuznil.Zavedal sem se tega da moram biti sam,ker bi vsakega ubil.
28. januar 2011
carska zgodba
25. februar 2011
u31557
u31557
next
01. marec 2011
Sledil mi je povsod.Nisem vedel kaj narediti.Komaj sem čakal da bo ura 20.00 saj takrat pridejo starši.Pomislil sem koliko časa me bodo v šoli pogrešali.Nato pa se mi je nekaj posvetilo.Šel sem k njegovi hiši kjer so bili njegovi starši.Potrkal sem.Odprla mi je njegova mama.Vprašala je kje je njen sin.Povedal sem kaj se je zgodilo.Nato pa je prišel on kot navaden človek.Grdo se mi je nasmejal.Starša pa sta se smejala kot nora.Čez par minut je prišel v kuhinjo in se spremenil v groznega.Starša sta se bala.Ubil jih je.Spareševal sem se če se mu meša.
04. marec 2011
a nextam
06. maj 2011
ja
05. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg