Forum
Jst sm se odločla da bom napisala zgodbo in upam da vam bo bila všeč.
20. maj 2011
Moje ime je Marjeta v šoli me kličejo Marjetica.Imam svojo BFF ime ji je Sandra kličem jo Sandri.

Jst -

Sandra -

20. maj 2011
Pa začnimo.
zjutraj se zbudim našminkam in odpravim v šolo.Pred šolo me čaka Sandara in skupaj se odpraviva v razred.(Bil je september 1 dan šole)Ko prideva v razred se jst naprej zagledam v enga novga fanta bil je zeellloo lep.kmal za tem smo imeli malico,po malci sva s sadro jitro odpravile v wc našminkat.zadja ura je bila tko dolgočasna da nemorte verjet.po šoli sem šla s sadro in mojim psom odpravile na igrišče tam so bile maša in katja ki sta osvajali tanovga fanta v razredu.prišle sva do njih in fanta prašale koko mu je ime in ime mu je bilo Marko.potem se odpraviva domov ko prideva do naše hiše tam zagledava......
20. maj 2011
Ajka -

Marko-

Maša-

katja-

20. maj 2011
u48952
u48952
jnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneekktttttttttttttt
20. maj 2011
Moja prijateljica Nikcy_Pikcy bo z mano pisala zgodbo.
23. maj 2011
živjo
24. maj 2011
zagledale sta Marka. nobeni od naju ni bilo niti malo jasno zakaj je bil pred mojo hišo in kje je izvedel kje jaz živim? no pa pustimo to no pžvprašale sva ga zakaj je prišel in je rekel da je v šoli videl da mi je ioz torbe padel en listek in ga mi je hotel vrniti pa ni vedel kje sem doma zato pa je vpraša Katjo in Mašo da sta mu povedale kje živim. Dal mi je listek in pogledala sem kaj je pisalo na njem in ugotovila de je na papirčku bil pogovor med mano in mojim bivšim fantom Mitjom in je Marko lahko videl vse kaj sva si pisala med peto uro ko je bilo najbolj dolgočasno ker je bila ravno biologija
24. maj 2011
Mitja

24. maj 2011
u19496
u19496
nexty
25. maj 2011
u11933
u11933
NEXTI
25. maj 2011
bova ko bova imali čas