Forum
u26059
u26059
Zanima me, kako bi bilo, če bi zgodbo napisali vsi skupaj. Zato sem ustvarila temo, kjer bom jaz začela, vi pa lahko kar nadaljujete, kakor želite! Seveda naj bo zgodba povezana. Naj govori o :
NOVEM DOMU, NOVI ŠOLI IN NOVI POLOMIJI.

KAJ MENIŠ O TEM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. december 2010
u26059
u26059
UPSSSSSSSS MOGLA BI DATI ŠE ODGOVOR : KR NEKI. ČE VAM JE BEDA KR NAPIŠITE........... PREDEN ZAČNEM RABIM 3 KOMENTARJE PLIZZZZZ!
12. december 2010
u33150
u33150
nexti
12. december 2010
PROSIM komentirajte zgodbo MOJA PRVA LJUBEZEN! Itak, da je beda
12. december 2010
u33150
u33150
larci002 tvoja zgodba ni beda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. december 2010
u26059
u26059
naj NEXTAM?

( larci002 tvoja zgodba je FUUUUUUUL O.K.! )
13. december 2010
next!
16. december 2010
next!
16. december 2010
Next!!!
16. december 2010
next!
16. december 2010
u26059
u26059
HVALA ZA TOLIKO NEXTOV. NE GOM PISALA KOT DA SEM JAZ SAJ BI BILO POTEM MALO ČUDNO ČE BI KAKŠEN FANT NAPISAL: BILA SEM, ZASMEJALA SEM SE IPD

NA NAJ ZAČNEM:

NEKEGA SIVEGA JUTRA JE EMA LEŽALA NA POSTELJI IN PREMIŠLJEVALA KAJ BI LAHKO TISTI DAN POČELA(BILA JE SOBOTA). Morda bi selahko srečala s prijateljicami ...
Nato je na njeno veliko presenečenje vstopila mama in takoj povedala:
"Tvoj oče je napredoval. Jutri se preselimo,da bo bližje službi" Bila je čisto iz sebe in zelo zadovoljna.
"Spakiraj že zdaj." je še dodala in stekla v objem svojemu možu.
Presenečena punca je ostala brez besed. JUTRI! Tako na hitro res ni pričakovala. že res da so tam že izskali stamovanje če bi oče SLUČAJNO napredoval. A že takrat si ni nikakor želela tja. Le kako se bo lahko videvala s prijatelji. In kaj bo z njeno simpatijo...
In zdaj...tako daleč...........
17. december 2010
next
08. februar 2011
V sebi se je veselila in jezila, saj ni vedela kako bo. Nekaj časa je pred staršema nepremično stala in se drla kako, da je nista že prej vprašala ali ji vsaj povedala, vendar se je kasneje samo zjokala in stekla v kopalnico. V kopalnici se je jokala kar nekaj časa. A ko se je končno zavedla in si iz svojega obraza obrisala solze, je takoj hitela prijateljem povedat da se bo preselila. Izstopila je iz svoje kopalnice in segla po telefon, ko se je spomnila, da ne bi bilo najbolje klicati svojih prijateljev saj bi jih to samo še bolj prizadelo, njo pa še bolj. Zato je misel o sporočanju prijateljem in prijateljicam opustila in se spravila pakirat za na dolgo pot.
Premišljevala je kako bo, ko bodo prišli tja, ali se bo zagledala v novega fanta? ali bo sploh dobila nove prijatelje? in še vse druge misli so se ji rojile po glavi. nekaj časa je stala pred omaro in premišljevala, ko je v sobo vstopila mama, ki je rekla, da ima žalostno novico............
20. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg