Forum
BSB
To je tekmovanje kjer vam jaz dam nekaj filmov serij in tako in vi tiste osebe uporabiste in od njih napišete zgodbo.
prijavnica:
-ime
-starost
-slika
Filme in serije dobiste šele ko se prijavite.Imeli boste 2 tedna časa.Rabim vsaj 5 tekmovalcev je samo en krog.Tisti ki zmaga lahko nadaljujue to temo in jo nato spet preda.Vmes dobiste še nekaj nagrad.
To sem jaz:

In moje ime je Bridgit.

Boš sodeloval?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. februar 2014
ime: violetta
priimek: mouth
slika : profilna
22. februar 2014
BSB
ok sprejeta
22. februar 2014
Severina
Vućković
Profilna(slika)
05. marec 2014
Lina
Koduzović

07. marec 2014
BSB
Ok sprejeti pa se.prosim napiste kaj kej gledarte.po TV
08. marec 2014
hmmmm... risanke
08. marec 2014
BSB
nimaš najljubših
08. marec 2014
hm.... ja imam grozlivkeriklicano zlo
filmi:harry potter
risankgromnih
08. marec 2014
disney chanel!!!!!!!!! <33
08. marec 2014
BSB
ok super po ZS (zasebnih sporocilih) dobiste kak filem serija itd. pa lis prjavte se
14. marec 2014
Hotela sem iti v miami saj tam snemjo austin and ally. S sestro sva se odpravili v miami in šli v hotel. Bil je večer in odšli sva spat. Naslednje jutro je nekdo potrkal na vrata in bil je pomočnik od filma austin and ally. Veselili sva se saj naju je povabil v studijo.Tem je bilo tako kul!!! Nato pa so prispei: austin, ally dez in trish. Vaaaaavvvvvvvvvvvvvvvvvv!!!!!!!(sem si mislila) spoznala sem jih in družili smo se nekaj časa dokler niso začeli snemati. Gledale sva jih in bilo je tako vznemerjivo. Doživele sva smešne trenutke in tudi stopile pred kamero. Dali so nam besedilo in midve sva zapeli. Rekli so da bi lahko bili pevki.(super) kmalu je čas potekel in naše druženje se je končalo. Še dva dni sva bili v Miamiu potem pa sva se poslovili in odšli domov
28. marec 2014
je O.K???
28. marec 2014
BSB
kul še druge tako naredite
29. marec 2014
Zdravo sem Harry Potter in sem čarovnik.Zelo rad čaram toda to je v bunkalskemu svetu prepovedano zato čaram samo na Bradavičarki.Njen ravnatelj je izjemen saj je po Dumbledorju in Rawsu prišel na vrsto Wulf on je od mojih staršov prijatelj in ima že sina.Med počitnicami sem prespal pri njih bilo je fantastnično in večkrat smo šli v najboljše trgovine ki sem jih poznal.Trgovina PRI DAVCU IN KLAVCU pa se je zaprla in lastnika so zaprli ker je prodajal nezakonite predmete.Da pa ni moglo biti bolje sta me obiskala Hermiona in Ron.Kdo bi si mislil da se bosta najbolj pametna učenka na šoli in najbolj neumen učenec na šoli tako ujela.Pripeljalo je tudi že do tega da so se njuni starši srečali prav na zaden dan počitnic.Tako sem bil žalosten da jih je bilo konec toda precej vesel da bom spet videl svoje sošolce.Ob nekaj čez 21:00 sem se odpravil v sobo spakiral vse potrebno še enkrat pogledal seznam šolskih potrebščin,se vlegel v posteljo in zaspal.

Ok???
30. marec 2014
BSB
ja obe dobru še sami20
30. marec 2014
prosim?
31. marec 2014
BSB
kaj obe sta odlično naredile še sami20
01. april 2014
a sem mislila da jih mora napisat samo še 20
02. april 2014