Forum
No da nebojo samo punce skos pisale xD
(To je u tak smisl kao da sm udrasu že xD)

Pljasskkk...Zbudil sem se iz omotice in videl:tisti stvori...aghhh...iz mene so trgali meso aghhh...

Zbudil sem se kot vsako jutro,se oblekel,spil kavico in se usedel v moj BMW.Odpravil sem se v službo v podjetje TRcompany tam smo laboranti izdelovali nova zdravila.Delali smo na novem zdravilu ki bi lahko pozdravil človeka ukuženega z steklino.Lepo sem se usedel za moj stol v moji pisarni.Pogledal sem e-pošto punca mi je poslala mail:
Hej,si danes za večerjo?
Daj povej še pred 18.00 prav?
Love
Zelo sem bil vesel in sem ji odgovoril z SEVEDA.Potem smo z sodelavci naprej delali na zdravilu ki bi pozdravil steklino.Po končanem delu sem se odpravil domov ura je bila 16.35.Hitro sem se oblekel v lepo obleko naparfumiral ter ''urihtal'' frizurco.

Šla sva v restavracijo ''Pizzerija pr' Štefanu''saj nisva hotela v nevem kako razkošno restavracijo ampak le na večerjo.Ko sva pojedla in se poslovila sem bil še vedno razpoložen in za zabavo.Poklical sem prijatla Tima.Prišel je k meni in sva do 5 zjutraj nažigala Xbox360.

No tkole:zggodba še bo napeta saj jaz samo take pišem hehe...

NaDaLjUjEm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. maj 2010
aj kul nadalujem?
10. maj 2010
u19386
u19386
iaaaa........itaq...XD
10. maj 2010
u19386
u19386
plisssss.......hitr...XD
10. maj 2010
u19033
u19033
dej hitr
10. maj 2010
No prav prav

Ko sem se nasledno jutro zbudil je bila ura že 8:30 v službi bi pa moral biti ob 7:30!
Tisto jutro me je šef tako okregal da je bila groza.Ves jezen sem šel v pisarno.Kmalu so prišli sodelavci in rekli naj takoj pridem v labaratorij.Zgodilo se je nekaj neverjetnega...Podgana ki so ji vbrizgali zdravilo je začela spreminjati obliko.Bila je malo višja in zobje so bili zelo veliki koža ji je pa začela gniti...To ni bilo prav.Zdravilo ni delovalo...Ves trud je bil za nič!Ker smo bili vsi potrti smo bili zelo slabe volje.Ko sem prišel domov sem se umil preoblekel pogledal poročila ter šel spat.Naslednje jutro sem lepo spet šel v službo tam sem se usedel.Kmalu zatem sem slišal da se je nekaj razbilo.Laboranti so tekli iz labaratorija in takrat se je prižgal alarm! NaDaLuJem?
10. maj 2010
zdej prhaja najbolš del woohoo yipey!
10. maj 2010
dj naprej fulllllll dobrrrrrrr carSKooooooo-O
10. maj 2010
Ok nadaljujem hehe

Sodelavca sem vprašal kaj se dogaja zakaj ta alarm tuli?
Rekel je nekomu škatla z epruvetami tistega zdravila proti steklini padla na tla in epruvete so se razbile!Čez nekaj minut je bila pred ustanovo že policija vojska ter enota za dekontaminacijo.Vsi ki so prišli iz stavbe so morali iti v dekontaminacijski šotor kjer so jih umili.Kdor se ni hotel dekontaminirati so ga ustrelili takoj!Jaz sem prišel ven ter bil dekontaminiran.Imel sem prijatelja v tej enoti in on je moral v stavbo vse prečistiti.Rekel sem mu:Nevem kaj je tam notri ampak poslušaj karkoli čudnega vidiš streljaj nanj!Rekel jerez skrbi prijatelj stari nič mi ne bo.
Bil sem v skrbeh saj sem čakal že 2 uri.Odločil sem se:GREM V STAVBO NAJTI SIMONA(to je ta prijatelj)saj je bil moj najboljši prijatelj in mi je vedno pomagal.Vedel sem da skozi glavni vhod ne bom prišel notri saj so ga vojaki stražili z vsem kar so lahko!Poznal sem vhod ki je bil na zadnji strani stavbe.Prišel sem notri.Labaratorij je bil v 5 nadstropju jaz sem bil v 2 nadstropju.Na tleh sem zagledal izmaličeno truplo vojaka.Zraven je bila pištola.Vzel sem pištolo ter lučko saj je vojska za vsak slučaj ugasnila elektriko in ni bilo luči.V hipu sem bil v 3 nadstropju.Slišal sem strele puške pohitel sem.Naenkrat sem zagledal:2 laboranta sta trgala vojakov meso ter ga grizla kot nora.Ko sem se malo približal se je en od laborantov obrnil ter skočil proti meni.Začel sem streljati.POK POK POK streli pištole.Cling Cling Cling zvok ostankov metkov ki so padali iz pištole po tleh(tisto kr pade vn iz orožja ko strelaš).Vse se je zgodilo v hipu.Laborant je na tleh ležal in se ni premikal...Drugega laboranta pa ni bilo več...Šel sem v 5 nadstropje tam sem videl Simona kako se bori z ostalim...MUTANTIM!Začel sem streljati na njih.Zmanjkalo mi je metkov.Hitro sem rekel Simonu da naj zbeživa.Prišlo je še več mutantov...Zgrabili so Simona ter ga začeli gristi..Bilo je prepozno....Moral sem oditi.Bilo mi je težko...ampak sem moral.Ko sem bil v tretjem nadstropju je name skočil mutant in oba sva padla skozi steklo.Za tem steklom je bila test-dvorana(to je bila velika dvorana v kateri smo delali teste).Pljasskkk...Zbudil sem se iz kome in videl:tisti stvori...aghhh...iz mene so trgali meso aghhh...Zraven mene je bila pištola...Pograbil sem jo ter začel streljati na mutante...Spet sem padel v komo...prebudili so me streli pušk M-14 POK POK POK RATATATA...Nisem več moral ostati pri zavesti...Spet sem padel v komo...

Okkk NaDaLuJEM???
10. maj 2010
Pa še enkrat v komo xD
NaDaliiuiii.=D
10. maj 2010
Ja aneda skos koma haha dej ej dobite naprej ob 20:00 aj kul?
10. maj 2010
Bom počas naprej:

Zbudil sem se v bolnišnici.Zraven mene je stal Tim ter moja punca.Timu je rekla če lahko gre malo stran ker se morava neki pogovoriti.Rekla mi je:Veš...konec je.... potem je šla.Tim mi je povedal da lahko grem saj sem ok samo eno rano imam na trebuhu.Ko sem prišel domov sem se usedel za moj PC.Ker sem bil hud sem vse kar sem imel na mizi začel mečti po celi sobi.Naenkrat sem zaslišal tuljenje ter kričanje ljudi...Pogledal sem skozi okno.Tisti stvori so bili povsod,trgali so ljudi,jih grizli in napadali.Hitro sem pobral pištolo,ki je bila skrita v moji omari(za vsak slučaj)hitro sem se oblekel in vzel en LEKADOL da me slučajno nebi začelo boleti.Hitro sem stekel v avto.Ko sem se odpeljal mi je pred avto skočil Mutant.Ker sem zelo hitro vozil sem ga zbil da je odletel zelo daleč.Moja destinacija je bila hiša moje punce.Ko sem prišel sem pograbil pištolo in vstopil.Nikogar ni bilo.Bilo je zapuščeno.Poklical sem Tima in mu rekel da se dobiva v predmestju pri nekem vodnjaku.Do predmestja je blo treba iti skozi cesto ki se je vlekla med gozdom.Bilo je zelo zelo ''creepy''.Kar naenkrat so mi počile zadnje gume.Izgubil sem nadzor nad avtom in padel v gozd(cesta je bila malo višje spodaj pa gozd).Hitro sem ustal saj me je Tim čakal avto je bil TOTALKA zato sem pograbil pištolo in prvo pomoč za vsak slučaj.Ko sem hodil skozi je okoli mene vedno nekaj šumelo in slišal sem tuljenje.Imel sem občutek da me nekdo opazuje.Bum!Nekaj me je zbilo na tla.Takoj sem ustal ampak nikogar ni bilo...Kar naenkrat pa se je pred mano pokazal stvor ki ni bil tak kot vsi drugi...

NaDaLjUjeM?cOoMeNTzZZzZZzz
10. maj 2010
u21003
u21003
nadaljuj! fajna je
10. maj 2010
a je?
10. maj 2010
bl pol
10. maj 2010
u12311
u12311
hitr hitr hitr PLISSS!!!!!!
10. maj 2010
NADALUJEm jeeeej! xD
2.poglavjeredmestje

Ta stvor je imel čisto drugačenn obraz ter dolge roke s kremplji in bill je zeeeeelo hiter.Nisem ga mogel zadeti...Ko se je pognal proti meni sem začel streljat pok pok in je že bil na tleh.Šel sem do njega takrat pa je skočil name in mi poskušal iztrgati glavo...Njegovi nohti so se mi zarili v vrat...Usekal sem ga s pištolo po glavi in padel je...kMmalu sem prišel do predmesteca tam je vojska streljala na stvore ko so specialci evakuirali ljudi.Tim me je čakal pri Hummveju saj je imel prijatle v vojski in so nama dali 2 M-14 .Poveljnik je rekel: Zmanjkuje nam vojakov ali bosta pomagala moramo evakuirati srednji predel mesta...Po skromem razmisleku sva se odločila da bova pomagala.Z kar velikim številom vojakov smo se odpravili proti srednjem predelu predmesteca(lol pred pred...)Bili smo v spremstvu z huumvejemi (jeepi) kmalu so prišli do tam.Krasskk Stena hiše je počila in iz nje je pritekel ogromen orjak ter zbil vsaj 2 humveja.Začeli smo streljati nanj TAK TAK TAK RATATATA TAK TAK!(tak tak delajo ene puške ko strelajo)Nič se ni zgodilo.Potuhnil sem se za njega ter ga začel streljati v čuden sluz ki ga je imel na hrbtu.Vzel sem granato in jo vrgel v sluz ta se je prilepila in orjak se je razletel na kosce...Ta čas ko nas je orjak zamotil se je veliko število navadnih mutantov spravilo nad nas!Zelo težko smo jih pobili...Bilo je tudi veliko žrtev.S Timom sva šla pregledat hiše.Z sta šla še dva vojaka.Zaslišali smo jok.V kotu je bila majhna deklica in je jokala.Pograbil sem jo ter pohitel in jo odnesel na varno.Sedaj je pa sledilo najtežje.Zadnji predel predmestja.Tam je mrgolelo mutantov...bilo je kot gnezdo.Bili smo v spremstvu 2 humvejev 1 tanka in 1 helikopterja.Ko smo prišli v zadnji predel se je akcija takoj začela.Helikopter se je boril proti orjakom in jih streljal iz zraka enako je delal tank.Ostali smo odšli proti nekakšni lepi hiši tam so ljudje na balkonu z strojnicami streljali stvore...Morali smo jim pomagati!Vojaki se niso strinjali zato sva se s Timom potuhnila do hiše tam sva vstopila skozi uničen zid in sva šla po stopnicah.Rekel sem : Prijazni prihajajo gor ne streljal ponavlam ne streljaj!Najprej so nas pregledali.Zgledali so kot kakšno društvo ki je preprodajalo orožja saj so imeli vse kar si hotel (samo da je pokalo hehe).Rekli so:
Naši prjatli prhajajo z ogromnim oklepnikom moramo zdržati še vsaj 20 minut.Rekla sva:OKEJ!
10 Minut je bilo zelo težko preživeti.Po 15 minut je helikopter strmoglavil.Takrat so prispeli njihovi prjatli in verjemite to vozilo je bilo noro!
Ko sva se s Timom vsedla v vozilo sva spomnila \'\'driverja\'\' naj gre do helikopterja...Prepričala sva jih.Ko smo prispeli je bilo prepozno.Mutanti so pilota OBGRIZLI do živega...Morali smo oditi...Čez nekaj časa se je oklepnik začel tresti in kar naenkrat je padel na bok!...

NADALUJEM???CoMeNTzzzzzzZZZZzzz
10. maj 2010
nadalujem ka pravte?
10. maj 2010
u18907
u18907
ma ne da se mi brt
10. maj 2010
u16997
u16997
o my fucking shit ko je napeto...nadalijuii...
10. maj 2010
u12311
u12311
ja ja ja ja
10. maj 2010
http://christybharath.files.wordpress.com/2009/10/zombie.jpg mutanti

http://3.bp.blogspot.com/_02Mg78aSCdk/S8IY6u5sO7I/AAAAAAAAARI/O0p4ge8akAE/s1600/Charger3.png orjak

http://www.back2gaming.com/wp-content/uploads/2009/11/250px-Jockey.png un k je bil v gozdu
http://www.truegameheadz.com/blogheadz/wp-content/uploads/2009/07/awbig.jpg jez u gozdu (kao)

http://1.bp.blogspot.com/_AYaFFddDnhA/SicVdI2fztI/AAAAAAAAAD0/40IuKtiYLGc/s400/armored-swat-cars.jpg oklepnik

http://www.rangermade.us/graphics/2020prototype.jpg vojaki
10. maj 2010
Vam je kul??Nadaljujem??
10. maj 2010
u20705
u20705
jaaaaaaaaaaaaaa......nadaljuj!!
10. maj 2010
u12311
u12311
iaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! pa hitr
11. maj 2010
Oklepnik se je prevrnil na bok...Hitro smo splezali iz njega in pregledali okolico.Bili smo nekje sredi gozda na mostu.Hitro smo poklicali pomoč a so rekli da bodo pri nam šele čez 1 uro...Pripravili smo: Barikade,Strojnice,''reloadali'' vsa orožja in čakali...Naenkrat zaslišimo glasove.Tuljenje iz vseh strani.V trenutku se je vsulo na stotine mutantov z vseh strani!!Borili smo se kot še nikoli in mutanti nam niso prišli do živega...AMPAK Tima ni bilo nikjer!Še hujše se je zgodilo... Nč šolo mam
11. maj 2010
u20705
u20705
pol ke prideš is šole čim prej nadaljuj!!ful dobr drgač
11. maj 2010
vam je dobro drgač?
11. maj 2010
u20705
u20705
ja
11. maj 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani