Forum
zdravo! sem lara in sem napisala že kar nekaj zgodb med njimi sta tudi DEKLICA V ROŽNATI OBLEKI in pa POČITNICE PRI STRICU JOHNU obe sta zelo fajni ampak mislim da bo tale najboljša izmed vseh mojih zgodb!

HVALA!

no skratka! ta zgodba govori o deklici, ki se je skupaj z babico, mamo, očetom in mlajšo sestrico ter bratcem preselila v Francijo. prej je živela v Angliji in vse je bilo tako kot je želela. saj je tudi v Franciji tako, a kaj ko se vse nekako zaplete...

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. oktober 2011
u60229
u60229
next
09. oktober 2011
u47968
u47968
next
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
''Ashley, lahko odneseš tale kovček v stanovanje? Prosim, jaz moram v avto še po druge!'' namrščeno sem zagrabila kovček svoje babice in odšla po stopnicah v stanovnje. Tam sta se sestrica Katy in bratec Dominic igrala s hiško, ki smo jo morali (kot vedno) odnesti v stanovanje prvo . ko smo skupaj z babico, mamo in očetom v stanovanje, ali bolje rečeno v našo novo vilo odnesli še zadnje kovčke smo se zmatrano ulegli na kavč. no, če mi oprostite bi dala gor še fotke, da bi vsaj malo podrobneje videli kako izgledamo.

to sem jaz - Ashley:

to je babica - Maria:

to je moja mama - Zoya:

to je moj oče - Jeff:

in to sta moja bratec in sestrica - Katy in Dominic:

še naša hiša:

ko smo si malo odpočili in popili skodelico vroče čokolade smo si odšli ogledat mojo novo šolo.

notranjost je takšna:

no, dosti za danes, next?
10. oktober 2011
next next next next...
10. oktober 2011
šola mi je bila zelo všeč, a kaj ko sem se bala, da me ne bodo sprejeli medse. to je bila edina misel o kateri sem razmišljala, niti sanjalo pa se mi ni, da bo jutrišnji dan prava polomija...

TRRR, TRRR, TRRR!!!!!!!!!! budilka mi je zvonila in jaz sem vsa prestrašena skočila iz postelje. Ura je bila 7.12 čeprav sem jo nastavila ob 6.45 (saj ni čudno! babica mi jo je kupila preden smo šli in to v KITAJSKI TRGOVINI!!! tako ali tako to ni čudno, saj babica sploh ne gleda, v katero trgovino stopi pa je vseeno ali je to KITAJSKA TRGOVINA ali pa JAPONSKA). res mi ni bilo jasno, kako bom v 10 minutah prišla v šolo ki je oddaljena 5 ulic, tukaj je drugačen način, puk se začne ob 7.30, konča pa se ob 11.55.
Ko sem le prišla v šolo sem se ozirala, da bi našla koga, ki bi mi pomagal poiskat učilnico g. Kinneya, učitelja glasbe. Ko je moje oko končno uzrlo neko učiteljico na koncu hodnika, sem razburjeno stekla k njej. izgledala je takole:

ko mi je razložila, kje se nahaja učilnica se mi je prijazno nasmehnila in odšla. Ko sem potrkala na vrata učilnice in rekal 'DOBER DAN' se je cel razred obrnil k meni in me le začudeno gledal. Učiteljica je rekla: ''Si ti Ashley Smith?'' prikimala sem učiteljica pa je prijazno pokazala z roko kam naj sedem in me predstavila sošolcem. sedla sem zraven neke punce, ki me je prijazno sprejela. ime ji je bilo Katrin, a so jo klicali kar Kat.

še njena slika:

ko je zvonilo za odmor je k meni pristopilo več deklet iz našega razreda in me prosilo če sem lahko njihova prijateljica, seveda sem takoj rekla ja...

next?
11. oktober 2011
next
11. oktober 2011
next
13. oktober 2011
nextam ju3...
13. oktober 2011
next next next next PLISSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. oktober 2011
ja next
13. oktober 2011
u55097
u55097
next 1000
13. oktober 2011
ko smo odšli v učilnico za družbo sem takoj spoznala kako zoperen je učitelj druže g. Potter. Ko smo vsi pripravili zvezke za družbo je začel: ''Prosim vas lepo odprite na strani 36, rešite naloge, ko jih rešite pridite k meni, da jih pregledam potem pa v zvezke prepišite, kar ni bilo pravilno.'' To je zvenelo tako grozno, da sem se ob tem kar zdrznila.

učitelj:

ko sem naredila vse naloge v delavnem zvezku sem odšla h učitelju in pričakovala sem da mi bo rekel: ''Si ti Ashley Smith?'' a namesto tega je bil tiho in je pregledoval moj delovni zvezek. Ko je ugotovil, da sem use rešila prav me je pohvalil in mi dodelil +.

oprostite, ker tk mal pišem, ampak se mi mudi
13. oktober 2011
please nexti
14. oktober 2011
kk to misliš???
14. oktober 2011
ko smo vsi naredili v zvezkuin delavnem zvezku, smo začeli reševati še nekaj drugega, takrat pa mi je učitelj rekel: ''Ashley Smith?'' in z glavo pomignil name. prikimala sem in ga začudeno gledala. Kat mi je povedala, da se ta učitelj vede zelo čudaško, odkar mu je umrla žena v prometni nesreči. ko je bilo konec družbe sem pokala da so vsi odšli iz razreda (razen Kat) potem pa sem pristopila k učitelju in mu rekla: ''žal mi je za vašo ženo. moje sožalje .'' namesto, da se bi mi učitelj zahvalil in me potrepljal po rami alio kaj takšnega, me je udaril.

ko je bilo pouka konec sem stekla domov kolikor so me noge nesle. ko sem prišla domov sem torbo vrgla v zelo oddaljen kot moje nove sobe, se vrgla na posteljo in začela jokati. ko sem se malo umirila sem dvignila majco in pogledala rdeč madež, na mojih prsih, kjer me udaril učitelj. samo s prstom sem se dotaknila rane pa me je že zelo zabolelo.

next???
16. oktober 2011
next
16. oktober 2011
Živjo

prebrala sem tvojo zgodbico. No, če me že sprašuješ za mnenje bom iskrena. 10 let si stara, kajne? No glede na tvojo starost mislim, da boš odlična pisateljica! Sicer sem mnenja, da občasno prehitevaš z dogodki. ne razumi me narobe. nihče noče brati zgodbic, kjer tri strani nakladajo o tem kakšna je bila pokrajna, kako se je sonce bleščalo, trava svetlikala, kako čisti so bili potoki in drhteče rože... ampak vseeno je včasih na bralcu bolje povzročiti nekaj negotovosti, pričakovanja. Da ga prisiliš k razmišljanju
to pomeni, da mu ne postrežeš vse na pladnju, ampak s kakšnim dogodkom malo počakaš. Tako bo vse veliko bolj zanimivo.

Sicer pa je tvoja zgodbica super!

Kar nadaljuj in veliko navdihov ti želim

-Anja
22. oktober 2011
No pa hvala ti za pohvalo pri moji zgodbi. Ogromno mi pomeni
22. oktober 2011
next
24. oktober 2011
next
28. oktober 2011
nexttttttttttttttttttttttttttt
30. oktober 2011
u58307
u58307
next
02. november 2011
mama ađulina in foter bratt pitt!!!omg bolan!!
24. november 2011
sj vem sam neki je pa treba dat
06. december 2011
u60408
u60408
se opravičujem ker oglašujem

http://www.igre123.com/forum/tema/love-story-bozicna-romanca/25950/
06. december 2011
u48865
u48865
next
16. januar 2012