Forum
u30016
u30016
moja prva zgodba... in bo govorila o vampirjih

napišm zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. oktober 2010
u30016
u30016
Podrobneje: zgodba bo govorila o punci Lany, ki postane vampirka (spremeni jo Carlisle Cullen) in hkrati postane nova članica družine Cullen. Upam da vam bo ušeč (:
15. oktober 2010
u30016
u30016
napišm?
15. oktober 2010
u30016
u30016
do druzga tedna povejte
15. oktober 2010
u28575
u28575
Ja, lahk...
15. oktober 2010
NADALJUJ . jas sem obsedena z vampirji tak da kar pohiti .
16. oktober 2010
u28905
u28905
ok, začnem
16. oktober 2010
u28905
u28905
ok, začni* (sory)
16. oktober 2010
u17353
u17353
col
začni
16. oktober 2010
u30016
u30016
bom začela...
16. oktober 2010
punavlaš za jutranjo zarjo
16. oktober 2010
u30016
u30016
Šepala sem in šepala, potem pa me je zadelo, naravnost v trebuh, krogla, še en strel, roka. Bolečine nisem čutila, bilo je preveč, padla sem na tla in težko dihala, tema, tema, tema, tihi koraki. Nad mene se je sklonil moški, pred očmi se mi je meglilo. Njegova sapa, vrtenje... in bolečina, v trebuhu sem začutila bolečino, krogla, ki me je zadela je končno pozročila bolečino, nisem hotela umreti brez bolečine, kdo bi vedel zakaj... kričala sem, oh kako sem kričala. Moški me je zaskrbljeno gledal, nato pa se je dotaknil mojega vratu in ugriznil... ogenj, vse povsod. Roke sem si zatlačila v usta in jokala, kričala, se premetavala in rotila naj me ubijejo. Bolečina se je širila po meni, bila sem kot vulkan. Moški me je dvignil v naročje in me nekam nesel, bil je hiter in močan. Kako rada bi ga videla, ampak moj pogled je zamegljen... ogenj me je obkrožal kot megla. Slišala sem svoje kričanje in ko sem roke potegnila iz ust sem zagledala kri, polno krvi, roke sem imela pogrižene, sem to sama naredila? Potem se je zgodilo, eksplodiralo je, vrglo me je naprej in zadela sem naravnost v neznančevo brado. Niti trznil ni le tekel in tekel... potem sem videla samo še temo, temo, temo, temen nič...
16. oktober 2010
u30016
u30016
lony- lej js bom pisala to zgodbo, pa nevem če ti bo ušeč, al pa če ti ne bo...
16. oktober 2010
sej j cool knjiga ti kr piš sej jzt sm dala de piš..nimam nč proti sam puvem
16. oktober 2010
u30016
u30016
aja, ok
16. oktober 2010
u30016
u30016
PONEDELJEK,
TOREK,
SREDA: odprla sem oči in pred sabo zagledala nekega mškega z svetlimi, srednje dolgimi lasmi. »umiri se.« mi je zašepetal in me priejl za čelo »zbudila se je!« je zaklical in kar naenkrat se je v sobi nabralo veliko ljudi, lepih ljudi. Opazila sem da so me vsi nekam čudno gledali. Iz neznanega razloga sem skočila pokonci in se postavila v nekakšen obrambni položaj... bilo je čudno in zmedeno. Opazila sem barvo svojih rok, bile so...skoraj bele. Spet sem dvignila pogled in zarenčala. Ustrašila sem se sama sebe. »Jasper...« je zamrmrala ženska, ki je stala na koncu sobe. Naprej je stopil mladenič, ki je izgledal še kar mlad, kakih 20 let? Ko se mi je prbližal sem se pomirila, vendar nisem se dala motiti še naprej sem ostala v obrambni pozi... spet sem zarenčala in se začela obračati na vse strani, postala sem prestrašena... punca, mogoče kakšno leto starejša od mene je iz sebe nekaj izstrelila, kot meglena tančica, se je nekaj razlilo okoli vseh ljudi v sobi, razen mene seveda... »boji se nas« je rekel nekdo od njih. Najstarejši od njih, bil mi je nekam znan, se mi je približal in me prijel za ramo, trznila sem in se ga otresla, »ne boj se, moje ime je Carlisle Cullen in to je moja družina, ni se nas treba bati...« je rekel z nežnim glasom, ki me je pomiril. Takrat sem v ozadju zagledala ogledalo, ko sem videla svoj odsev sem otrpnila, to nisem morala biti jaz!
16. oktober 2010
u30016
u30016
next?
16. oktober 2010
jaaaaaaaaaaaaaaa
16. oktober 2010
u28905
u28905
ja, itakkk!!!
16. oktober 2010
next
16. oktober 2010
u28575
u28575
Jaaaaaaaaa!
Lahk dodam slike?
17. oktober 2010
u30016
u30016
ok, zdle ndaljujm.
Lovely.Ninaa- hvala, ampak bi jih rajš js.
17. oktober 2010
u30016
u30016
Prijela sem se za obraz, ki je bil skoraj bel, moji lasje so postali čisto črni, in se niso morali primerjati z barvo mojih starih las ki so bili zelo temno rjavi. Tudi moj obraz je bil zelo drugačen... postala sem...lepša. ampak najbolj sem se prestrašila svojih oči, ki so bile krvavo rdeče. »kaj se je zgodilo z mano?« sem zašepetala in se ustrašila svojega glasu, saj niti malo ni bil podoben...mojemu glasu. In v grlu me je začelo peči...žgati... kot bi me kdo nalival z mehurčkasto pijačo... »moje grlo« sem zavzdihnila in se obrnila k ostalim osebam v sobi. Nekaj je zadišalo... k meni je priplaval slasten vonj... »Mami!« je zavpila manjša deklica in se vrgla v objem dekletu, ki je prej spustilo tisto meglo... »Renesmee, pojdi ven, hitro!« je zavpila in punčko napodila iz sobe. Nekaj mi je dalo vedeti, da je tista deklica dišala tako slastno... njen vonj, iz ust se mi je izvilo tiho renčanje, ko sem se na enkrat pognala za tisto deklico... nekaj me je ustavilo, bila sta dva fanta oz. Moška, eden je bil velik, ogromen... drugi je bil malo manjši vendar se je vedel precej bolj divje, kot bi mu tista punčka pomenila nekaj pomembnega. Ampak saj ji nisem hotela nič narediti... ali pač? Borila sem se, nisem hotela, da mi tisti otrok pobegne... hotela sem jo, tako je dišala, da me je v grlu še močneje peklo... »bog, kako je močna!« je zarenčal večji fant (moški), in še močneje potegnil. Napela sem vse svoje moči in se jima iztrgala iz prijema »Ušla bo!« je spet zaklical večji »ne, če imam jaz kaj pri tem!« mu je odgovoril manjši in začel teči za mano. Kar naenkrat sem tekla, hitro... zelo hitro! Na koncu hodnika sem zagledala tisto punčko, tresla se je in jokala. Ko sem pritekla do nje sem se ustavila in jo gledala, tako je dišala in slišala sem njeno bitje srca... zagledala sem žilo na njenem vratu, ki je utripala... želela sem si jo ugrizniti, vendar sem se obrnila stran in se zaletela naravnost v tistega fanta... hotela sem jokati, vendar solz ni bilo... »kaj sem postala?« sem zavpila in se vrgla na tla.
17. oktober 2010
u30016
u30016

to je ona
17. oktober 2010
u28905
u28905
next,next!!!
17. oktober 2010
next
17. oktober 2010
nexti!!
17. oktober 2010
u30016
u30016
Tresla sem se, ampak v tistem trenutku ne od žalosti, ampak od pekočega občutka v grlu, bila sem nekako žejna. Dvignila sem pogled in se zazrla v veliko število obrazov, ki so zrli vame »Edward... mogoče bi morala po kri...« je zašepetalo megleno dekle (Bella). Kot bi dobil ukaz, ki ga mora nujno ubogati se je tako imenovani Edward nekam odpravil. Kmalu se je vrnil, v rokah je nosil velik kozarec z neko tekočino, ki je omamno dišala... skočila sem k njemu in mu kozarec iztrgala iz rok, ter pila, pila, pila. Ko sem konačala sem se počutila veliko bolje, vendar bolečina v grlu še ni bila potešena, hotela sem še. Brez da bi razmišljala sem tekla v drugo sobo in odprla prva vrata, ki sem jih videla. Vrata so vodila ven, in seveda se nisem ustavljala, tekla sem naravnost v gozd... po nekaj minutah sem zavohala nekaj podobnega tekočini iz tistega kozarca... zagledala sem dva jelena, ki sta se pasla sredi gozda. Spustila sem se v tek in ju napadla, vedela sem kaj hočem, v tistem trenutku mi je vse postalo jasno... hotela sem kri... zaslišala sem šumenje, korake in naenkrat se je poleg mene znašel... Jasper... ali kako mu je bilo že ime? »ne boj se me« je zašepetal in se mi počasi približal. Gledala sem ga strogo in nezaupljivo, čeprav sem vedela, da mi nič noče. Odvrgla sem truplo jelena in si obrisala kri iz obraza. »kaj sem postala? Kaj se dogaja?!« sem zavpila in ga gledala. »hej, pomiri se!« je rekel zelo pomirjujoče. Postala sem zaspana... omotična... »postala si vampirka.« je rekel in me pozorno spremljal z očmi. »Vampirka? Kaka vampirka? Kako?« sem omotično zašepetala »Carlisle te je spremenil... ustrelili so te, našel te je skoraj mrtvo in odločil se je da te reši...« je odgovoril. Ustrelili? Nisem se spomnila... spomnila sem se samo svojega imena in... pravzaprav sem se spomnila samo imena in svoje prejšne podobe... »kako ti je ime?« je vprašal »Adela« sem odgovorila in se poskušala spomniti, kdo sem bila preden, sem prišla sem...
17. oktober 2010
nextt
17. oktober 2010
Adela?..Lpo uaj en se spomne n to ime.. :3

DrgaČ paa CaarskO pišeš.....
N-E-X-T
17. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg