Forum
sem lana stara sem 13 let igram tenis imam veliko pokalov in sem zelo priljubljena na šoli. sem športnica. zdaj se z starši selimo nekam na izolo v veliko hišo. res nočem iti tja ampak nisem dovolj stara da bi ostala tukaj. mamo sem že prepričevala da lahko ostanem pri svoji najboljši prijateljici a zaman. tako sem morala oditi. v petek smo začeli pakirati poklicali smo 3 kombije kateri so nam odpeljali pohištvo. hiša je bila zeelo lepa in moja soba? najlepšaa . vendar mi je vseeno nekaj manjkalo in to družba. mama mi je pravila da bom našla prijatelje jas sem pa odgovarjala le Z UPAM!!!
svojo sobo sem si uredila zelo lepo imela sem svetlo violične stene ,majhen beli kauč,veliko televizio okroglo posteljo pisalno mizo tri omare ter velik balkon. moja sestrica si je sobo uredila v roza stilu mama in ati sta imela črno belo sobo kuhinja je bila v rdeče belem stilu dnevna soba je bila res velika z velikim rožnatim kaučem veliko belo mizico dvema omarama za kasete in kozarce in najmodernejšo televizio!! vrt smo imele z bazenom dvem toboganoma tremi ležalniki dvema mizicama majhno garažo za dva auta in motor in majhen vrt z zelenjavo in sadjem. zgledalo je kot da smo najbogatejši!! next!??? 5 nextov pa bo
05. november 2011
next,cool
06. november 2011
še 4 nexti!!!
06. november 2011
next sporoč
06. november 2011
bom ker zdej napisala naprej
23. november 2011
u61571
u61571
next