Forum
Odločila sem se da napišem zgodbo.
Hay. Sem Emy. Stara sem15 let. S staršema ter mojim mlajšem bratcu Teodorjem, ki je letos dopolnil 8 mescov smo se preselili v veliko mesto London.

I LONDON. Vedno sem si želela obiskati London, to so bile moje največje sanje, ki sem jih kdar koli imela. Da pa bi kdaj živela v London pa mi ni niti na skraj pameti prišlo. Ko smo prispeli v naše stanovanje (ps. naše stanovanje je prečudovito) sem odhitela v mojo najlepšo sobo, ki sem jo kadar koli imela.

Nahiterco sem razpakirala ter vzela iz moje torbice(ki je vedno zraven mene) telefon in slušalke ter začela poslušati glasbo. Moja najljubša pevka je Selena Gomez. Od nje znam vse muzike na pamet. Po dolgotrajnem poslušanju glasbe je v mojo sobo pridišalo vonj po palačinkah. Takoj sem si snela slušalke ter se odpravila v kuhinjo. Ko sem vstopila v kuhinjo sem videla krožnik na katerem je bil cel kup palačink. Ko sem se usedla za mizo me je mama vprašala če sem že razpakirala odgovorila sem ji da že pred kašnima dvema urama. Po končanim kosilu sem se odpravila raziskat mesto London. Najprej sem se odpravila k uri Big Beg. Ko sem se slikala z Big Benu sem se odpeljala z dvonastropnem avtobusom do moje nove šole.

Na srečo so počitnice, da mi ni treba že v šolo. Nato sem se opazila sladoledarja, hitro sem stekla do tja saj jaz obožujem sladoled še posebej čokoladnega. Sladoled mi je kar prijal saj je bilo peklensko vroče. Ko se je zdanilo sem se odpravila domov. Na mizi me je že čakala večerja. ko smo pojedli smo se jaz in moj oče odpravila gledat TV. Ko je bilo konec filma sem se samo se vrgla v mojo prekrasno posteljo ter zaspala.
**********************************************************************************************
Upam da vam je vsec moja zgodba nadaljujem po 5-tih next-tov
09. julij 2016
Jaaaaa supeeerrr je Next Next Next Next Next - 5 Next hehe
09. julij 2016
nexttttttttttt zakon
09. julij 2016
Odločla sem se da nextam po enem nextu
09. julij 2016
huda zgodba Next Next Next
09. julij 2016
Tnx
09. julij 2016
grem pisat Next
09. julij 2016
jutri dobite Next
09. julij 2016
ogalšujem ce bi rad kdo sodeloval v mojem in od vampir top modelu naj se prijavi hvala
http://www.igre123.com/forum/tema/s-u-m-e-r-top-model/186436/
09. julij 2016
Waaa London je superr! Komaj čakam, kaj se bo zgodilo! Nexttt!
09. julij 2016
u193768
u193768
Neexxt
09. julij 2016
u200488
u200488
Dubr pišeš LOndon je res cull Next
13. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg