Forum
ok, jas bi imela eno vprašanje, jas bi začela objavlat mojo zgodbico, ki sem jo že objavlala na smrkli pa so jo prenovili pa nimam več dostopa, no jas sm hotela že objaviti pa mi ni dovolilo ker lahko objavim le 3 smehece ampak jas nisem objavila kakeršne koli smehece, in zdaj bi vas vprašala če tisto se tudi velja za smehece ko nardiš tiste črtice ko nekdo govori, da označiš.

upam da raumete kaj mislim

pa še to : kako dodajat slike, vem da tukaj piše dodaj sliko, ampak tukaj samo prelepiš link in ko se objavi blog se pokaže slika ali samo link ?

upam da me razumete, in upam da mi bo kdo pomagal ane

in čimprej ko bom ugotovila kako in kaj vam objavim prvi del
31. avgust 2012
u76444
u76444
1. Ja, to s smajliji imaš prav.
2. Slika se ti pokaže tukaj kot slika, razen včasih ne.
31. avgust 2012
aha, okej hvala
31. avgust 2012
u86741
u86741
kdaj boš začela pisat ?
31. avgust 2012
napisano mam že skoraj polovico zgodbice, kdaj pa jo bom objavla pa pravzaprav ne vem, ko se mi bo dalo, celo besedilo prenovit bom probala čim prej , ker imam dele kar dolge. ampak obljubim čimprej
31. avgust 2012
evo, preuredila sem, upam da boste lahko brali in da boste razumeli. no tukaj je moja zgodbica ... zgodbica je FanFic with One Direction

Pip. Pip, Pip, Pi... dober dan, tukaj svetovna agencija De La Rose se oglasi glas v slušalki telefona.
pozdravljeni tukaj Ronne Kal, kličem zaradi oglsa ki sem ga zasledila v časupisu, izmenjave študentov
koliko ste stari Ronne? me vpraša naveličan glas
'' 17 '' ji odgovorim
se vaši starši strinjajo?
seveda
ji poteprežljivo odgovarjam na samoumevna vprašanja
potem, pa bi vas prosili, da se čimprej oglasite v naši poslovalnici, da se pogovorimo, katerega jezika pa bi se najraje učili?
angleščino, ampak nebi rada odšla izven Evrope , če razumete
seveda, pridite se oglasit, da vam damo napotke in da izpolnite vpisnico, ter sabo prpeljite vsaj enega starša ali pa skrbnika'
mi razlaga
seveda
adijo
poslovi se ter takoj prekine da se niti ne morem posloviti kajšele reči nasvidenje. Hh tečne babe, si mislim ko še nekaj časa strmim v telefon.
Sem Ronne Kal, stara sem 17 let ter hodim na Splošno Gimnazijo. Imam modre oči, ter dolge temno rjave lase. Imam očeta po imenu Janko, mamo Glorijo ter starejšega brata Anže. Imam najbolšo prijateljico Neli. Seveda še imam dosti prijateljev, vendar Neli je le Neli.
Poletne počitnice se bodo začele čez 2 tedna, jaz pa načrtujem, da počitnice preživim v tujini, na izmenjavi študentov, saj si želim izboljšati mojo angleščino.
Ron, Ron, pridi na kosilo
me pokliče mama iz kuhinje
ja že grem
ji zakričim nazaj, da me ne kliče več. Spokam se z postelje ter odbežim v kuhinjo, tam se vsedem na stol, ter čakam da mama prinese kosilo na mizo. Počasi še pride za mizo tudi Anže.
kaj pa je tebi, da se tak noro smejiš?
ga vprašam
tudi ti se bi
mi odgovori zasanjano. Naj vam povem, da sma z Anžetom zelo povezana in da si redkokdaj nagajama.
um zakaj že ?
ga vprašam
ti pol povem, v moji sobi, na samem
reče tako čudno, kot da nekaj naklepa da ga samo čudno pogledam, ter grem v kuhinjo pogledat, kaj mama počenja da ne prinese kosila. Pomagam ji znositi sklede za mizo. In končno sem lahko jedla v miru. Pravzaprav ne čisto mirno, saj sem morala novico povedati mami.
um, mama?
jo nagovorim z najbolj prijaznejšim zvokom
ja ?
vpraša nekoliko naveličano, saj že pozna ta naglas
jaz sem danes klicala na tisto agencijo in gospa je rekla, da naj pridem s tabo v poslovalnico da mi razloži stvari, ter da se vpišem
kak veš da je bla gospa
se vmeša Anže, pogledam ga z sovražnim pogledom nato pa odgovorim
verjetno te razločim med moškim in ženskim glasom
mu rečem skoraj jezno
ja zadnič na zabavi nisi
reče in se mi zasmeje. Ter me spomni na ta dogodek. Anže me je prepričal da grem na zabavo, in tam so me napili, tako napili da nisem niti ločila moškega od ženske in poljubljala sem se z žensko, še zdaj me strese ko pomislim na to.
Samo naredim grimasto faco ter se posvetim mami nazaj
torej
jo vprašam
okej, boma šle po kosilu okej?
me vpraša ter je dalje
super
rečem navdušena, ter se spet posvetim kosilu, a Anže ne da miru
jej, končno bom mel celo hišo za sebe
reče Anže
ne pa neboš
mu rečem
ja pa bom
mi odgovarja
ja , si pozabil na atija pa mamo?
ga vprašam
ja če ti ne veš, greta na morje, in jaz ne grem z njima ,
reče pametno
ja okej, no
mu rečem zdolgočaseno ter pojem še kar je ostalo na krožniku.

mama, jaz se grem samo preoblečt
ji rečem
okej
mi odgovori
namesto da bi najprej odšla v mojo sobo zavijem v Anžetovo sobo.
no, bratec, kaj je bilo
ga vprašam z zanimanjem. Prižge računalnik pokaže na zaslon. Na zaslonu vidim tako rekoč barbiko naše šole, vi so zaljubljeni v njo, ampak nosi se pa tudi. Ampak jo nihče ne upošteva no razen fantov. Po šoli se govori da je spala z 3 učitelji da so ji dali pozitivno, da je izdelala razred.
kaj z njo?
sem ga vprašala
povabil, sm jo na party in rekla je da pride, ter mi rekla da sem ji fuuuul ušeč, in da mogoče bo kaj
tako sem se začela smejat ter delat grimase
kaj se pa ti smejiš ?
me vpraša
a njo boš povabo , a kaj bi pa meu z njo a ? a ti veš da ti lahko dobiš 100000000000x bolšo od nje, pa še 1 leto mlajša je od mene, si pozabu kaj si reko, da neš meu mlajše od mene
sem mu skoraj zabrusla
kaj si lamusumna al kaj ?
me vpraša hodumušno
ne, lej bratec, tota je cipa, jas ti že zdaj povem, ampak kak hočeš, ampak dobiš lahko bolšo od tote …
ter pokažem na njo ter odidem iz sobe.

Kako lahko moj brat, ravno naleti na tole … ah kaj pa vem, mogoče pa je super, saj nevem kakšna je saj se niti ne menim z njo, ampak vedno je zvišana. Pa ah kaj kompliciram, saj bo on z njo ne jaz.
Ron si že
me mama vpraša

um ne še, hitro bom
ji rečem. Ter odbežim v svojo sobo, iz omare vzamem dolge hlače ter kratko majico, ter jopico. Namazala sem si maskaro ter črno črto pod očmi, malo naparfumala ter odbežala v predsobo kjer me je že mama naveličano čakala. Obula sem si all starke ter vzela tanjšo poletno bundico. Ter odidema v avto
si prepričana, da želiš preživeti počitnive v tujini?
me še enkrat vpraša mama ko se že peljema proti agenciji
mama , to si najbolj želim
ji odgovorim ne da bi jo pogledala
vredu potem, ampak … ah saj se boma doma o tem pogovorile
še reče ter da naglas radio. Ker pa ni bilo nobene dobre muzike sem priklopila telefon na radio ter dala svojo muziko, mama je zavila z očmi ko je bila na vrsti More Than This od One Direction, jaz sem se ji samo zasmejala ter pela dalje.
daj ne kruli prosim te
mi reče mama, spet se ji samo zasmejem ter pojem dalje. Vožnja je trajala kar 1 uro.
Poslovalnica je bila dokaj velika, seveda saj je bila svetovna agencija, to pomeni da je ta agencija imela v lasti cel svet- agencije po vsem svetu so bile povezane. Ko si stopil v poslovalnico je bila nasredini recepcija in mimo recepcije nisi mogel če te niso spustili.
pozdravljeni, želite
je vprašala ženska za recepcisko mizo, mislim da je bila to tista ki sem se pogovarjala z njo.
pozdravljeni, moja hčera je prišla se vpisat za izmenjavo
ji odgovori mama
ste se naročili
vpraša ženska
ne, gospa s katero sem se pogovarjala je rekla da naj pridem čimprej ko bo možno
sem rekla
aha, kako vam je ime
je rekla ter začela nekaj brskati po zvezku
Ronne Kal
ji potrpležljivo odgovorim
uh seveda, kar sem stopite
mi pokaže na levo stran. Z mamo stopima naprej ter zagledama 5 poslovnih prostorov
in kam zdaj
vprašam bolj sebe kot pa mamo. Ko do naju stopi mlad fant
kam ste namenjeni ?
ker pa nisem vedela kaj naj rečem sem kar izbleknila eno neumnost
vpisala se bom na angleški tečaj izmenjave
samo pokima ter še reče
sledita mi prosim
samo pokimam pogledam mamo ter mu sledim. Peljal naju je do 3 poslovnega prostora
malo bo treba počakati
reče ter pokaže na stole zraven vrat, brez pomisleka se vsedem, mama pa me ponovi.
okej, naj priznam to sploh ni tako kot sem si zamišljala, vse tako vojaško izgleda kot da bi nekdo nekoga ščitil
rečem malce razočarano ter presenečeno
no vsaj skrbele me ne bo za tebe, če te bodo tako ščitili
reče. Upam da ne bom tako hudo varovana. Ko že hočem nekaj reči naju spet zmoti ta isti fant
lahko greste naprej
vstanem se ter odpravim noter.
pozdravljena, ti si verjetno Ronne Kal ?
me vpraša veselo
zdravo, seveda jaz sem Ronne
ji rečem tudi nekako navdušeno
sedita
reče ,ter pokaže na stola. Z mamo se vsedema ter čakama da bo kaj rekla.
vidim, da si se odločila za angleščino, in da ne želiš iti ven iz Evrope, taki primeri so zelo redki pravzaprav
reče ter nekaj brska po listih
ja, nočem biti 3 dni z letalom oddaljena od doma, vseeno je malo čudno
ji rečem z nsamehom
seveda, torej, z pravili sta že spoznjanjeni?
vpraša ter pogleda prvo mene potem pa mamo
ne, nisma
reče mama ter se nalahno zasmeje.
vredu potem , k družini ki boš odšla, jo moraš ubogati, kot lastno družino, saj so oni odgovorini za tebe, nesmeš se potikati po ulicah ki niso varne, to ti bo družina razložila …
tako je razlagala vsaj pol ure.
tukaj je vpisnica, prosim če izpolniš vse podatke
mi reče ter mi potisne 3 liste pred mano ter mi da kuli. Ko izpolnujem se pogovarja z mojo mamo , ter jo miri da je vse totalno varno, da so družine več krat preverjene in da družina ki je prvič na izmenjavi ima še 2 ali 3 skrbnike iz agencije in bla bla bla , še dosti teh stvari. Ko sem izpolnila liste se je obrnila k meni ter meni začela razlagati
ker trenutno nimamo nobenega prostega mesta v Evropi, bo treba malo počakati kakšna 2 tedna, sicer pa še imaš šolo kajne, torej ko bomo najšli mesto te pokličemo, prideš si sem po karto, ter vse te stvari ter letiš, ne pozabi prtljage,
reče med tem samo kimam . Posveti se računalniku, čez nekaj časa se spet obrne k meni
kako dolgo misliš biti v tujini?
mislila sem 2 meseca, cele počitnice
prikima ter se spet posveti računalniku. V pisarni sma bile skupaj 1 uro in pol. Ko sma prišle do avta sem skakala od veselja. Vso pot domov sma se pogovarjale o potovanju, tako sem bila navdušena. Ko sem prišla domov sem takoj odšla v Anžetovo sobo, ter ga najšla na računalniku, preko skaypa se je pogovarjal.
s kom se meniš
ga vprašam, ker me ni videl se je vstrašil ter skoraj padel z stola, vse skupaj je bilo smešno saj je krilil z rokami sem ter tja. Prekinil je klic, ter skočil na mene ter me začel zgečkat in mi grozit
sedaj sem se pa osmešil pred njo, hvala ti
je rekel žalostno, jaz pa sem se mu samo smejala
reči ji da ti je kobilica skočila na noge in si se vstrašil
ga zajebavlem , saj on se boji kobilic
jas pa ti ne bom dovolil spati pri meni ko boš sanjala pajke
mi zabrusi nazaj, ja pajkov se bojim. Še nekaj časa sma se pogovarjala nato pa sem odšla v svojo sobo, pripravila stvari za šolo ter poklicala Neli.
ja'
reče cela zaspana Neli
ja alo, ki si ti, pa ne da spiš
v pojstli sm, ja normalno da spim
no, da ti povem, čez poletne počitnice me celih 2 mesca ni
aa , kak te ni
je že cela budna in začudena
ja , um v tujino grem
pa cela 2 meseca
jup
a si ti kaj na mene misla
reče žalostna
seveda sem,
ji rečem veselo
hm, ej, morem gret jaz se vidima jutri v šoli
um ja ,, čauuuuuuuuuu
reče ter prekine. Vzamem čisto brisačo, spodnje perilo, ter pižamo ter odidem se tuširat. Ko končam grem malo na FaceBook, nato pa spat. Ko si rihtam budilko za ob pol 7 zjutraj me stisne pri srcu, saj vem da se mi nebo dalo vstat. Nato pa sladko zaspim.

Torej, prišli ste do konca prvega dela, še enkrat upam da vam bo všeč in povejte kako se vam dopade.
31. avgust 2012
u86741
u86741
next!! pa ful zanimiva zgodba meni se dopade
31. avgust 2012
Pip,pi,pip,pip … mi je začela zvoniti budilka zjutraj ob pol 7ih. '' ah, saj lahko še spim 5 minut'' si rečem potiho, ugasnem budilko ter zaspim dalje.
'' Ronneeeeee ! Še nisi vstala, bus pride čez 5 minut'' o šit zaspala sem, namesto 5 minut sem zaspala za 30minut.
'' šit, zaspala sem, sorry'' zaključem mami nazaj. Vzamem stvari z stola se hitro oblečem in namažem, vzamem torbo ter pohitim ven pred hišo, ravno ko sem prišla ven je pišel moj bus, vidno sem si oddahnila. '' dobro jutro'' rečem šoferu ter grem do zadnjega sedeža kjer že sedi Neli.
'' hej, še vedno spiš'' jo vprašam
'' ja, jas vsaj ne zaspim na bus'' mi reče posmehljivo nazaj
'' saj ga nism zamudla no'' ji rečem ter se vsedem zraven nje
'' kaj si tak slabe volje'' jo vprašam ko gleda skozi okno
'' zakaj mi prej nisi povedla da te cela 2 meseca nebo '' me vpraša ter se obrne k meni
'' ker nisem vedla če bom sloh šla, nisem hotla nekaj govorit pa pol nebi blo res ''
'' ja ampak si, menle sma se kak boma preživele počitnice'' reče malce jezno ter pogleda spet čez okno
'' in zdaj moraš biti zaradi tega jezna na mene?'' jo vprašam. Nekaj časa še gleda skozi okno nato pa se obrne k meni ter se začne smejat. Pogledam jo z tistim čudnim lookom ko mi nič ni jasno in to jo spravi v še večji smeh. Čez nekaj časa se ji prdružim smehu. Sploh nisem opazila da se je bus vstavil na nasljedni postaji in noter je stopil moj šošolec v katerega sem bila zatrapana, edini problem imel je punco. Ko je stopil v bus ni sedel naprej kjer je bila njegova punca ampak se je vsedel en sedež pred nama. ' hej' sem ga pozdravila
'' hej'' je rekel precej otožno , vedela sem da je nekaj narobe z njim in njo, nisem hotela vrtati v njega ampak sem morala vedeti. Vstala sem se in se vsedla zraven njega '' si ok, kaj se je zgodlo'' ga previdno vprašam. Tudi on je gledal čez okno, nekaj časa je bil tiho in gledal pokrajino ko se je obrnil k meni je imel solznate oči '' varala me je , že od vsega začetka in to mi je povedala preden sma mislila pač … meti splone odnose '' nevem kaj je bilo bolj grozno, da ga je varala že od začetka ali da mu je to sama povedala kot dober dan. Zasmilil se mi je zato sem ga objela '' bolše bo, ne sekiraj se zaradi nje, če te je varala nima smisla da bi bil žalosten zardadi nje, je še dosti drugih punc okoli tebe '' še mu rečem ter odidem nazaj na svoje mesto.
In vožnja z busom je spet minila hitro. Z Neli sma se počasi vstali ter odšli z busa ter v šolo. Za nama je hodil Rok- sošolec kateri mi je bil všeč. '' Hej Ronne'' me pokliče Rok
'' ja'' rečem ter se obrnem
'' vem da se ti bo čudno zdelo, ampak bi šla danes z mano na sladoled, kot prijatelja'' reče
'' ja, seveda '' mu rečem z nasmehom ter se obrnem ter nadaljujem pot proti učilnici. '' si slišala'' sem vprašala Neli ko sma se dovolj odaljile od njega
'' ne pričakuj dosti od njega'' mi reče, samo skomignem z ramami ter se vsedem na najino mesto.pouk je trajal tako kot vedno do 2 ure. Imeli smo Angleščini, Fransoščino, matematiko, slovenščno ter 2 uri športne vzgoje. Ko je bilo končno konec pouka sma z Neli tako kot vedno odšli pred šolo čakat bus, le da tokrat bo šla na bus le ona.
Pred busom me je že čakal Rok. Med poukom se je malo zaposlil in je pozabil kaj se je zgodilo, ampak zdaj ko je čakal je bil totalno poklapan. '' okej, čau, se vidima' ji rečem ter jo objamem. Obrnem se proti Roku ,ter se mu šibko nasmejim. '' grema'' ga vprašam. Edino kaj naredi je da pokima. Odpravima se do slaščičarne naročima sladoled ter se vsedema za mizo. Nič ne reče samo gleda v mizo '' kaj je narobe'' začnem pogovor.
'' saj veš'' reče nekoliko bolj mrzlo.
'' nesmeš se zaradi tega toliko gnati, ji želiš dajati še večji užitek'' mu rečem strpno nazaj
'' ko sem te čakal pred busom, je prišla do mene in mi rekla , da me je imela rada kako sem ji lahko to naredil da že drugi dan grem z drugo punco ven'' reče, jaz pa sem se začela samo smejati
'' ti sam najbolj veš da sma prišla sem na pogovor , prijatelski pogovor, in če se nisi ugotovil hoče imeti nadzor nad tabo, ampak se ne zaveda da ti ne seže niti do kolen proti temu kaj ti je naredila''rečem in upam da bo ugotovil da ga ima samo za lutko
'' veš , kaj prav imaš'' mi reče povzdigne pogled ter se zazre v mene ter se nasmeje
'' kako nisem nikoli ugotovil'' reče in še vedno gleda v mene, tokrat meni postane malce nerodno
'' česa nisi ugotovil'' ga vprašam začudeno
'' tebe'' reče čisto preprosto, še vedno ga začudeno gledam in pričakujem da bo nadaljeval ampak nene
'' mene'' ga vprašam
'' ja, že od prvega letnika sma dobra prijatelja, no odkar sem bil z njo sma se odtujila, žal mi je za to'' reče ter se nalahno zasmeje. Posvetim se svojemu sladuledu, tudi on se je noben ni rekel ničesar na trenutke sem jas njega pogledala in on mene, ko pa sta se pogleda srečala sma se samo zasmejala . ko sma pojedla, je plačal sladoled čeprav sem protestirala.'' pridi, nekaj ti moram pokazati'' mi reče prime za roko ter me vleče za sabo, jaz pa se mu samo smejim. Odpelje me v park, ampak se ne ustavi pelje me preko gozda , pot je trajala zelo dolgo, ampak ko sma prišla je tam bila skala, kaj skala pečina, če si šel do roba pečine si videl da je globoko več kot 200metrov. Vsedla sma se na tla ter gledala v nebo, nebo je bilo prelepo brez oblačko sem ter tja so prepevali ptički. '' lepo je tukaj, ampak glede na to kako dolgo se hodi bi verjetno samo 1x na mesec prišla'' mu rečem ter se vležem. Pogleda me ter me posnema '' vem še krajšo pot, vendar moram priznati lepo te je bilo držati za roko, drugač pa sem jas tukaj vedno ko se počutim slabo, žalostno '' medtem ko govori me gleda in se smehlja
'' torej ti je v moji družbi slabo'' ga vprašam malo bolj razočarano
'' ne , ne , sedaj sem prišel sem prvič vesel, je nalezljivo'' reče in se smehlja. Pogledam ga ter se zasmejim, umaknem pogled ter gledam nebo.
'' ne morem verjeti, pred 3 meseci ko si začel hoditi z njo sem bila srečna za tebe , ampak ko se nasljedni dan nis več pogovarjal z mano se mi je srce paralo, in potem sem vedno ko sem te gledala sem vedela da si mi bil vedno všeč, ampak vedno mi je bilo dovolj le to da sem se menila s tabo in šalila … neverjetno nikoli si nisem mislila da bom tukaj, sploh pa ne z tabo '' sem se izpovedala. Vstala sem ter stopila nekaj korakov v drugo smer, nič ni rekel zato sem mislila da se mi je zdaj zameril mislila sem da sem pokvarila najino prijatelstvo. Čez nekaj sekund sem čutila roke okoli mojih bokov, obrnila sem se proti njemu, približal je svoj obraz k mojemu, enako sem naredila tudi jaz. Najine ustnice so se zbližale, dotaknile so se. Njegove roke so me prijele trdneje svoje roke pa sem zvila okoli njegoviga vrata. Poljub je bil nežen ampak vseeno ubijalski. Poljub ni trajal dolgo. Ko sma se odmaknila drug od drugega sem pogledala najprej njega se nasmehnila ter pogledala v tla. Nič ni rekel samo spustil me je ter odšel blizu kraja pečine. Vedela sem da obžaluje poljub, ampak jaz ga nisem. Vsedla sem se na isto mesto kot prej '' oprosti'' sem mu rekla. Samo obrnil se je proti meni '' mislim da bi morala it'' mu rečem ter vstanem ter grem po potki kjer sma prišla sem.

Pritekel je do mene me objel '' oprosti, nebi smel tistega naret, bilo mi je všeč, ko sem te poljubil, vendar je premalo časa, moram preboleti, mislim da bo to hitro saj si mi zelo všeč in nekaj čutim do tebe, oprosti nebi te smel zavajati '' mi govori ko me objema.
'' vredu je, ti meni oprosti, saj ti nebi smela tega povedat, še posebej pa ne zdaj, ker itak me cele poočitnice ni doma'' mu rečem ter se nasmejim '' uživajva ta 2 tedna kot prijatelja kot do zdaj in pozabima to ok'' mu rečem ter zasmejim . Tudi on se mi zasmeji spusti iz objema. Tokrat sma šla po krajši poti, pozabila sma na poljub ter se zabavala kot da nič ni bilo.

////Rok////
povedala mi je kaj čuti do mene, pravzaprav mi je tudi on všeč od vsega začetka ampak sem potem dobil punco ker sem jo želel preboleti. Prebolel bi jo če me nebi ona varala, s tem me je spomnila da tega z Ronne nebi nikoli doživel. Šel sem do njo jo prijel za boke, ter jo obrnil k sebi. Svoj obraz sem približal njenemu , prav tako njen obraz . Poljubil sem jo, z rokami sem jo še bolj objel ona pa mi je njene roke ovila okoli vratu. Poljub ni bil dolg a dovolj dolg da sem čutil metulčke v trebuhu. A je to sploh možno da tudi moški čutimo metuljčke sem se spraševal. Ko je bilo konec poljuba me je pogledala ter se mi nasmejala ter pogledala v tla. Le kaj to pomeni, ji poljub nič ni pomenil, odšel sem do konca pečine, nočem pokvariti najinega prijatelstva sicer pa nočem da bi si mislila da sem bivšo tako hitro pozabil. Odšla sma proti domu, predlagala je da pozabima poljub, bolje to kot pa nič sem si rekel. Pospremil sem jo do doma. '' hvala za sladoled in tako čudovit dan'' je rekla nasmejano. Nasmejal sem se ji in rekel '' nič zato, pa še kdaj'' pokimala je ter me objela ter odšla v hišo. Verjetno nikoli mi ne bo vračala čustev.

//// Ronne////
Rok me je pospremil do doma. '' hvala za sladoled in tako čudovit dan '' sem se mu zahvalila '' nič zato, pa še kdaj'' mi je rekel, samo zasmejala sem se ga objela ter odšla v hišo. '' mami, doma sem'' sem zakričala. Pogledala sem v kuhinjo, nikogar ni bilo, pogledala sem po celi hiši nikogar ni bolo. ''Kaj se tukaj dogaja'' sem vprašala, nihče ni odgovoril. Začelo me je biti strah. Odšla sem v sobo odložila torbo ter stekla v kuhinjo saj je telefon začel zvoniti
'' ja ?'' sem vprašala
'' tudak agencije De La Rose, sem dobila gospodično Ronne Kal ?''
'' ja tukaj pri telefonu '' sem odgovorila vesela
'' radi bi vam povedali, da smo najšli meszo za vas v Angliji, pri dobri družini, pridite si v poslovalnico po papirje ter karto in ostalo, odpotujete pa 26.6 ob 4.00 zjutraj''
'' okej, bom prišla hvala , adijo'' rečem ter odložim. Od navdušenja pozabim da nikogar ni doma, vsaj mislim tako, kako čudno nikjer nikogar vrata pa odprta in mislim da sem videla avto od očeta, kje za vraga so vsi. Nekje za mano nekaj zaropota vstrašim se ter skočim pol metra v zrak, ampak za mano ni ničesar, ampak ropotanje kar ne neha, ko ugotovim da prihaja ropotanje iz kleti. Grem v kuhinjo po ponev ter se spomnim risanke Zlatolaska in se zasmejim ampak takoj postanem resna ko ugotovim da je zadeva resna, postane me strah. Odidem do vrat od kleti jih čisto počasi odprem in viim stopnice, bravo Ronne ! Najbolj se boš tako izpostavila, ampak vseeno grem po stopnicah navzdol. Ropotanja ni bilo več, sem pa zato za sabo slišala korake, ki so se mi kar približevali.srce mi je skoraj skočilo ven, odločala sem se ali se naj obrnem, ali se naj delam da ga ne slišim in ko bo dovolj blizu ga udarim. Ja tako bo. Slišala sem da je nekdo ki je bil že dovolj za mano sem se obrnila ter zamahnila …. ampak sem zgrešila
01. september 2012
um ... evo tukaj 3 deli te zgodbice, um, je uredu kako se vam zdi, nobena nič ne komentira i nič ... um, tukaj je en krajši del. hope u like it pa komentirajte kaj kr pol če ni nikomu všeč se mi zdi brezveze da sploh objavlam
ko sem pogledala sem videla Anžeta za anžetom pa očeta, oba sta se mi smejala, meni pa je skoraj srce padlo v hlače '' pa kaj je z vama'' sem se jezila na njiju '' si videl kako si jo prestrašil '' se smeji oče '' zdaj bi bila mrtva, ker si zgrašila '' me zajebavle Anže
'' bodi srečen da sem zgrašila, drugače bi bil zdaj v bolnici '' sem mu rekla zgroženo '' lahko pa poskusimo še enkrat'' mu rečem v smehu. Anže je samo dvignil roke v znak predaje ter odšel tja kjer je prej bil, še vedno pa se je smejal. '' kje je mama'' vprašam očeta
'' v trgovino je šla'' odgovori ter tudi on gre nazaj tja
'' aha '' rečem polglasno, ter nezanimivo grem gor po stopnicah, ko pridem v kuhinjo se vstrašim mame izza omare '' pa kaj je z vami danes'' rečem skoraj jezno, mama me samo začudeno pogleda '' kaj pa delaš z ponvo ?'' me vpraša začudeno '' boš pekla palačinke''
'' misli si'' ji rečem ter nadaljujem '' ati in Anže sta me vstrašla, skoraj sem Anžetu razbila bučo z tem '' in povzdignem ponev
'' kaj , kaj je stabo, '' me začne napadat in kregat
''ona dva sta kriva kaj pa me strašita, samo v obramo je bilo '' rečem v smehu ter odložim poven ter odidem v svojo sobo. '' hm, kaj naj delam'' pogledam na uro in vidim da je že ura pol6 zvečer. Pokličem Neli. Povem ji vse povezano z Rokom ter kaj se mi je zgodilo ko sem prišla domov. Tako se pogovarjama celo uro in pol. Še dlje bi če me ne bi mama poklicala na večerjo, hitro se poslovim od Neli ter grem v jedilnico, kjer se mi še ati in Anže zmeraj smejita. Ampak se ne zmenim zanju, saj moram mami povedati za klic.
'' mama, danes so klicali z agencije, 26-ega ob 4ih mam let za London, jutri morama iti po karto in vse tisto kar pač je ''
'' vredu '' reče.
Preostanek večera se ne dogaja nič posebnega. Z Rokom sem se pogovarjala po Facebooku, nato pa sem se kar odpravila spat.
Nasljedna 2 tedna sta minila hitro, večino časa sem preživela z Rokom ter Neli. Oče in Anže še zdaj nista pozabila tisti dogodek v kleti. Največje težave sem imela s potovalkami, saj sem šla tja za 2 meseca sem se odločila da si s sabo vzamem celo omaro, kar pa je bilo zelo teško, na koncu mi je mama dala samo 2 kovčka, enega manšega drugega večjega in zdaj ti pravi vse to noter. Nato sem se le odločila da manjšega pustim napol praznega saj bom tako lahko si nekaj stvari tak kupila.

Danes je končno 26.6. in ura je 12. odšla sem v kopalnico se stuširat ter oblečt našminkat naparfumat, to kar vsaka punca naredi. Od doma sem se odpravila že ob 1ih zjutraj, do letališča je 1 ura vožnje po avtocesti. Tako sem že ob 2 bila na letališču, kar nekaj časa je trajalo da so mi pregledali potovalki ter ostalo kar vse spada zraven, in točno ob 3.45 smo se lahko vkrcali. Letalo je imelo 10 minutno zamudo. Bilo je prvič, da sem šla na letalo in to še sama, zleknila sem se na sedež zraven okna, ter se pripela, stavardesa še nam je razložila pravila ob požaru ter ostalo.končno smo vzleteli, prilimalo me je na stol, in tako pogreznjena v stol sem sedela kar 10 minut in videti je bilo zelo smešno, zraven mene na sedežu je sedel moški srednjih let, ter se mi začel smejati, jezno sem ga pogledala '' kaj pa je smešno'' sem ga vprašala '' si prvič na letalu '' me vpraša še vedno smeje '' in kaj je to takega'' ga vprašam začudeno '' nič nič, ampak že 5 minut se več ne vzpenjamo, ampak če ti takšno sedenje ugaja, je zelo smešen način sedenj'' mi reče . V hipu se popravim ter pogledam skozi okno. Ni bilo dosti za videti amak občutek je svetoven, kot da bi letel med oblaki ' woooooow' sem rekla. Bila sem kar utrujena zato sem se odločila da se teh 30 minut malo zaspim.

'' čez 10 minut bomo pristali, prosim da se pripnete'' reče zvok iz zvočnika. Hitro se popravim na sedežu ter se pripnem. Zraven mene ni več tistega gospoda, nekaj časa še gledam sedež nato pa pride ta gospod, na svoj sedež, hitro umaknem pogled, ter se primem sedeža, saj se je letalo začelo rahlo tresti zaradi trumbulenc.
'' to ni nič, to je vsakdanje'' reče gospod, rahlo se mu nasmejim ter pogledam. In kot bi mignil smo pristali, čakala sem da sem zagledala prtljago, končno sem si mislila ko sem zagledala svojo prtljago. Prijela sem kovčka ter odpeketala do izhoda, rekli so mi da me bo nekdo čalak z napisom mojega imena. '' torej Ronne vidiš kje svoje ime '' sem se sama s sabo pogovarjala. Gledala sem okoli in videla dve ženski postavi, starejša ženska je imela moje ime Ronne Kal. Zasmejala sem se ter približala tema dvema puncama. Ampak ko sem se približevala se mi je zdelo kot da sem ju že nekje videla ko sem prišla do njiju sem vedela to je bila Anne in Gemma, mama in sestra od samega Harry-ja Styles-a. Kako je to možno sem si mislila.
'' Ronne Kal '' se jima predstavim
'' Anne Cox '' reče starejša zenska , od Harryja mama
'' Gemma'' reče punca zasmejim se jima .
'' gremo domov '' reče Anne, prikimam . Gemma prime manjši kovček ter ga vleče za sabo, jaz pa svojega večjega.ko pridemo do avta spokamo moje stvari noter v prtljažnik in že se odpeljemo proti domu
'' torej Ronne, povej nama nekaj o sebi '' reče Anne
'' sem Ronne, stara sem 17 let, prihajam iz Slovenije, hodim na Splošno gimnazijo, imam brata Anžeta, najbolšo prijateljico Neli in Roka, to bi bilo to ''
'' hm, zanimivo '' reče Gemma. Šele zdaj sem ugotovila da je ura nekaj čez 6 zjutraj.
'' vama ni bilo teško se ustati, ura je šele komaj 6 zjutraj'' vprašam z zanimanjem
'' ne, mama hodi v službo in začne ob 6 zjutraj jas pa tudi ko sem na faksu se zjutraj hitro zbudim ''
'' aha'' samo odgovorim ob razlagi.
'' od kdaj si že pokonci danes?'' me vpraša Gemma
'' že od 12 '' rečem in ravno takrat se mi zazeha . Vse tri se zasmejimo.

Po 1 urni vožnji z avtomobilom smo le prispele domov, Hiša je bila res lepa, Gemma mi je spet pomagala z kovčkom, ter mi pokazala sobo kjer bom nadaljnih 2 meseca. Hitro sem zložila stvari v omare ter kovčka dala na omaro. '' samo probajta bit prašna '' jima zabičam ter se zasmejim da se sama s sabo menim. Odidem v dnevno sobo kjer vidim Anne da nekaj dela, ko me zagleda se mi nasmeje ter reče '' lahko greš malo spat, verjetno si izčrpana, jaz bom vedno tukaj''
'' sem malo zaspana ja, grem spat '' rečem ter grem nazaj po stopnicah v sobo ter se vržem na zelo omamno posteljo.
03. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg