Forum
u20423
u20423
(zdej bom pisala kot ženska v letu 1992, po bom pa kt ena punca)
LETO 1992

Na videz prijazna soseska, lahko v sebi skriva različne skrivnosti. Ljudje, ki izgledajo iskreni, dobrodušni in skromni so lahko zlobni, nesramni, spletkarski, pokvarjeni.
Bila je temna noč, ker so oblaki prekrivali luno in zvezde. Sprehajala sem se po ulici, ravno sem končala službo. Za zdaj delam kot natakarica, ker sem se šele pred kratkim preselila v tole ljubko sosesko. Ja, živim v solidnem bloku v srednje velikem stanovanju. Še ulica ali dve do bloka. Uf kar utrujena sem že. Šla sem mimo slepe ulice in kar naenkrat sem na svojiem telesu začutila roke. Torbica mi je padla z rame in kriknila sem. Ta kirk je bila moja zadnja beseda v življenju.
Upam, da vam je všeč. Prvič pišm kriminalko tko da.

Nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. december 2011
o.m.g hudo
next
03. december 2011
u60429
u60429
Človk da mi takoj nextaš!!!!!!!!!!!!!!
03. december 2011
u20423
u20423
Ja kaj pa če ne.
03. december 2011
u20423
u20423
Jutr bom oblubm
03. december 2011
u20423
u20423
LETO 2O11

Pebep, Pebep. Ja, ja že vstajam, utihni prosim.
"Jane, vstani prosim, saj veš, da se danes selimo," se je zadrla moja mama Lydia.
"Se moramo res preselit?" sem še zadnjič poskusila. Nočem, da bi se preselili, z našim majhnim stanovanjem sem čisto zadovoljna. Ampak tako ali tako ne bo nič, vse je že v škatlah in v kovčkih.
"Ja, Jane saj veš! Mark (moj očim, ki ga sovražim) je izgubil službo in gremo pač drugam," se je zadrla. Vrjetno že celo jutro skače in teče po stanovanju.
Počasi sem vstala in se odmajala v kuhinjo, kjer je za mizo že sedel moj brat Mike. Bil je dve leti starejši od mene. (Sem Jane, 15 letno dekle, živim v bloku z mamo Lydio, očimom Markom in bratom Mikom, ki je star 17 let. Z njim se še najbolj razumem)
Odločila sem se, da si naredim palačinke z marmelado.
"Sestrica, naredi še meni prosim?" se je priliznil Mike.
Kar misli si, sem si rekla in začela peči palačinke. Ko je bila prva pečena sem jo namazala z mrmelado in jo zabrisala v Mikov obraz.
"Izvolite zajtr, bratec" sem rekla in se nasmejala
"Hvala, mmm je okusno," je rekel nazaj in si obliznil obraz.

Po obilnem zajtrku in zabavi z Mikom sem odkorakala v kopalnico. Postavila sem se pred ogledalo in se pogledala. Spomnila sem se, da se selimo. Tu sem se rodila, tu sem bila v vrtcu, tu sem šla v šolo, tu imam prijatelje, to je moj dom in zdaj, in zdaj.... ne bo več.
Po licu mi je stekla debela, velika in težka solza. Ne zdaj ni čas za jok sem si rekla in si jo hitro obrisala. Odšla sem pod tuš in si umila lase. Izgledala semm veliko bolje. Na trepalnice sem si nanesla malo maskare, si namazala ustnice z lipglossom in si poudarila lic, da ne bi delovala tako bleda. Oblekla sem se v puloveer z napisom, črne pajkice, si na glavo poveznila kapo z pando, si obula uggice in si na ramo poveznila rjavo torbo z telefonom, denarnico in druge drobnarije.

"Pa pojdimo!" sem si rekla in dokončno zapustila mojo sobo.
nextam??
04. december 2011
next
04. december 2011
u60429
u60429
Next
04. december 2011
u20423
u20423
K bo še kdo drug prebrou bom nextala
04. december 2011
neeext!!!! dobra kriminalka!
04. december 2011
u20423
u20423
MiCy Tnx itak sm napisala šele dva delčka
04. december 2011
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeXt.
Men je že začetk ful ušeeč in brala bom do konca. ;D
04. december 2011
u20423
u20423
Tnx Anjaa.DC jutr bom nextala
04. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOVE IT...
05. december 2011
u20423
u20423
Hwala usm k berete!! Love ya
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trmasto sem se vsedla v prepoln avto. Tudi na Mikeovim obrazu je bilo videti, da ni zadovoljen. Vendar on je bil drugačen, hitro se je navezal na druge in si poiskal nove prijatelje.
"Dajta no otroka, bo kakšen nasmeh," je začel Mark. Sploh ga ne morem klicati oče, ker ga sovražim. Dobesedno.
"Mark, cesta!" sem ga opozorila z naveličanim glasom.
"Tamala, tiho bodi," je odrezavo zaključil. Obrnila sem se v levo, da sem gledala skozi okno, kako naša stara soseska izginja in se prikazuje nova.

"Zanikerno, malo, trapasto, stanovanje in še slabša soseska," sem rekla takoj, ko sem svoje torbe odložila v mojo novo sobo.
"Pa saj ni tako slabo," se je oglasil Mike za mano.
"Optimist," sem mu rekla in začela obleko za obleko zlagati v omare.
"Otroka prvo kosilo v novi kuhinji je pripravljeno!" je zakričal Mark.(zdaj živimo v bloku, v stanovanju, ki je v navišjem nadstropju, zato imamo pritličje in še eno nadstropje. Stopnice, ki vodijo v nadstropje so majhne in zavite, spodaj so kopalnica, kuhinja in mala dnevna soba, v nadstropju pa spalnica, dve sobi ter Wc)
"Že greva," je odgovoril Mike in odšel. Jaz pa ne. Odpravila sem se dol in zaklicala:
"Samo na Wc skočim."
Moja soba

Namesto tega pa sem odšla ven, v park, ki sem ga videla iz avta, ko smo se peljali.
Buljila sem v svoje roke, ki so bile polne zapestnic in elastik ter prstančkov.

Jst

Mike

Mami

Mark

05. december 2011
u60429
u60429
Neeext
05. december 2011
oooooo mike je tok..... ooooooo
06. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Ooo kok je Mike fketkan, ker cukrčer!!!!!!
Next!!!
06. december 2011
u20423
u20423
Še ne next!!
06. december 2011
neeeext!! mike= cute
06. december 2011
u60429
u60429
Vau...Katka usi so zdej zaljubljeni v tvojga "brata"
06. december 2011
u20423
u20423
Omg ja ok vem da je cute sam okej jutr nextam k zdele se mi ne da sooorii
06. december 2011
u20423
u20423
K bi usaj biu moj brt
06. december 2011
u20423
u20423
Evo next
"Kje si bila?!" je vreščal name Mark. Jezen je bil, ups jezen ni dovolj. Besen je bil ker nisem bila a kosilu.
"Kaj te briga, nisem bila lačna," sem mu odgovorila in se že hotela obrniti ter zbežati po stopnicah navzgor. A me je ujel za roko in me posvaril:
"Ne, tamala! Ti z mano ne boš tako govorila." To je še rekel in me spustil.
Grr. Sovražim ga.
Odšla sem na računalnik in se vpisala na Facebook. Zraven sem pila še vroč čaj.

Pibip Pibip, me je budila klasična budilka. Obrnila sem se na drugo stran in se zagledala v koledar. OMG 1. sebtember. Nova šola, novi učenci, nove prfokse. Naj vam povem, da grem šele v prvi letnik. Grem na risarsko srednjo šolo. Zelo rada rišem.
Ugasnila sem tečno budilko in se odvlekla do kopalnice. Umila sem si obraz in zobe, in nato sem spet odšla v svojo sobo, kjer sem začela brskati po omari.
Oblekla sem tole

Ker je bilo še vedno toplo.
In obula tele čevlje

Ki so porisane po moji zaslugi.
Next?
Zdej še ni napet bo pa kmau (Še ene dvakrat nextam pa bo)
08. december 2011
u60429
u60429
next
08. december 2011
neext!
08. december 2011
u20423
u20423
Še en next
11. december 2011
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
next!
11. december 2011
next
11. december 2011
neext!

Ful mi je všeeč! ful dober opišeš občutke in dam roko v ogenj, če ti ne spadaš med ene najboljše pisateljice na teh igrah ;DD
11. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg