Forum
Hey sem stara 14 moj brat Taj 12 Teja pa 19.Seveda pa da ne pozabim imam mami Tanjo in očija Boštjana.Nadvse si želim nekoč imeti tudi psa vendar mi ne pustijo saj živimo v stanovanju...Sedaj pa k moji zgodbi.......... moje ime je Taja imam mlajšega brata po imenu Taj in starejšo sestro po imenu Teja.Jaz
Mami:Tajaaaa,Tejaaaaa,Tajjjjjj!!!!!!!!!!!Takoj pridite v dnevno sobooo!!!!!!!
Vsi 3 smo se skoraj istočasno vsuli v dnevno sobo tam sta sedela očka in mamica mami je jokala in rekla:
mami:Z očijem vam morava nekaj povedati......
Vsi trije smo se spogledali in jo vprašali kaj je narobe,a ker mami ni morala reči ničesar je začel oči
oči:No ja vajina mami je izgubila službo in jaz tudi.no ja povedati bi vam moral že kakšen mesec nazaj da sem ob službo vendar vas nisem želel preveč vznemirjati a sedaj ko je tudi mami izgubila službo vam moram......In še nekaj je ne moremo večno živeti od prihrankov res je da jih imamo veliko vendar..............in še to čez 2 tedna se selimo v Ljubljano saj sem dobil zelo dobro službo.Vse sem že uredil Nova šola,nova hiša skratka use sicer bi se morali preseliti šele čez eno leto vendar je hiša na srečo že nared.
Potem je bila kakšno minuto tišina........in sem se oglasila jaz Nikakorrrrr nikoliiii nočem se preselitiii!!!!!!! začela sem jokati in odhitela v svojo sobo...Okey hihi upam da vam je ušeč lohka pa napišete tut predloge in kritike....aja pa 2-3 nexte
11. december 2014
neeeeeext
11. december 2014
hwala hihi
11. december 2014
u181346
u181346
neeeeeeext
12. december 2014
hvala
12. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani