Forum
Sm nova bralka in to je moja prva zgodbica in nwm ce bo tok dobra kot vase ampak upam da vm bo usec,...

Živjo ime mi je Lana. Stara sem 14 let in ne prenesem fantou. Že res da mam enga bestica Nejca k je zlo vredu ampak ostali fantje mi grejo na bruhanje. Ne zaupam fantoum saj sta bila moja prva dva fanta prava kretena. Oba sta me prevarala z mojo ex bff Mijo,ki se fantom ni znala upret. Mogoče je to da naj je oče tepu,zmerju in lagou tudi kaj povezano s tem, da ne zaupam fantom. No kakorkoli že imam sestrico Zojo, ki je stara 6 let in starejšega brata Marka, ki je star 17 let. Moj brat je najboljši brat na svetu. Vedno me brani, učasih je mal tečn igra bobne in je učasih bol skrivnostn. Mojo mami mam najrajs na svetu ime ji je Helena. Leta 2009 eno leto po Zojinem rojstvu dnevu smo zbežali iz hiše. Oče je bil na ''službenem'' potovanju za 2 tedna. Moja mami je pa med tem ze use nactovala. No preselili smo se v Los Angeles. Moja mami ma zelo dobro službo zato smo kupili lepo hiso. Hisa je bla zelo majhna saj je mami samohranilka in se je zavedala da rabimo kaj denarja prešparat za šolo, hrano...Mami je bila vsak dan boljša v službi.Vsak mesec je dobila boljso plačo in končno nekega dne smo se preselili v lepo vilo v New Yorku, ko je omenila selitev sm takoj pomislila na novo solo.
jutri je moj prvi solski dan. Komaj čakam videti moje nove sošolkce in sošolke, šolo...

za zacetek rabm 3 nexte
13. september 2014
u172777
u172777
Next
13. september 2014
Hvala
13. september 2014
u173906
u173906
next
13. september 2014
hvala
13. september 2014
EVO SLIKICE...aja se en next rabm za nadaljevanje

moja lepa sestrca in njena simpatija ...<3

to sm jst

in to je moj sexy, posvojen, najboljsi brt <3

moja lepa mami<33

nasa nova kul vila<333

moja lepa soba

13. september 2014
u172777
u172777
Next
13. september 2014
no tut ce je tjasy bieber dala 2 nexta bom nadaljevala....
-------------------------------------Naslednje jutro-------------------------

Zbudila sem se ob 7.oo oblekla sem se, naličila, pripravila torbo za šolo, in šla pojest zajtrk...Po zajterku sem sla malo na računalnik da vidim če je na fb-ju kaj novega . Ko sem videla, da je ura ze 7.50 sem se hitro obula in pozdravila in odhitela v šolo. Do šole sem imela kakih 10 muinut in ker nisem želela zamuditi prvega dne sem tekla do šole. Pogovor z ravnateljem.
Ravnatelj-r in jaz-j
r- Dobro jutro gospodična ti si najbrž Lana
j-Dobro jutro, ja jaz sem Lana
r-No kar za tole gospodično stopi, ona te bo pripeljala do razreda.
gospodična-g jst-j
g-Se kaj veselis sole in sosolceu
j- pravzaprav ja samo nevem kako bo kaj šlo...
g-boš videla da bo vse v redu.
Ko sva koncno prisle do razreda sva ustopili. Medtem ko me je gospodična(tajnica) predstavila razredu sem opazila da imam v razredu kar nekaj luškanih fantou. Imela sem srečo ker me je ucitelj matematike dau sedeti zraven najlepšega fanta v razredu...
Pouk je kar hitro minil. Medtem ko sem pospravila knjige v torbo sta me ogovorili dve lušni punci. Predstavile so se eni je bilo ime Ana drugi pa Vanesa.
Ana-a, Vanesa-v in js-j
A- živjo ti si torej nova...kako ti je ze ime?
j-Lana sem pa vama?
v-jst sm Vesna ona pa je Ana. Si mogoče danes zvečer prosta
j-ja zakaj pa?
a-Želiva, da prideš ob 19.oo na sportno igrisce da se spoznamo
j-z veseljem...lahko dobim vasi telefonski stevilki...
v,a-seveda...
Tako smo si izmenjale telefonske stevilke in odsle usaka po svoje...

nadaljevanje cez 5 nextou
13. september 2014
u173906
u173906
next
13. september 2014
next
13. september 2014
hvala
14. september 2014
Evo slikve
To je Vanesa

In to je Ana

14. september 2014
u172777
u172777
Next
14. september 2014
u178002
u178002
next
14. september 2014
Se en next + hvala za nexte...Komot lahko izrazite mnenje ...
14. september 2014
neeeeeeeeeeext
14. september 2014
hvala
--------------------------------------Doma-----------
Mami-m in jst-j
m-kako je bilo danes v šoli?
j-super spoznala sem 2 punci Ano in Vaneso in povabili sta me da grem na sportno igrisce ob 19.oo a lahko prosim grem ??
m- seveda
sla sem u sobo. Naredila sem domačo nalogo potem pa sla na racunalnik...poslusala sem glasbo in si pripravljala za oblec. Nato me je Vanesa poklicala in rekla naj sabo prinesem se kopalke, brisaco in rezervne kopalke in, da se dobimo ob 18.20. Hitro sem si vse pripravila komaj sem cakala, da bom lahko šla. Končno je bila ura 18 .oo sla sem jest vecerjo. Po večerji sem se odpravila na igrisce.

------------------------------na sportnem igrriscu---------------------------------
Bila sta 2 fanta in 3 punce no + seveda jst. Takoj ko sta me Ana in Vesna opazili sta hitro prisle do mene. Objele sta me nato pa sta me predstavile prijateljem. Hana, Nik in Rok. Bili so vsi zelo vredu. Komaj cez par minut sem dojela, da sta bila Hana in Nik par.
Ana, Vesna in jst smo se pogovarjale ostali so pa igrali kosarko. Pogovarjale smo se o fantih. Povedala sem jima za moje prve ljubezni kaj se je zgodilo, a poto lazile sta me s tem da fantje tu niso taki...Potem pa je en cute tipček pršu do ns in reku
Rok-r in jst-j
r- A bi zelela metati na kos?
Ker nism zelela pustiti Ane in Vesne same sem odgovorila
j- Ne hvala
r- a ne znas?? če neznaš te bom jst naucu
j-Verjemi da znam se bolse kot ti
t- no pokazi ...
pogledala sem Vesno in potem Ano obe sta mi pokimale
r-lej ce nocs ni treba...
j-tok hitr pa nous dobil zmage...
metala sva na kos bilo je izenaceno dokler nism sla metat iz trojke seveda sem zadela in potem je sou tut on metat iz trojke in zadel. Na koncu je bilo izenaceno. reku je ...
r- vidm da ti gre kosarka dobr od rok.
j- sej tut ti nisi slab
sem odgovorila in se mu nasmejala...

potem pa je Rok predlagou, da ...
14. september 2014
6 nextou za nadaljevanje + mnenja !
14. september 2014
u178002
u178002
next supermegafantastična
14. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexšt+slikce
14. september 2014
u172777
u172777
Neeext + slike
14. september 2014
Rok

Nik

Hana

14. september 2014
Nexty nujno
14. september 2014
Prosim vas, da malo oglasate to zgodbico. Da bom lahko zgodbico nadaljevala
15. september 2014
nekšt
15. september 2014
ma hvala..ko ste zlati
Potem pa je Rok predlagou, da gremo na sprehod ob plazi... Fanta sta bila prva in se o nevem cem pogovarjala, mi 4 pa smo bile za njimi in se pogovarjale o soli, frizurah, licenju, ocenah, uciteljih, o vsem. Takoj ko sta fanta videla pomol sta sla nanj odlozila brisace, si slekla majce in skočila vodo. Ko sta prišla nazaj na pomol smo se preoblekle v kopalke odlozile smo brisace in sle na rob pomola da bi poiskale fanta. Ni jih bilo nikjer a kar naenkrat sm se zavedala, da padam. Obrnila sem se in videla kako so sta ns fanta porinla imela sm se neki casa, da bi Roka porinila z mano in res prijela sem ga nato pa je ze padal u vodo. Na pomolu ni ostal noben saj sta Hana in Nik v vodo skocila skupaj.Bila sta tako srckana. V vodi mi je Rok potiho rekel ''to ti bom vrnu'', to je rekel tako potiho da sm uso zbranost posvetila njegovemu glasu. Nasmejal se mi je. Nasmeh sm mu seveda vrnila nato me je pa potunkal. Cez nekaj casa sm se zbudila na pomolu .Ko sem odprla oci sem videla Vaneso, Ano, Hano, Nika in Roka. Potiho so govorili zguja se...Vsedla sem se in uprasali so me ce se dobro pocutim rekla sm ja. Rok jih je prosil ce sta lahko za trenutek sama in takoj so se vsi odmaknili in se sli kopat. Vprasala sm ga kaj se je zgodilo. Rekel je,
'' ko sm te potunkal sva sla vn iz vode in nato si se onesvestila. Na sreco sm se tega hitro zavedal in te ujel. Poloziu sm te na brisaco in nato poklical ostale. Res mi je zelo zal... oprosti''.
j- in koliko casa sm ''spala''?
r- kake 3 minutke
j- ni se ti treba opravicevat
r- ja se mi je ker ce te nebi potunkal sse ne bi onesvestila.
j-seveda bi se ze veckrat se mi je to zgodilo in slli smo tudi k zdravniku a ni vedel kaj mi je ..
gledal je v brisaco bilo mu je res zal. Nato sem ga objela zasepetala sem mu ''hvala''
r- za kaj?
j- da si bil z mano celih 3 minut...
zasmejal se je
r-Zato pa so prijatelji
imel me je za prijateljico... cutila sm kako sm kar naenkrat dobila rdeca licka ...imel me je za prijateljico... cutila sm kako sm kar naenkrat dobila rdeca licka ...Nism vedla kaj naj mislim...da me ima samo za prijateljico, da me ima za dobro prijateljico...Nakoncu sem si pa rekla sama pri sebi... Punco ima sigurno ma punco zato ga pusti pri miru!!
No ja pridruzili so se nama kolegi in Nik je predlagal naj se gremo flaso resnice.
Izzivi:
Hana-Poljubiti Nika na ustnice
Vanesa- tect pet krogov okoli ns
Nik- objeti Ano
Ana- poklicati pod skrito eno osebo iz imenika
Jst- skočt v vodo
Rok- me poljubiti na ustnice...
15. september 2014

Nasa 2 prjatla
15. september 2014

15. september 2014
u172777