Forum
u30695
u30695
Bil je večer. Z družino smo sedeli za mizo. Kar naenkrat pa je mama vzdihnila: "Anna, moram ti povedati..." "Mami povej!" "jutri boš šla na novo šolo. Ubistvu se bomo preselili "kaj?!"
Bala sem se nove šole še sploh sem vedela da bom en dan to slišala: NOVA ŠOLA! Nemogoče!
Takoj sem se pripravila za spanje. Dolgo časa sem razmišljala o fantih ki jih bom spoznala. A na zadnje sem le zaspala.

Cool? Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. oktober 2010
u30695
u30695
Coment please
27. oktober 2010
next
27. oktober 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2010
u30695
u30695
Drugi dan me je že zbudil petelin. Kako je to mogoče? Takrat se spomnim: na deželi živim. Preseljena nad deželo. Uredim se in grem na avtobusno postajo. Tam me že čakata dve punci. Ena se je klicala Katy druga Manca. Pozdravili sta me in me uprašali če bom z njima sedela v avtobusu. Privolila sem. Do nove šole je bilo 15min vožnje. Bilo je zelo lepo. Ko smo prišle pred šolo pa sem se začela tresti. Postalo me je strah. Ko sem prišla v garderobo je pa že nekdo stal za mano. Bil je fant. "ti lahko razkažem šolo?" je rekel.
27. oktober 2010
JA!!
haha joke.. next
27. oktober 2010
u4787
u4787
next
27. oktober 2010
u30695
u30695
nexxtam
28. oktober 2010
u4787
u4787
pa hit
28. oktober 2010
u30695
u30695
"Emm..." sem rekla. "mogoče je malo prevelika" sem še dodala. Nato sem se pa takoj streznila. "Seveda!" sem vzkliknila. Ko sem odložila stvari pa me je že prijel za roko. Nasmehnila sem se mu. Res je car! Ko sva prišla okoli in okoli me je pogledal v oči. Malo me je bilo sram, zato sem gledala v tla. Pobožal me je po laseh in rekel: "imaš facebook?" Zabuljila sem potem pa rekla. "ne." Sicer sem ga imela vendar povedala mu ga bom drugič, ko se bova bolj spoznala. Približal se mi je. Mislila sem, da me bo poljubil, zato sem zamižala. A pravi trenutek je zazvonil zvonec. O ne. SLO! Spoznavali se bomo!
28. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2010
u30695
u30695
ok ok
28. oktober 2010
u30695
u30695
Sedim poleg Katy. Gleda me in se mi smeji. Nasmehnem se ji nazaj. Ravno, ko jo hočem nekaj vprašati, že stopi v razred učitejica Elma. Grdo me gleda, nato pa reče: "si ti nova učenka?" "da gospa profesorica" odgovorim, kot sem navajena v prejšnji šoli. "khem, khem, gospodična prosim" me popravi. Ne morem zadrževati smeha, saj ima na pogled 53 let. Katy me pogleda in reče: "Nehaj se smejati, učiteljica ti lahko da kazen!" Utihnem. Vsi me gledajo kot, da bi prišla iz vesolja. "Nehajte jo tako buljiti. Saj ji sploh nemore biti prijetno, če te kar naprej gleda milijon ljudi." reče moški glas za mano. Sigurno spet tisti Max, ki mi je razkazoval šolo. Si mislim. A ni tako. Obrnem se in zagledam čudovitega fanta. Gleda me, nato pa reče: "Haj." Tako hitro mi bije srce, da ne morem odgovoriti. Obrnem se naprej in masiram glavo. Kako je lep! Nato se sploh nismo spoznavali. Čeprav se nismo, so se mi vsi fanti predstavili: Max, Edvald, Mark, Timotej, Zac... in tako naprej, nazadnje me pozdravi tisti, tisti, oh... TADEJ! Takoj zatem pa že pride Max. "Prideš danes na mojo zabavo?" "Nevem" rečem. Zakaj tako skrbi zame? Na živce mi gre. Ko ravno gledam Tadeja (ki me sicer ne vidi) pride sošolka Karin: "Kaj ga tako gledaš? A misliš da je zaljubljen vate? Vame je." Ko to slišim postanem žalostna. A vseeno se mi zdi, da je to rekla samo zaradi ljubosumja. DRRIIIIN, DRIIIIIN!! Zvonec zazvoni. Tadej priteče k meni, me prime za roko in že tečeva h garderobam.
28. oktober 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeext
28. oktober 2010
u30695
u30695
Hitra si! Nextam
28. oktober 2010
u30695
u30695
Sploh nevem zakaj se gre. Pogledam ga in rečem: "I'm sorry ampak kam greva?"
"Ven. Nekaj ti moram pokazat." reče Tadej.
Pa prideva do žive meje. Notr je bila ena skrinjica. Vzel jo je in mi jo dal v naročje. Vzemi jo, moja BFF. Pogledala sem ga. Normalno da sem BFF če hodi s Karin. Skrinjico sem mu položila nazaj v naročje in stekla v šolo. Usedla sem se v klop in jokala. Prišel je Tadej, ampak nič se mi ni upal reči. Pogledala sem ga. Nasmehnil se mi je in rekel: "kaj je narobe?" Odkimala sem. "Ne razumem kaj hočeš s tem povedat" je rekel. Nato se je usedel poleg mene. Začutila sem njegovo bližino in njegovo ljubezen do mene. Ampak rajši ima Karin! Tako sem se kujala do konca ure. Ko je zazvonilo sem stekla domov. Šla sem v sobo in začela stokati. S pestmi sem udarjala po postelji in kričala: "Nesramnež, osvajalec, nevednež, nespametnež!!!" Nato sem se umirila. Veke so mi pokrivale oči. Kmalu zatem sem kot angelček zaspala.
28. oktober 2010
u30695
u30695
nE NE NE POMOTA! TO JE MIA, SOŠOLKA
28. oktober 2010
u30695
u30695
Tadej
28. oktober 2010
u30695
u30695
Tadej je zgori
28. oktober 2010
u30695
u30695
Zdaj mam čas nextat!! Coment!!
28. oktober 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2010
u30695
u30695
ok
28. oktober 2010
u30695
u30695
Zbudila sem se čez nekaj več kot eno uro. Mama je bila že doma. Pletla je in prepevala. "O, ljubica, kako je bilo v šoli?" Spomnila me je na Karin in na Tadeja. "Še kar." Sem rekla in se vsedla. Ravno, ko se vsedem pa zazvoni telefon. "mogoče je babica" je rekla mama. "Prej je rekla da bo poklicala nazaj" "Tudi če je babica. Jaz se bom ogalsila" sem rekla in vzela slušalko. A ni bila babica, bil je Tadej.

Tadej=T, Jaz=J

J: Halo?
T: o živjo! Tadej tuki. Mia mi je povedala tvojo hišno št. Rekla je da mi tvoje mobilne ne sme povedat.
J: A tako?
T: Ja. A si še vedno žalostna?
J: Ne, jezna sem.
T: Zakaj?
J: Zarad tebe.
T: ??
J: (ups, preveč sem mu povedala)
T: ne razumem. zaradi skrinjice?
J: ne ne nič ni
T: je vse uredu?
J: ja seveda.
T: Hmm... nevem če je
J: ne ne skrbi. Samo eno vprašanje imam: kaj je tebi Karin? BFF, F, punca...
T: Karin? Mogoče F ali BFF
J: A tako?
T: Ja, ali je kaj narobe?
J: ne nič. Rekla je da je tvoja punca.
T: ne ne skrbi. Lahko si ti če hočeš.

Hitro odložim. Oh to je bilo pa prehudo. Hitro stečem v sobo. Vsedem se na stol in prižgem comp. Pa ja me ni dobu še na FB? Vpišem se in se oddahnem. Nič novega. Pod fb brskalnik poiščem Tadeja. Dobim ga. Pogledam v profil. Prav zanima me če je v razmerju. In res je. Le v koga? Karin? Ne. Dolgo časa razmišljam, nato pa zapiska in vidim novo obvestilo: Oseba Tadej hoče biti tvoj/a prijateljica na FB. O ne!!!
28. oktober 2010
u4787
u4787
nexti
28. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg