Forum
u35638
u35638
To je pripoved, ki jo bi lahko označili kot literarno satiro, ki se konča v stilu basni (ima navek!)
Moj stil je zelo realističen, kot moja vzornica Zofka Kveder.

ZAČETEK:
Prvo slike:
Jaz:

Moja mama:

Nekoč je na mojo šolo prišla lepa punca. Ampak....kako je to mogoče. Svet je vendar temen, čren, reven, temečen, ni svetlobe, ni nebes, ki bi mi sporočale, da obstaja upanje za življenje, na tem krutem, peklenskem, planetu.
Zaljubil sem se, kajti ljubvezen ne pozna pravil, ljubezen je slepa...Ne vidi, da je svet temen, čren, reven, temečen, da ni svetlobe, ni nebes, ki bi mi sporočale, da obstaja upanje za življenje, na tem krutem, peklenskem, planetu.

punca:

u35638
kot vidite, sem tak kot moja mama. Pri delitvi se celice niso reikombinirali, ni prišlo do zamenjave in sem točno tak kot mama. Nimam očetovih genov, kar je dobro. Oče je bil grši od mame.

oče:

16. marec 2012
u35638
u35638
KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE KOMENTIRAJTE
16. marec 2012
next
17. marec 2012
u52880
u52880
krr neeeki
17. marec 2012
u73551
u73551
krrr neki
17. marec 2012
Hahahahaha kok si glup :/, ampak sem se ful nasmejala
next
18. marec 2012
neext
18. marec 2012
u80965
u80965
No comment. Lej... Če mislš da sidobr pa res nevem kaj je zate dobr... al pa kaj je zate slabooo... ^_____ ^ 'bednoooo' z eno besedo
19. marec 2012
u44529
u44529
BEDA ZA ZNORETT
21. marec 2012
lol
27. marec 2012
fuck jebemti slaba zgodba
31. marec 2012
u83403
u83403
ooo fak BRUHAM No ke je mal smešn
Neext
31. marec 2012
Hvala za vse tople pohvale!
Res mi veliko pomeni, da je moja zgodba uspešna. Upam, da sem v vaših srcih pustil pečat. Samo da ni svet temen, čren, reven, temečen, ni svetlobe, ni nebes, ki bi mi sporočale, da obstaja upanje za življenje, na tem krutem, peklenskem, planetu.
Kmalu pride nadeljevanje!

P.S: moj nov profil, za tiste ki ste seustrašili, da me ne bo več < 3
06. april 2012
u80965
u80965
Omfg... dej če si že pršou nzj pa še nexxti x'D
06. april 2012
u71017
u71017
CoolDuddeThe2nd - Zofka Kveder,vzornica?Zanimivo.
Men je stil pisanja všeč,vsebina pa ne ravno,zaradi velikega vpliva negatizma(naturalizma).
06. april 2012
se strinjam madame
06. april 2012
Men je tudi stil pisanja všeč,vsebina pa ne ravno,zaradi velikega vpliva negatizma(naturalizma).
13. april 2012
u44529
u44529
omg-!
14. april 2012
Hahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahaha
14. april 2012
u85301
u85301
beda
15. april 2012
u52880
u52880
Dej nexti noo...sej je kul kr sem se full režalla ku sm tule brala hahahahaha
15. april 2012
no coment, ampak si pa "lepši" kt tvoj fotr, ja to pa
23. april 2012
next, Jaz biti zelo osamljen in sem posnel malček glasbenega besedila ker mije dolgčas

Like it??? Next???
26. april 2012
a to si ti?
03. maj 2012
hehe sam zezem se
03. maj 2012
NEEXT!
hahahha js se tok režim hahahah
12. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg