Forum
Hojla sem Linea in sem stara 13 let zdaj grem v 8.razred.Bil je 31.avgust in ful sem se veselila,da bom spet vidla mojega fanta Benia in moje dve najbolsi prijateljici Ineo in Lio.Kot usako jutro me je zbudila bodilka in aaaaaaa sem se zadrla zlezla in postelje in sla na zajtrk.Mmm Nutella in kakav.Uzela sem torbo in opazila pred hiso tovornjak v njem pa povno kovcko.Sestro Kineo,ki je polnoletmo sem uprasala,kaj se dogaja.Rekla mi je ti nista mami in oci povedala? Kaj,kaj povedala!
Izpluni ze sem ji rekla in povedala je,da se...selimo!
Meni je zaustalo srce ne! sem se zadrla in stekla proti soli.Linea pocakaj 1.dan si se lahko v soli se je drla za mano.Zagledalo sem Ineo in Lio,ko sta mi mahale.Pritekla sem do njih in videle so da sem cisto objkona.Kaj je narobe so me uprasale.Povedala sem jima celo zgodbo.Na koncu sta me samo nezno objeli.Sle smo v solo saj sem mojo sis cula reci,da sem lahko se 1.dan v soli.Videla sem Benia,ki je pritekel do mene,use zi vem mi je povedal ter me poljubil...
Jaz:

Just sey fuck you and smile;*
Moj zajtrk:

Inea in Lia:

Beni:

Moja sis:

Nexite;*
27. julij 2012
u88247
u88247
neeeeeext
moji mački je ime Lia
14. avgust 2012
Ko sem prispela domov sem kar ignorirala mojo sestro,ko se je drla za mene.Stekla sem v sobo in jokala saj danes gremo ze v London zdaj smo pa v Sloveniji.priznam,da je London kul mesto ampak useeno bom pogresala mojega Benia in Lio in Ineo.Ura je bilo dvajset do sedmih gremo pa ob osmih.Hitro sem uzela kolo ter sla do Lie.Objela sem jo taka mocno in pritekla mi je solza saj jo zadnic vidim.Dala mi je darilce in rekla naj ga odprem sele,ko pridem v London.Tudi jaz sem ji dala darilo a to ni bilo darilo to je bilo pismo.Odprla ga je in v njem zagledala vstopnico v London za 2 meseca!
Objela me je in rekla,da bo prisla,ko bodo pocitnice.Se zadnic sem jo objela ter jo poljubila na lice.Za mano se je se zadrla: Pogresala te bom;* in spet mi je pritekla solza..
Potem sem sla se do inea tudi njej sem dala pismo in pritekla ji je solza.Objela sem jo in ona mi je dala majhno darilce in rekla je naj ga odprem ko pridem v London.Res sem se dolgo poslavljala od Inee in zmankalo mi je casa,da se poslovim od Benia in,da mu dam pismo.Tudi Ineo sem objela ter ji dala poljubcek na lica.Morala sem oditi.Tudi ona mi je rekla enako kot Lia in ko sem odsla sem cula jok zato sem se enkrat tekla do nje ter jo objela.Potem sem odsla.Videla sem prazno hiso in mojo staro sobo.Ko smo hoteli odditi je prisel Beni in v roki je imel rozico.Tekla sem do njega ga poljubila in mu dalo pismo.Tudi on mi dal darilo me poljubil in potem sem ga s solzami zapustila...
Jaz,ko jokam na postelji:

Roza ki mi jo je dal Beni:

ɴyαɴ.cαт ;3 :Fajn:3
next?
15. avgust 2012
u201887
u201887
Next
20. november 2015
Neeeeeeext +nova bralka
20. november 2015
NEXT!!