Forum
No .. Sm Aleksandra .. večina ljudi me kliče Alex. Mojima BF je ime Maja in Nejc. Maja me vedno potolaži kadar je kaj narobe, Nejc pa poskrbi za bolšo voljo. Tako je bilo k sm še bila doma v Hrastniku. Sedaj pa vam povem kako se je v 1 dnevu moje življenje spremenilo.

Next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. december 2010
Zjutri sm se zbudila in videla da sm že zelo pozna. Tako sm se hitro oblekla, umila in odhitela v šolo. Prišla sem ravno ob pravem času in se kot ponavadi usedla zraven Maje. Nejc je vedno med prvimi, ki me pozdravi ko pridem v šolo in temu jaz pravim PRIJATELJ. Ker šolski zvonec še ni zvonil smo se pogvarjali kaj se nam je naredilo prejšni dan. Nejc je povedal da je na netu spoznau eno hudo bejbo in da sta čvekala pozno v noč. Maja pa mi je vedno govorila o Janu, ki je 1 leto starejši od naju. Šolski zvoonec zazvoni in učenci se umirimo.
17. december 2010
next
17. december 2010
next
17. december 2010
Ko je bilo konec 2 ure smo imeli malico. Takrat imamo celih 45 minut prosto in kot vedno Jaz, Nejc in Maja, gremo v naš najljubši kotiiček v šoli, za katerega vemo samo mi.

Po šoli gremo skupaj domov in jaz pred našo hišo opazim znak na prodaj. Z Majo hitro odhitimo k mojim staršem, ker nisem upala iti sama. Mama reče Alexsandra nekaj ti morava z očetom povedati. Oba v en glas zatrobita “SELIIILI SE BOMO” ... TEMA ..
Ko se zbudim mi Maja pove, da sem padla v nezavest, ker sta mi starša povedala da se selimo v Ljubljano.
17. december 2010
next
17. december 2010
Mal več KOMENTARJU pa nextam.. ja ??
17. december 2010
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
17. december 2010
Še saj 1 komentar xD
17. december 2010
u25245
u25245
rit me srbi
17. december 2010
Neeeeeeeeeeeeeeeext !!!!
17. december 2010
Ajde govori miško...........!!!!!!!!
17. december 2010
DEIIIIIIIIIII ŽE NO...!!!!
xĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ
17. december 2010
Po eni strani mi je biu to ful velek šok, ker se bom mogla poslovit od Maje in Nejca ampak z njima bom še useeno ohranila stike. Po drugi strani mi je pa bilo fajn zard šopou pa tipou pa tega. Ker sem se prek FB pogovarjala z Alenom in Nejcem ( ne mojim BF) in Špelo, ki so iz Ljubljane se mi selitev ni zdela tako BEDNA. Ker bom imela saj nekaj prijateljev.
17. december 2010
Naslednji dan mi ni biloo treba v šolo ker smo pokali stvari, kii gredo z nami v Ljubljano. To novico sem morala takoj naslednji dan povedati .. Špeli, Nejcu in Alenu. Šla sem za komp, prižgala eno musko od Bon Jovi in se vpisala na FB kjer me je čakal Alen. Jaz sem bla že mesece zatreskana v alena ampak mu nisem priznala, ker me je bilo sram. Nejc pa je hodil z Špelo in sta bila tko KJUTKANA skupj *-* .
No .. ja .. Alen .. Takoj sm ga kliknila na chatu : _____
17. december 2010
Katjaaaaa nadaljuj !!!
17. december 2010
Bon Jovi-a ?! 0.0"
hahahahahahahahahaaahhahahahahahahaah...xĐĐĐ
Nexxxxxxxxxxxxxxxxt !!!!!!!!!!!!!
17. december 2010
Mal več komentu
17. december 2010
Kety ??
Kua je pa narobe 0.0 xD
17. december 2010
A= Alen, J= Js, K= Kety

J: Heeeej *-*
A: Seus
J: Čaki dam še Kety u skupca d še ona zve to novico.
( Kety se pridruži CHATU ) xD
J: Heeej .. SELIM SE U LUBLANO (:
K: Kuaaaaaa !?!?! Kkoo !?!?
A: Reesno ;D
J: Jaa resno .. Kety sej se bomo še slišale na Kompu pa tko .. Gonna miss you D:
K: Js tud tebe -.-"
A: Js jo bom pa lh usak dan viidu xD
K: Mrrrš !?! xD
J: Dej .. Po 1 strn mi je fajn po 2 pa ne -.-"
K: Eh sej boš prežvela če boš mela Alenčka tm (;
J: 0.0 xD
A: Ja ja .. zej bo pa pr men
J: Alo folk grem js pakirat .. Ajd .. Lwja :* < 3
A: Čaau < 3
K: Čaauči < 3
17. december 2010
Nječ ni narobe, sma moio skupino kradeš ..!!!!!!!!!! -." xĐĐĐ