Forum
No to je moja prva zgodba in nimam preveč izkušenj. Lahko mi še kaj svetujete. Upam, da vam bo zgodba ušeč.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pa preidimo k zgodbi:No js sm Mia. Imam očeta ki so ga v službi odpustili in ne najde nobene druge službe zato se moramo preseliti. Imam tudi mlajšo sestro Saro. Preselili se bomo iz Ljubljene v Maribor. Tam ne poznam nobenega. V Ljubljani imam tudi fanta Aleksa in 2 bff Ines in Lucijo. V Mariboru še ne poznam nobenega. Čez en mesec se bo spet začela šola in sram me je, da me sošolci ne bodo sprejeli v svojo družbo. Mami mi je umrla v prometni nesreči in od takrat sem bolj zadržana. Oče pravi da se bom že privadla in, da bom na prjatle iz Ljubljane že pozabla. Med pogovorom z očetom mi je zazvonil telefon. Bil je...

3x next

pa še slike:

js:

Sara:

oči:

Ines:[img]http://www.genspot.com/Handlers/Photos.ashx?photo_id=34224&size=L[/img]

Lucija:

Aleks:

14. april 2012
next
14. april 2012
hvala
14. april 2012
še dva nexta
15. april 2012
začetek ni tko zanimiu!
15. april 2012
next
15. april 2012
nexti !
16. april 2012
next
16. april 2012
Bil je Aleks!

pogovor j-js a-aleks

j:heii
a:heii. Kdaj se sploh še kej vidma? Js,Ines in Lucija te ful pogrešamo in upamo, da kdaj prideš u Lublano:
j:med vikendi bom vedn tam!
a:ka že maš kakga prjatla?
j:ne še
a:morm it rtmf!
j enako čau
a:čau

oči me je nadrl ker sm se tk doug menla po telefonu: Dobla sm kazn 1 tedn brez talefona in računalnika.Stekla sm u sobo in se zaklenla ter začela jokati. Oči je šou v vrtec po Saro in js sm ta čas na skrivaj bila na rč. Doug ju ni blo domov. Pozvonilo je. Tko sn se ustrašla, da sn kar skočla iz stola. Neverjetno. Odprla sm vrata in biu je Aleks,Ines,Lucija,ati in Sara. Očka je imel vs čas namen povabit moje prjatle, Aleks pa mi tega ni povedal. Prinesel mi je tudi šopek rož !

rože:

in me povabil v kavarno.oče je privolil. Jes sn se zadrla po celi hiši in se šla naličit in praublečit:

bla sn taka:

(domišlijo prepustim vam)

obleka:http://www.stankablatnik.com/galerija/maturantske/obleka_coctail_1.jpg
(sam,da je bla svetlo vijolične barve)
odšla sma. Ko sma prišla je bila tam moja največja sovražnica Lili prav ji je ime Lilijana sam jo usi kličejo kr Lili. Aleksu je rekla,da ga ljubi in ga strastno poljubila. Aleks jo je porinil stran. Potem sva si z Aleksom naročila:

2xcolo

in 6x mafine

Nato sta se pridružili še Ines in Lucija,ki sta si naročili isto.Ko smo se najedli so se morali posloviti čeprau je biu petek.Aleks mi je podaril še to jopico:

Poslovili smo se. Očiju sem se zahvalila.Sara je odšla za nami in je ni bilo domov.Streslo me je.Izgubila se je. 3x next
16. april 2012
aja lili:

16. april 2012
upam da je dost doug next
16. april 2012
next. mal dalši bi lah bil. rgač je pa uredu
16. april 2012
zvečer bo dalš če bom še lahk na rč-ju
16. april 2012
oki
16. april 2012
če ne pa jutr
16. april 2012
oki
16. april 2012
ni še dost nextov tak da jutr al pa povej še komu!
16. april 2012
bom pa prosim če me obveščaš k boš next
16. april 2012
sej dobiš pod obvestila drugač pa po zasebcu ok.
16. april 2012
oki
16. april 2012
next ! pa prosla bi te, če bi mi sporočla po zasebcu kdaj nextata !
16. april 2012
ok
17. april 2012
ok next bom zle
17. april 2012
Izgubila se je.Z očijem sva jo šla iskat.šla sva po poti poti po kateri gre ponavadi ona našla sva jo v gozdu objokano in izgubljeno.

naš pogovor:
j-js s-sara o-oči
j:kje si bla? Veš kak si naju prestrašla
s:ja sori pač sm pol zavila u napačno smer in prišla v gozd.Ful me je blo strah pa še temn je.
oej zej je use uredu zej smo spet usi skupi. Sam da si ti živa in zdrava.
j:no gremo zdej domov?
Prišl smo.Bil je teden pred koncem počitnic in šli smo po nakupih šolskih potrebščin.
kupla sn si:

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQXSU20LbsGvpT2vfowLY2DoSf67iM_Fr4bbZG5pa25X2dPBphCZfEs_XF9[/img]

Sara pa:

zvečer bom še več kr morm it
17. april 2012
u70289
u70289
Next.:'3
17. april 2012
next
17. april 2012
u73295
u73295
next
17. april 2012
next
17. april 2012
Sara je bila namreč nora na Hello Kitty.Ko smo prišli domov mi je oče rekel da moram na vpis za šolo. Ful me je blo strah. Ko sma prišla me je socijalna delovka posadila na stol in me začela spraševati.

j-js s-socijalna delavka
j:zdravo
sober dan kako ti je ime?
j:Mia Kralj
s:koliko si stara?
j:13 let
sk pol greš u osmi razred: Bi bla a al b?
j:na oni šoli sn bla b in bi bla zaj tut če lahka?
s:zmenjeno v sredo pa pridi kar v telovadnico kjer vas bomo razdelili po razredih.
j:hvala adijo
s:adijo
Oči me je uprašal če sn zadovolna in rekla sn da ful.Zdej še sam upam, da bom mela fajne sošolce. Pa je napočil ta prvi šolski dan.ko sem prišla v telovadnicoje bila že nabito polna.Začeli so klicati 6. razred.nato 7. razred.potem pa smo na vrsto prišli mi.najprej je poklical gospod ravnatelj a-jovce nato pa še nas.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Mia Kralj

in tako dalje...Ko sem prišla v razred sem ugotovila,da so moji novi sošolci...

slikeocijalna delavka:

ravnatelj:

pa js 1. šolski dan:http://static.igre123.com/slike/68050-102235/od-markota-punca.jpg
18. april 2012
next
18. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg