Forum
u121614
u121614
Odločila sem se, da napišem novo zgodbo. Tako, bolj fantazijsko. in sicer o vilah. xđ
Ne se smejat, dobla sm novo idejo, no! xđ Najboljš, da kar začnem!
+ Edino prvo zgodbico, ki sem jo pisala, sem napisala do konca. Upam, da mi bo tudi to uspelo!
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
1. Del
"Čarobnost našega sveta so prav raznorazne moči vil in vilincev," sem prebrala še zadnji stavek prvega poglavja iz knjige 'Svet za nami - vile in vilinci.'
Včasih si zelo želim, da bi postala vila. Vila Tracy. Zaspano sem videla v oblačkih, kaj razmišljam in ob tej misli sem tudi trdno zaspala.

Stara sem 16 let in mami pravi, da sem posebna. V šoli pa sem zaradi drugačnega razmišljanja postala čudakinja. Pa kaj? Všeč so mi vile. Majhne so in popolnoma brez skrbi. V vseh pogledih so podobne meni, razen .. razen v ljubezni. Nimam fanta, sem pa noro zaljubljena v sošolca Ericka. Vilinec Erick, tudi to se sliši popolno. Mogoče imam celo majčkeno srečo, da tudi on spada med 'čudaške zgube', tako imenovano skupino učenk in učencev, ki ne sodijo nikamor. Vendar ne razumem, zakaj ga ne sprejmejo. Popoun je. Tisti njegovi učki. Ahh ..

"Traaaaaaaaaaaaacy!!!" je mami zavpila po mojem že stotič. "Jaaaaa, mami?" sem rekla precej neumno, kot da ne bi vedela, da moram vstati za v šolo. "Pa ti veš, da je danes petek?!" se je zadrla nazaj. "Nee, mami. Pozabila sem. Že hitim!" hahahah, pa se mi je uspelo izmuzniti. Odletela sem v kopalnico, kjer sem se oblekla v svoja najljubša oblačila. Nisem se pretirano naličila, a malo pudra in maskara vseeno ne škodita. "Pohiti," sem zaslišala od zunaj. Mami je bila že cela živčna, da slučajno ne bi zamudila pouka. Ahh -.- "Že grem." sem rekla nazaj. Sploh ne vem, če me je slišala. Ko sem se že vsedla v avto in torbo lepo odložila na zadnje sedeže, sem se spomnila. "Mami, še nekaj moram vzeti. Nujno je!" in sem hitro odšla nazaj v hišo in v moji sobi vzela knjigo Svet za nami - vile in vilinci. Vedno jo imam s sabo, kamor grem. V šoli pa vedno upam, da mi ne bodo stikali po torbi in jo slušajno 'po pomoti' našli. Kakšna sramota!

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
Noo, evo. Tu je biu prvi del, upam, da vam je biu ušeč. No, če je, al pa če ni, napišite 'neext'. xđđ
27. februar 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
27. februar 2013
u104471
u104471
neext!!!!!
27. februar 2013
neext
27. februar 2013
u121614
u121614
Hualaaaaaa vam. c:
- kakšen se vam zdi začetek? :*
27. februar 2013
super.:3
sma mislim da že vem kaj se bo zgodilo...
27. februar 2013
u121614
u121614
juj. huala :''3
- sm prepričana, da ne veš. xđđ
27. februar 2013
:*
hh. :3
27. februar 2013
u111446
u111446
nextt.Full dobr;**
27. februar 2013
u121614
u121614
Huala, hihi. :''3
27. februar 2013
u89857
u89857
Neeeeeeext!
Vileee *__* dobra ideja Pata kr so večinoma vse zgodbe iste tota je pa neke posebnega ;DD
27. februar 2013
se strinjaam z ano <3
kdaaaj bo next?
27. februar 2013
u123911
u123911
next
27. februar 2013
u93169
u93169
Jaas se tudi strinjam z Ano :3
Neeeeeeeeeext
27. februar 2013
u121614
u121614
hahhaha, po novem so mi vile ful ušeč *_* xđđ
- huala usem. next že pišem. c:
27. februar 2013
u89857
u89857
ja ti sam pohiti
27. februar 2013
Sam reess. Jurii!
Hahha moja sestra ma 21 let pa obužuje tinkerbell cx
27. februar 2013
u91970
u91970
next:3 ta knjiga res obstaja? :'D
27. februar 2013
u121614
u121614
hahahha, itak da ne. to sm se izmislila. xđđ
sam enkrat jo bom napisala, believe me^^ xđ
27. februar 2013
Fak paata
Gdaj boneeext?
awww super jz bom s tabo pisalaa*w*
27. februar 2013
u121614
u121614
Pa sej pišem, pa sm umes mal na skajpu, pa poslušam musko, pa tukej odpisujem...xđ
jeeeej. sm počaščena *o*
27. februar 2013
Hahahha pohiti.
Haha.. Z veseljem
27. februar 2013
u121614
u121614
Nextam za prve bralce. c:
2. Del
"Heej, 'zguba'," sem zaslišala glas od zadaj. Annabele. 'Kraljica' šole, mogoče selo sveta. Vila Annabele. Zakaj se to sliši dobro? Ne zasluži si biti vila. Z nami, zgubami, dela kot s služabniki. No, saj če dobro pomislim, smo nekakšni služabniki. Podrejeni. Ampak kakorkoli že, v šolo hodim le še zaradi Ericka.

Usedla sem se na klopico pod senco, ki jo je dal veliki hrast. Hotela sem biti sama. Previdno sem odprla šolsko torbo in ven povlekla mojo knjigo. Zakaj mi toliko pomeni? Oče mi je jo zapustil, dal jo je mami ko me še ni bilo. Mami mi jo je predala šele sedaj. Vedno ko jo imam pri sebi, čutim enako, kot bi bil pri meni oče. Začela sem jo brati. Tokrat ne na glas, temveč po tiho. Bala sem se, da me bo kdo slišal. In res me je. Kar naenkrat se mi je pred očmi prikazal on. 'Vilinec' Erick. "Kaj..Kaj za vraga pa *ti* počenjaš tukaj?!" sem kar nekako prestrašeno zavpila. Upam, da ni videl moje knjige. Skrivne knjige. Jooooj, pa še o vilah in vilincih se gre. Sramoval se me bo, če izve, v kaj verjamem. "Hej..Oprosti, ker motim, ampak rad bi vprašal kaj ta knjiga, ki jo skrivaš za rokami?" Ojoj. Videl jo je. Kaj naj sedaj? Naj mu vse povem? Ne, bom rajši tiho. Samo potrebujem dober izgovor. Hm.. "No?," me je zopet zmotil v globokem razmišljanju za iskanje izgovora.

~ Zvonilo je ~
Uff, hvala bogu, šolski zvonec me je rešil. "Nič..tako ali tako pa je zvonilo. Pridi, da ne zamudiva," sem hitro rekla, pobasala knjigo v torbo in se izmuznila. Prvo uro smo imeli predmet 'Filozofija za radovedne'. To je kot nekakšen izbirni predmet, saj ga obiskujejo le zgube, kot jaz. Prišli smo v razred. Za ta predmet imamo zelo prijazno učiteljico, ampak včasih se ji jezik preveč zaplete. Saj je vseeno, rada jo imam. "Učenci, učenke, .. " je začela govor. Lahko pa bi: 'Čudaki, čudakinje, ...' Tako bi mi bilo mogoče veliko bolj pri srcu. "... danes bomo govorili o vilah, vilincih in duhovih." Kaaaaaaaaaaaj!? Samo tega se je še manjkalo! "Tracy, draga, verjameš v vile? Vilince in duhove?" Saj se heca! Izmed vseh ... no, le dvanajstih učencev, je poklicala prav *mene*!? "No..ja, verjamem. Oziroma ne. Ne verjamem." Kaj sem rekla. In vsi so se začeli smejati. "Tracy pa verjame v vile in vilince, ha-ha-ha." sem zaslišala zloben glas sošolca Alexa. Vilinec Alex, hmmm... ne bi bilo slabo, le preveč zloben je za vilinca. Ravnopravšnji za vilo Annabele. Ha-ha-ha.
Se opravičujem, če je biu tale next mal brezvezen, ampak useen upam, da vas to ne bo odvrnilo od branja še naprej. Čimveč nextoou, please. :*
27. februar 2013
u91970
u91970
next c:
27. februar 2013
FAKING NAJJACEEEEE
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
27. februar 2013
neext
27. februar 2013
u93169
u93169