Forum
u35646
u35646
»Kako se je to lahko zgodilo?«, je kričala mama. »Mama ni ti treba zbuditi cele soseske, ker ti je umrl mož!«, je rekla Jerneja. »Tako ali tako je bil preveč … nasilen!« »Oh, ljubica! Ti ne razumeš! Ti ne veš kako je, če izgubiš ljubezen življenja! Petra bom tako pogrešala!« »Jaz nič ne razumem! Nikoli nič ne razumem, a ne? In še nekaj. Svojega bedastega fanta imaš rajši od svoje hčerke? Zdaj mi je pa dovolj! Res si nora!« Jerneja je odtekla v svojo sobo in začela pakirati. »Jerneja! Veš, da ni tako! Tebe imam rajši!« »Govori kar hočeš, ampak te vseeno ne bom poslušala! Odšla bom k očetu. On je edini, ki me razume.« »Neja, tvoj oče je nor! Ne smeš k njemu!« »Spomni se, da lahko izberem tistega, pri katerem bom živela! Se spomniš vajine ločitve na sodišču? In nikoli več mi ne reci Neja!« Jerneja se je obula in stekla skozi vrata. Čez 5 minut se je pripeljala pred lepo vilo. Njen oče je bil bogat, zato je imel pred hišo kake 4 avte. Jerneja je počasi stopila do ograje in pozvonila. Iz zvočnika se je oglasil neznan glas. »Lepo pozdravljeni! Na mikrofon povejte kdo ste in zakaj ste prišli na posest gospoda Mihe Kočevarja!« »Helloooou! Tukaj hčerka vašega šefa, gospoda Mihe Kočevarja, Jerneja!«, se je Jerneja zadrla v mikrofon.
Jerneja Kočevar:

Janja Zalić:

Miha Kočevar:

19. april 2011
u42431
u42431
nexty
19. april 2011
u35646
u35646
Janja je mama, Miha je pa tisti oče s katerim se je mama ločla (Jernejin pravi oče)!
Peter Zalić (Janjin fant oz. Jernejin očim, ki je umrl): http://3.bp.blogspot.com/_1DXvG1aoztA/TDsQCy1ai7I/AAAAAAAABpw/uyyfYAbUI70/s1600/torres!!!.jpg
19. april 2011
u35646
u35646
»A ti si. Hej, šefe! Vaša hčerka na mikrofonu!« »Očka! Takoj me spusti noter preden me mami pride iskat! Vse ti bom razložila notri!« Ograja se je odprla. »Jerneja! Že dolgo te ni bilo tukaj! No, ker smo nekaj stvari na vrtu spremenili, ti ga bom pokazal, ti pa mi povej kaj se je zgodilo.« »No, torej … Mama se je zaradi svojega bedastega Petra drla in skoraj zbudila celo sosesko. Rekla sem ji, če lahko utihne, da se ne bodo pritoževali sosedi, ona pa je nazaj odvrnila, da ne razumem, kako je, če izgubiš ljubezen življenja. Pa kaj še! Z Petrom je bila samo zaradi tega, ker je imel zveze z nekaj ljudmi, ki so mami spravili v službo.«
19. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg