Forum
u30808
u30808
OSEBE:
-jst nina : 16let
-moja sestra lia : 14let
-moja bff lina : 16let
(ostale osebe sproti)

ninaaaaaa,ninaaaaaaa slišim glas iz kuhinje. prihajam se zaderem in počasi vstanem pretegnem se nato pa si dam gor kratko majčko in minico. spomnila sem se da se danes začnejo počitnice in začnem poskokovati!
ko pridem dol me mami,oči in sestra Lia že čakajo. k meni prihiti tudi moja majhna čivava Molly. ko pojem zajtr zazvoni telefon:
jst : haloo
Lina : hej stara
jst : hej kaj je?
Lina : mah nič bedno je a greva u shooping?
jst : itak se dobiva po kosilu v parku?
Lina : ja okey čaw.
jst : čaw

mami,oči se zaderem jst grem u šoping po kosilu.
mami,oči : ja ja okey!

a naj napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. oktober 2010
u18082
u18082
Next.!
27. oktober 2010
u30808
u30808
jst
27. oktober 2010
u30808
u30808
lina
27. oktober 2010
u30808
u30808
lia
27. oktober 2010
neeext
27. oktober 2010
u30808
u30808
no kmalu sem spet zaslišala mamin glas. tokrat me je klicala k kosilu hitro sem stekla po stopnicah in se najedla. nato sem si dodala make-up in se preoblekla ter že sem tekla po cesti do parka. tam me je že čakala lina in že sva se odpravili v trgovine. kmalu se nama ni več dalo nakupovati in sve šle na pijačo v bližnji bar. in kar naenkrat je mimo naju prišel on pogledal me je s tistimi lepimi očmi in me povabil plesat.
nejc : živjo greš plesat
jst : seveda seveda
nejc : pridi
kmalu se je glasba omirila in vprašala sem ga kje živi? povedal mi je da je nov tukaj in da živi zdraven neke rumene velike hiše. o moj bog tam živim jast sem mu povedala in kmalu je bila ura polnoč. odpravili smo se domov in odšla sem spat. zjutraj me je prebudil mobitel.

jst : hallo
lina : oooo živjo
jst : kaj je?
lina : dons je žurka pri meni se še spomniš! in nejc bo tut tm!
jst : nejc kdo je to?
lina : včeraj si ga spoznala tvoj nov sosed
jst : joj sj res
lina : ja se vidimo zvečer.
jst : ja itak čaw
lina : čaw

pojedla sem zajtrk nato pa sem šla na sprehod z Molly in srečala...
next?
27. oktober 2010
u27744
u27744
next!!
27. oktober 2010
koga..??
neeeeeext
27. oktober 2010
u30808
u30808
srečali sva nejca.
ko me je zagledal je prišel do mene:
nejc : ooo živjo a je tvoj pes?
jst : živjo ja molly jo je ime.
nejc : in kam sta namenjeni?
jst : malce greva do parka in nazaj domov.
nejc : veš nekaj ti moram povedati!
jst : am okey povej!
nejc : torej nevem kako naj začnem veš am.......ti zelo......zelo si mi všeč že od začetka ko sem te zagledal sem se zaljubil vate.
jst : torej jst tudi vate
in takrat se mi je še bolj približal in me poljubil in to je bilo tako romantično. bila sem v nebesih.
nejc : am torej sva zdaj par?
jst : ja seveda.
nejc : potem se vidiva.
jst : ja okey greve
nejc : dijo ljubim te.
jst : jst te bolj.
in ko prideva domov grem v svojo sobo na facebook in ko se vpišem mam povabilo in sprejmem saj je nejčevo. kmalu se približuje večer in hitro se oprham ter oblečem. ko sem prišla sem zagledala....

next?

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://fc01.deviantart.com/fs15/f/2007/047/c/1/it_hurts_you__but_you_love_it_by_saturdayx.jpg&imgrefurl=http://www.sodahead.com/fun/do-you-like-scene-guys-or-emo-boys-better/question-676023/&usg=__rpO3vHegN8ulODRHbh0qzbtYhWQ=&h=660&w=500&sz=310&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=DrHwcUZYcU7I1M:&tbnh=150&tbnw=111&prev=/images%3Fq%3Demo%2Bboys%26hl%3Dsl%26biw%3D1676%26bih%3D760%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=rc&dur=375&ei=HDbITOOLAY_14Abjz6nvCA&oei=HDbITOOLAY_14Abjz6nvCA&esq=1&page=1&ndsp=45&ved=1t:429,r:22,s:0&tx=65&ty=93
nejc
27. oktober 2010
u27744
u27744
next!
27. oktober 2010
neeeeeeeext
27. oktober 2010
u30808
u30808
vsi so bili že tam in kar naenkrat je za mano nekdo skočil obrnila sem se nazaj in zagledal nejca. no ko je bilo polnoč smo se odločili da se bomo šli kazen/resnica. in res in kmalu je moram nejc mene vprašati resnico. vprašal me je če sem še nedolžna. in rekla sem da. nato in tako tako naprej. potem pa je nejc vstal in me potegnil k sebi šla sva ven. malce sva se pogovarjala nato pa sva se začela poljublati. no kmalu je bila ura 4 zjutraj. in odpravila sem se domov ko pa sem prišla domov sem zagledala na mizi sporočilo:

zdraven je bilo kar 500 evrou. bilo mi je cool en mesec brez staršev pa še počitnice so!
kmalu sem zaslišala moj mobi. oglasila sem se in bil je nejc!
jst : hallo
nejc : hej morem ti povedati da sem zdaj 1 mesec sam doma saj sta ta stara na potovanju.
jst : kaj moja sta tut!
nejc : super prideš?
jst : zdaj?
nejc : ja!
jst : kaj pa molly?
nejc : daj jo sestri.
jst : nemorem tudi ona je odšla z njima.
nejc : potem pa naj pride s tabo!
jst : okey sva že na poti!

kmalu sva z molly zvonili pri vratih. in odprl je nejc. bil je skoraj slečen. ko sve vstopili me je nejc odpeljal v velikansko spalnico in me vrgel na posteljo. najprej sva se poljubljala nato pa...
next?
27. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2010
u27744
u27744
next!!
27. oktober 2010
u30808
u30808
se je zgodilo.
zjutraj ko sem se zbudila je prišel njc in me odnesel dol tam sva se najedla in bilo je zelo zelo zelo romantično. kmalu pa so se stvari zapletle. tako je bilo nekaj dni ampak enkrat pa sem mu povedala da morava z molly domov. in ko sva prišli domov je bilo vse po hiši razmetano na ogledali pa je z rdečo šminko pisalo:
"nehaj biti sicer ti bo žal".
bila sem prestrašena nato pa sem se spomnila na mojo bff in jo takoj poklicala. lina je prihitela in ko je videla nered mi je povedala da morava počistiti. takoj sve začele in kmalu je bilo kot novo. nekaj časa sva se še pogovarjali nato pa se je iz garaže zaslišalo mollyjino lajanja. takoj sem zbežala tja ampak hvalabogu je bila molly tam ampak na tleh so bile rože ki so bile krvave. odločile sve se poklicati policijo. in takoj so prišli. z njimi sve šle na postajo in povedala sem vse kar se je zgodilo razen tistega pri nejcu.
nato sem se spomnila na mamo in oočeta in ju takoj poklicala:
mami: hallo
jst : mami mami kje sta?
mami : na potovanju!
jst : prosim prita domov tukaj se dogaja nekaj strašnega (in sem ji vse razložila).
mami : ju3 bova doma.
jst : prav!
mami : danes bodita z molly pri lini.
jst : prav! dijo.
mami : dio.
vse sem povedala lini in odpravili sva se k njej domov.
next?
28. oktober 2010
u30808
u30808
dons nemorem bom ju3!
28. oktober 2010
u27744
u27744
nextttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2010
u30808
u30808
no pri njej doma je bilo še bolj grozno.
ko sve prišle k njej je bilo zloooooooooooooooo grozno in tukaj se vse začne. no ko sve prišle k njej domov sve našli sporočilo njenih staršev da morata k babici in se vrneta čez 2 dni. in spet sve bili sami...

SE OPRAVIČUJEM KR SM TAK MAL NAPISALA SAM NIMAM DOMIŠLJIJE A BI PISAL KDO Z MANO? PLISSSSSSSSSSSSS!
29. oktober 2010
next!!!
20. oktober 2013
u155253
u155253
next!
01. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg