Forum
Ime mi je Kaja. Stara sem 13 let. Doma imam majhno sestrico Olivijo. Skupaj hodiva v šolo. Izgubili sva starše pred 2 letoma. Mama Suzana in oče Boštjan sta umrla v prometni nesreči . Z Olivijo živiva pri starših , ki so naju posvojili. Z Olivijo si deliva sobo , saj je v hiši še veliko drugi otrok. Ker imava samo druga druga , zelo radi hodiva v šolo... no vsaj jaz. Tam vedno vidim svojo simpatijo po imenu David. Ampak on ima oči samo za priljubljeno Laro, ki je tako lepa!!!!!!!!!! No nazaj k družini. Starša sta revna , imamo majhno hiško pod katero živi 8 ljudi. Starša sta zelo čudna in nesramna. Ko sem si nekaj časa zlomila nogo sta me postila zunaj celo noč. Nista me peljala v bolnišnico poleg tega pa so me še nadrli in postili zunaj lačno in premraženo. V druži je bila samo ena prijazna in mi je prišla pomagat , tako sem vedela , da ji lahko zaupam in postaneva prijateljici. Ime ji je bilo Laura. Bila je dobrega srca. Od takrat naprej mi je vedno pri vsem pomagala jaz pa njej. Povedala sem ji za Davida, ona pa mi je svetovala, da naj mu povem kaj čutim do njega.

3 nexte pa pišem naprej
08. julij 2014
u175240
u175240
next
08. julij 2014
u175240
u175240
fuul dobr next<3
08. julij 2014
hvala
08. julij 2014
okej dobr... še 1 next pa pišem naprej
09. julij 2014
u155047
u155047
next
09. julij 2014
In Povedala sem ji za Davida , ona pa mi je svetovala , da naj mu povem kaj čutim do njega
.................................................................................................................
In tako sem tudi storila. Jutri je ponedeljek in med glavnim odmorom mu bom povedala kaj čutim.

Budilka je zazvonila in sem skočila iz postelje. Hitro sem se umila in preoblekla. Potem mi je (mama) naredila odlične palačinke ter sem se odpravila v šolo. Pouk se je strašansko vlekel. Ko sem čakala , da zazvoni zvonec, sem Davidu na listek napisala:

Hej, David
dobiva se zunaj za šolo pri največjem drevesu
-KAJA

Končno je zazvonil šolski zvonec. Pohitela sem k drevesu. David me je tam že čakal. Bila sem zelo nervozna. Nisem vedela ali naj mu povem ali ne. Potem sem se spomnila kako mi je Laura rekla naj mu povem kaj čutim. Sedla sem k njemu. Pogledala sem ga v njegove prelepe rjave očke. Ker sem se tako ustrašila , sem mu samo rekla če bi se danes ob 16.00 dobila na pijači. Rekel je seveda, ja. Pouk se je končal ob 13.00. Stekla sem domov koliko hitro se da. Morala sem izbrati kaj bom oblekla. Potem sta me Laura in Olivija pomagali naličiti. Končno je bila ura 15.55 , zato sem se odpravila v lokal za katerega sva se zmenila. David me je že čakal. Ko sem prispela sem videla njegov najlepši nasmeh. Začela sva se pogovarjati .

j-jaz d-david

j: zdravo David
d: o zdravo
j: poslušaj...uh ta je tako težko povedati... všeč si mi
d: o kako lepo...ampak
..........................................................................................................

za nadaljevanje 3 nexti
09. julij 2014
u155047
u155047
neeeeeext
09. julij 2014
še 2 nexta
09. julij 2014
u173906
u173906
next
ful ddobr pišeš
09. julij 2014
hvala še en next
09. julij 2014
a nextam?????????
10. julij 2014
neext
10. julij 2014
d: o kako lepo...ampak
....................................................................................................................
d: ampak imam punco
j: (dobim solzne oči) in kdo je ta tvoja punca?
d: Kristina
j: (lahko bi vedela , saj je najbolj popularna punca na celi šoli!) No potem pa adijo. Ne morem verjeti , da sem dejansko poskušala.
d: Ne Kaja , počakaj!!!

Stekla sem domov. Ko sem prišla v hišo so me vsi čudno gledali. Ampak se nisem zmenila zanje. Oddrvela sem v svojo sobo cela solzna. Laura je hitro prišla za mano. Povedala sem ji kaj se je zgodilo, ona pa mi je svetovala naj ga kar pozabim. David vendar ni vreden ne mene , prav zagotovo pa ne mojih solz.

........................................ NASLEDNJE JUTRO...............................................
Budilka je spet zazvonila. Sovražim jo. Vstala sem potem pa sem se spomnila , da moram danes v šolo kjer bom spet srečala Davida. Uredila sem se in šla na zajtrk. Mama je danes naredila palačinke. Ko sem prišla dol v kuhinjo sem zagledala palačinke , zraven pa listek na katerem je pisalo:

Draga Kaja !
Videla sva kako si včeraj cela objokana prišla domov.
Zanima naju samo če si v redu , pogovorile se bomo
ko prideš iz šole.
-mama in očka

Takoj sem pomislila , zakaj se bomo sploh pogovorili saj se brigata samo zase in za neumen tv. No že zamujam, hitro v šolo. Ravno ko sem prišla v šolo je zazvonilo.˝O ne, zamujam k pouku. Ko sem prišla v učilnico , da imamo danes na srečo prvo prosto uro. Zagledala sem Davida. in že je prišel k meni:

d: Ali se lahko dobiva po pouku za šole res ti moram nekaj povedati?
j: ne vem ali si me mogoče zamenjal za Kristino?
d: prosim Kaja ne bodi takšna.
j: prav pridem ampak da slučajno ne pridem zaman
d: ne boš obljubil.

Končno je pouk minil. Šla sem za šolo kjer me je David že čakal. Usedla sem se pol metra stran od Davida. Začel je pogovor:

d:
................................................................................................................
za nadaljevanje rabim dva nexta.
10. julij 2014
neext neext
10. julij 2014
u175240
u175240
next *-*
10. julij 2014
next
11. julij 2014
next+nova bralka+popown pišš
11. julij 2014
u173906
u173906
next
11. julij 2014
u174615
u174615
next+ nova bralka
11. julij 2014
u155047
u155047
next
11. julij 2014
ok že pišem
11. julij 2014
hvala za nexte
....................................................................................................................
d: poslušaj, zelo si mi všeč in Kristino že večkrat poskušal pustiti ampak preden povem do konce me že gleda s tistim pogledom , ki se mu ne more nobeden upreti. Vedi , da si mi zelo všeč.
j: Ti poslušaj mene. Ko jo boš pustil mi povej do takrat pa nasvidenje. zdaj pa moram iti, ker me doma že pričakujejo.

Stekla sem domov nato pa enkrat pogledala nazaj. Videla sem Davida kako z žalostim obrazom premišljuje. Stekla sem naprej nisem se več ozirala nazaj. Ko sem prišla domov, sta me oče in mati že čakala. Počasi sem se usedla za mizo:
j:jaz m:mama oče
m: Včeraj sva opazila kako si objokana prišla domov.
o: Zdaj nama lahko poveš kaj se je zgodilo.
j: Zakaj vaju pa zdaj zanimam. Nikoli me nista niti opazila. Mučila sta me. Za ti sto včeraj pa ne skrbita saj sem danes rešila vse težave.
o: Kaja , tako se z nama pogovarjala ne boš
Odšla sem v sobo.
m: Kaja , pridi takoj nazaj nismo še končali.
Malo sem premišljevala kdo sploh sta ta dva starša. Vzela sem leptop in napisala:
Helena in Jože Pušelc
Vedno sta govorila , da jima je tako ime. Našla sem neko stran , kjer je pisalo:
Najboljša kriminalca na celem svetu. Lahko ju najdete kot starša. Imata 8 posvojenih otrok. Od prestrašenosti sem zaprla leptop. Šla sem v kuhinjo in pokazala to stran mami in očetu. Spogledala sta se nato pa je oče rekel , da je to sama laž. Na skrivaj sem povabila vse otroke iz te družine v mojo sobo pokazala sem jim stran , ker nekateri še ne znajo brati sva prebrali midve s Lauro. Ko je Laura to prebrala jo je kar streslo. Zdaj nama je bilo vse jasno. Zmenili smo se , da jutri ko pridem iz šole bomo pobegnili. Mama in oče sta rekla , da prideta iz službe ob 17.00. To takrat imamo čas , da spakiramo hrano oblačila in nekatere igrače. skrili se bomo tam kjer nas ne bodo nikoli našli.
................................................................................................................
za nadaljevanje 4 nexte
11. julij 2014
u173906
u173906
next
11. julij 2014
next
11. julij 2014
še 2 nexta
11. julij 2014
next
11. julij 2014