Forum
u28160
u28160
Ok bom napisal eno zgodbico ker pač usi že pišete in bi se tut jz rada preizkusla.Kar se dogaja v zgodbi boste ugotovili če boste bral zgodbo.aIIA pa mau bom pisala književno mau pa ne.
Uživite!!!

a ste za da napišm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. februar 2011
u28160
u28160
osebe zveste sprot.
11. februar 2011
u28160
u28160
Zdravo!
Sem običajno dekle.No ne tako kot ga srečate vsak dan.Namreč živim v sirotišnici.Amapk ne navadni sirotišnici.V sirotišnici kjer sprejemajo otroke iz celega sveta.Si predstavljate?
Imam najboljšo prijateljico Seleno.Selena prihaja iz Italije.Če več kot 8 let je v sirotišnici.Natančo 8 let in pol.Sicer že zna slovensko a na vsake toliko časa z mano govori italjansko.Uglunem.Mam tut najboljšiga frenda Fernanda.On prhaja iz Belgiji.Čeprov je u slovenščin mau slabši kot Selena.Ampak še vedno se nekako zastopva če ne drgač se pa anglešk puguvarjava.
No da se predstavim še jaz.Sem Gaja.Stara 14 let.V sirotišnici živim šest let.Spoznala sem že vse mogoče ljudi.Tudi veliko jezikov znam.No saj jih moram znati če se vsak dan pogovarjam s tujci.
Next?
11. februar 2011
n
ne
nex
next
nex
ne
n
11. februar 2011
u28160
u28160
Ugalunmem.
Blo je sončo jutro.Sonce je prodiralo skozi moje okno.Bila je sobota zato mi ni bilo treba ustati zgodaj.S seleno sva ostali v postelji do osmih potem pa sva počasi usatel in šle na zajtrk.Pri nas v sirotišnici je vedno kaj dobrega.In tudi tokrat je bilo.Naenkrat v jedilnico vsa jezna pride direktorica sirotišnice.Zelo se je zadrla.K sebi je poklicala enega od otrok.Z imenom Jack.Jack je iz Amerike in je ful tko no.......kjut.Uglaunem.Poklicala ga je k seb.Vs prestrašn je šou do ne.In k je pršu do nje se je začela režat na vs glas.Tut mi smo se čeprov nismo vedl u čem se gre.Direktorca nm je povedala da je danes zelo dobre volje in da nas je hotela malo nahecati.Potem pa je rekla nekaj kar noben ni pričakoval.Da gremo lahko danes vn na igriše,u park,mau u shoping.Čeprov to punavad ne reče pa ne pusti.<
next?
12. februar 2011
NEXT NEXT!
12. februar 2011
next takoi
12. februar 2011
u28160
u28160
Zdej nwm pisat sm začela sam je to tok bedn.No usaj men.
14. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg