Forum
u85504
u85504
Evo, napisala bom eno zgodbico, upam da vam bo ušeč. (:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Če želite izvedeti o čem bo zgodba govorila pišite nexte.
Slikce;
Jaz - Lucija

Bestić - Andrej

Bivši - Žan

Pišem zdele 1. del (:
09. junij 2012
u85504
u85504
Bližala se je pomlad. Kot pravijo nekateri, pomlad je čas za nov začetek. Jaz bom poizkusila to. Na prvi pomladni dan bom obrnila nov list v mojem življenju. Če dobro premislim. Ostala mi je še samo družina in moj najboljši prijatelj Andrej. Ko sem bila najbolj na tleh so me zapustili vsi, razen njega seveda. On je najboljši prijatelj kar si jih lahko zaželim. Vseeno mu je bilo kaj govorijo o meni, saj on je vedel vso resnico, vse sem mu lahko povedala, pa sem bila prepričana da nebo izdal ničesar. Seveda neveste o čem vam govorim.
Bilo je v 8. razredu, takrat sem bila še najsrečnejše dekle pod soncem. Imela sem fanta Žan-a, krasne prijatelje, čudovito družino, edino kar ni bilo čudovito so bile moje ocene. Pa kaj, kaj je bilo meni mar za ocene, samo da sem jaz imela fanta, ki me je imel najraje. No vsaj mislila sem, da je tako. Bila sem zaljubljena in naivna. On pa je z vsakim dnem želel več od mene. In res, bila sem na njegovem rojstnem dnevu, vsi njegovi prijatelji so že odšli in ostala sva sama. Počasi me je začel poljubljati in slačiti. Ker sem bila 'zatrapana' vanj sem se mu predala, ampak to je bila napaka. Po nekaj dneh me je pustil. Bila sem obupana, želela sem si umreti. Vendar ne, moj brat, seveda mu lahko rečem najboljši brat, me je postavil na trdna tla. Počasi sem ga prebolevala, vendar bilo je boleče, na vsakem koraku je bilo nekaj kar me je spominjalo nanj. Čez nekaj časa sem izvedela, kaj vse govorijo o meni po šoli, bilo mi je še huje kot prej. Brat mi je pravil, da ni edini fant na svetu, da jih je še najmanj 3 milijone, ampak ne. Jaz sem hotela njega. Zakaj prav njega mi še sedaj ni jasno, vendar to je preteklost. Z pomočjo brata in Andreja se mi je uspelo postaviti nazaj na noge in spet sem z dvignjeno glavo stopala v šolo. Po večerih sem pa še zmeraj jokala, saj se mi je v sanjah prikazoval on, najini skupni trenutki in vse kar sva doživela skupaj.
Vendar, če sedaj premislim, kakšna je bila najina zveza, no če se temu sploh lahko reče zveza. Bila sem kot v zaporu, nič nisem smela, še s prijatelji nisem smela po pouku na pijačo. On je želel samo da imam njega, da pozabim prijatelje, in tukaj se je izkazalo, kdo je pravi prijatelj. Bil je Andrej, ostal je ko so vsi ostali odšli. Najbolj vesela sem da imam njega za prijatelja saj ne najboljši, saj vem da sem to že povedala ampak res je.
Torej vrnimo se k zgodbi. Pomlad- nov začetek.
''Ja tako bo'', sem odvrnila Andreju, ko sva sedela v kavarni ob šoli in se pogovarjala, pogovarjala sva se o vsem mogočem, res vsem. In prišla sva do mojega življenja. Odločila sem se, da bom spoznala nove ljudi. Sicer pa, zakaj potem imam facebook, če ne za spoznavanje novih ljudi. Zvečer, no lahko rečem ponoči, ko sva se z Andrejem pogovarjala po skypu, je ura odbila polnoč in bil je prvi pomladni dan. Zakričala sem zdaj in izbrisala vso zgodovino v glavi, na računalniku in začela sem na novo.

2 nexta pa nadaljujem.!
09. junij 2012
u82298
u82298
next next
09. junij 2012
u85504
u85504
Še 1 next, prosim.
Drugač pa pišem zdle next. :'D
09. junij 2012
u82298
u82298
next
09. junij 2012
u68138
u68138
nextyyyy!!!!
09. junij 2012
u82298
u82298
09. junij 2012
u85504
u85504
Evo, tle je nasledni del.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Dodala sem nekaj ljudi na fejsu, ko so me sprejeli smo se začeli pogovarjati in res, to so bili ljudje, ki so me lahko nasmejali in z njimi sem res uživala, lahko sem bila sproščena in bila sem to kar sem in ni se mi bilo potrebno izdajati za nekaj, kar definitivno nisem. Žana sem do konca prebolela, pri tem so mi pomagali moji novi prijatelji, ki so bili najboljši v vsakem pogledu. Bili so iz bližnjega mesta, vendar kaj, vedela sem, da se bomo kljub temu lahko družili. Prijavila sem se na fejs, sedaj sem bila že skoraj odvisna, saj mi je bilo najbolje na fejsu. PiiP. Novo sporočilo. Takoj sem pogledala, pisala mi je Tjaša, okej vrjetno se vam ne sanja več, kdo je sedaj kdo. Naštela vam bom res tiste s katerimi se naj naj naj bolj družim. Torej; Tjaša, Nina, Klara, Timotej, Vid, Andrej, Matej. Torej to je bila naša klapa. Vrnimo se bistvu, Tjaša me je kliknila.
Tjaša: Hej Lučka :'D
Jaz: Haj (:
Tjaša: Ej, kaj maš u petek čas? Ob 5h v centru. Vsa klapa pride, prepričaj mamo, da pripelje tebe in Andreja.
Jaz: Okej, se zmenim z mamo, sigurno prideva, če ne drugač prideva z busom Sori morm it zdle. (:
Tjaša: Oki, baaaaaj
In bilo je konec pogovora, jaz pa sem morala na kosilo. Bila je moja najljubša jed. Govorim vam o lazanji. Njami. Med kosilom pa sem načela pogovor o petku.
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
Vas zanima, kaj ji je odgovorila mama?
Bosta z Andrejem lahko šla?
Vse to in še več v naslednjih delih, želim pa 3 nexte.
09. junij 2012
u68138
u68138
ja zanima me!
pomoje bosta lahko šla
nexxxxxxt
09. junij 2012
u85504
u85504
Še 2 nexta od različnih dveh oseb. (:
09. junij 2012
u82298
u82298
next next
09. junij 2012
u85504
u85504
Hvala ker bereta.
Še en next.
09. junij 2012
u82298
u82298
next
09. junij 2012
u85504
u85504
Okej en kratek del.
In nrdila sm tiste *puppy eyes*.
Mama: Ja, naj bo. Ampak brez alkohola, drog, in tega. JASNO?
Js: joj mama, kolikokrat ti še morem povedat, da js to NIKOL razumeš? NIKOL ne bom poskusla.
In tako sem vstala in odšla v sobo. Vljučila sem IPOD in zavrtela se je:
Z slušalkami v ušesih sem se spomnila, da morem Tjaši sporočit, da lahko. Saj res, kaj pa Andrej? Tudi njemu moram povedat. In že sem iskala telefon, da mu napišem sms.
Serbus, v petek v centru? Lahko? Cela klapa pride.
Luć.
Ja, podpisala sem se, nevem zakaj, ampak na vsako sporočilo se podpisujem (:
In ko mi je po 4 svetlobnih letih odpisal je napisal, da...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj je napisal?
Zdaj pa res 3 nexte od treh različnih oseb. Prej ko bodo nexti, prej bom napisala nadaljevanje.
09. junij 2012
next
09. junij 2012
u82298
u82298
next
09. junij 2012
u85504
u85504
Še 1 next. (:
09. junij 2012
u82298
u82298
next
09. junij 2012
nextt
09. junij 2012
u85504
u85504
In ko mi je po 4 svetlobnih letih odpisal je napisal, da lahko, sem začela skakati od veselja in tjaši sem takoj napisala, da prideva. Bil mi je dolgčas, zato sem prižgala svoj laptop in se prijavila na fejs. Imela sem en nov komentar na sliko, bil je Timi (Timotej, moj prijatelj, sej se spomnete ne). Napisal mi je najlepša. Nič mi ni bilo jasno. Kaj sem vam že povedala, da ko sem ga spoznala, sem se zaljubila vanj? Nisem, ne. Po končani zvezi z Žanom, ko sem obrnila nov list v življenju, mi je on začel pomeniti največ. Zatrapala sem se vanj. Lajkala sem njegov komentar, saj nisem odgovarjala, ker smo se potem samo pričkali, kdo je lepši.
Piip. Dobila sem zs.
Timi: Lućicee, prideš v petek?
Js: valda, tega pač nesmem zamudit zdaj ane. :'D
Timi: Okej sam da, prvič se bomo vidli. (Y)
Js: Jaa, js komi čakam.
Timi: Sej cela klapa komi čaka (:
Js: Ja, js nevem ka bi blo če nebi blo vas, js sm prau presenečena, da ste še zmeraj moji prijatelji, čeprav je moja preteklost zelo zelo umazana.
Timi: Lej Lučka, nisi sama kriva, pozabi kaj je blo, zdaj maš nas.
Js: Hvala vam res.
Timi: ej brb
Js: tyt lejga x'D Ej, js morm it sori, se slišima pol zvečer na skaypu an'da.

Mama me je klicala na večerjo, spekla je palačinke, super res, kljub mojemu sklepu, da bom začela hujšat sem še vseeno jedla, saj mi je bilo že popolnoma vseeno, saj sem imela prijatelje, ki so me imeli rado takšno kot sem, veliko ali malo, suho ali debelo, urejeno ali razkuštrano. Po večerji sem odšla v kopalnico in se uredila, potem pa sem si naredila vroč kakav, vzela laptop v posteljo in se prijavila na fb, fs, skype. Ah ja, po večerih je bilo res najbolje, pogovarjala sem se s svojo klapo, bolje rečeno umirala sem od smeha. Nekaj časa smo se pogovarjali potem pa smo počasi drug za drugim odhajali. Ostala sva še samo jaz in Timi, ura pa je bila že pol dvanajst. Jah kaj potem, jutri je itak četrtek, ko imamo še kr izi urnik. Ja ampak utrujenost me je izdala in poslovila sem se od Timija, ki mi je zaželel lahko noč. Odpravila sem se v posteljo, nekaj časa sem še razmišljala, potem pa sem zaspala, imela sem sanje, sanjala sem da....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vas zanima, kaj sem sanjala?
Next, pa zvete.
3 nexte pliis. Aja, pa zdaj ne vela več nextov od ene osebe, tko da ja.
09. junij 2012
u82298
u82298
next
09. junij 2012
next
09. junij 2012
neext
09. junij 2012
u85504
u85504
sanjala sem, da sem hodila po plaži, zraven mene je hodil fant, nevem kdo, nisem videla obraza, usedla sva se na mivko in se začela pogovarjati, nespomnim se kaj, vem da mi je bilo lepo.
Speet za mene so prišli tisti lepi časi, da imam eno osebo, ki mi življenje krasi, skoraj sem mislu, da se ne splača več živet, a odkar poznam jaz tebe mi ni treba več trpet, ker jaz sm nor nate mala vse bi dal zate, lepoo mi je....mi je pela fakin' budilka na telefonu, mogla sem vstati, odšla sem k omari, večen problem zjutraj-Kaj za vraga naj oblečem? Tokrat sem našla neko majico, ki je že 100 let nisem oblekla in poiskala sem še hlače, stekla v kopalnico se uredila in odšla v sobo iskat zvezke za pouk, nikoli jih ne najdem, jah kaj hočem, takšno je življenje ja. Ko sem našla zvezke za mato, slovo in športno opremo sem se odpravila v šolo. Ja ugotovili ste, polovice zveskov nisem našla. Ampak ta glavno sem imela. (:
Ko sem pogledala na uro, me je skoraj kap....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Če dobim 5 nextov pišem dans naprej čene pa ju3 (:
09. junij 2012
next
09. junij 2012
u85504
u85504
Še 4 nexte. ;D
10. junij 2012
u82298
u82298
Še 4 nexte.