Forum
u53599
u53599
oj.(;
vidm da vs kr velik pišezgodbe zto sm se odločla da
bom tut jz mau poskusla(;

jaz Ashley

moja sestra Rosie

moiia sestra Emily

moiia najmlajša sestrica Scharlett
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110328151314/sonnywithachance/images/3/3b/Dakota.jpg

moja mama Serena

moj fant Max Jones

Ime mi je Ashley Woodsenn,stara sem 15 let .Moji največji ljubezni je ime Max Jones.Z družino smo živeli v Chicagu.Moja mama je bila odvetnica očka pa je bil pogosto na službenih potovanjih in smo ga malo videvali.

Ko se je nekega dne odpravil na letalo me je še zadnjič v žiljenju objel Letalo je bilo premalo pregledano le tisti ki je imel neznansko srečo je preživel.Letalo niso pregledali zato je začelo na sredi poti strmogljavljati.Takrat se mi je življenje obrnilo na glavo.Vsak dan sem bila bolj potrta in sem veliko jokala.V šoli so me tolažili , učiteljica me je lažje sraševala ker je sočusval z menoj anpak vedno sem si mislila;to nebo prineslo mojega očka nazaj.
Mama je premišljevala o selitvi.Menila je da bo to dobro za našo družino in za njo vse življenje ne bo samska in smo se izselili. Vso pot sem razmišljala...o novem življenju...
prispeli smo.iztopila sem in pobrala kovčke brisala sem si solze.in se zaletela v nekoga pri tem sem padla in stresla vse po tlez.... zagledala sem ...

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2011
u53599
u53599
to je scharlett

06. julij 2011
next
06. julij 2011
u53599
u53599
rabm 5 naxtov.;Đ
06. julij 2011
next
06. julij 2011
next
06. julij 2011
u53599
u53599
bom kr nextala;Đ
zaletela sem se v najlepšo osebo na svetu.Globoko sem zardela nato pa momljala...
A;E...ee....bg....a...ggg....bbb....
M;jaz sem Max.in ti si?
A;...A...A....ashley.
M; torej si nova tukei.
A;jj,ja sem jaa.

A;v hiši kjer sta živela moja babi in dedi.

M;o torej na začetku mesta. To je dobro. kajti na koncu mesta je hiša precej srhljiva.Čudne stvari se dogajajo tam notri.Za mano pojdi pa ti pokažem.
A; OH MISLIŠ DA VERJAMEM TVOJIM NORIM ZGODBAM Max.Prav greva.
M; misliš da si izmišljujem pa pojdiva torej.

Prijel me je za moje tanko zapestje s svojo toplo roko...jaz pa ...

06. julij 2011
u53599
u53599
manka*
M;kje pa ste se vselili?
06. julij 2011
neeeeeeext!! & ful zakon zgodbica )
06. julij 2011
u53599
u53599
in prišla sva.
Vparšala sem ga ;"kdo pa živi notri?"
Max;"včasih sta živela notri stara mož in žena.Žena je bila kmalu vdova ker je moža na tem mestu kjer stojiš zbil avto,"
jaz;" aaaaaaaaaaaa.
Max;" hahahha.se bojiš?
jaz;"ma deeejj dejjj n pretiravi.
Max;žena je še dolgo živela notri sama.Ob 0.00 ponoči so na dan njene smrti popokala vsa ogledala , vsa okna.Za ženo ni potlej slišal nihče več.
Pravijo da je hiša zakleta in da se joje bolje na daleč izogibati.
Preplavila me je kurja polt. Tako sm bila prestrašena.Nekaj je počilo tako sem se ustrašila da sem objela Maxa.ON se me ni branil...objel me je tesno da nisem mogla dihati...še enx je počilo in videla sva...
06. julij 2011
u53599
u53599
Bilo je že temno in pozno zato sva najprej bila še bolj prestrašena.Črno mačko.Iz gobca ji je curjala rdeča škrlatna kri.Tako me je bilo strah.Zadnje kar sem videla je bila tema.
Zbudila sem se v novem stanovanju.Bilo je krasno.Videla sem Maxa ,mamo in Emily kako mi nosijo obkladke.

mama;omedlela si pikica. kaj se je zgodilo?Max te je prinesel v stanovanje.Kaj sta pa mislila?
max;je že v redu gospa.samo hotel sem jo predstaviti prijatelju on je imel v roki žabo in je omedlela.
jaz;ja tako je bilo mama niič ni reesss.prisežem.
max;nisem vedel da boš omedlela.Se še spomniš tistega z mačko?Kaj je bilo to??
jaz;nevem.Ugotovila bova jutri.Zdaj pa lahko noč tvoja mama bo gotovo jezna.
max;mama? nimam mame.Živim z očkom ker mi je mama umrla.
jaz;no.meni je umrl očka.;(
max;no nočko lepo da sva se sponala.
jaz;noč

NEXT?
06. julij 2011
u53599
u53599
Zbudila sem se v svoji novi sobi.
Takoj sem pomislila na včerajšnji dogodek in nisem ga mogla spravit iz glave!!
Mami je še vedno spala Emily in Rosie pa sta se v dnevni pričkali za tv program.
Moja soba

moja kopalnica

Naša dnevna

Mamina Spalnica;

06. julij 2011
u53603
u53603
next.;*
06. julij 2011
u53599
u53599
Hiša je bila zelo lepa.
Dedi in babi sta jo ohranila tako kot novo.
Spraševala sem se kje je Max.Preoblekla sem se in stekla na igrišče.

V tem novem mestu je tako čudno, vse tako novo.
Pred seboj sem zagledala Maxa.Pritekel je k meni in me pozdravil.
Spet sem zakuhala.To sem vedela da sem rdeča ko rak.Mogoče pa sem zaljubljena.V Maxa?!
Nee.Nee.Nee.
max;"Živjo ashley."
jaz;"o...o..Maks,..." glas se mi je tresel kolena so se mi tresla.Pa ne vem zakaj.
max;"no moj očka sprašuje če...
06. julij 2011
u53599
u53599
NEXT?
06. julij 2011
next
06. julij 2011
u53599
u53599
... bi lahko vaša družina prišla k njegovi , da se spoznajo.Seveda sem privolila.
"ja prepričana sem da bo mama takoj za.!"
max;"kul...kul.
jaz;no...ja.
max;jap.
jaz;no, zdaj ko je mama doma lahko pridete vi mau na ubisk.Čis tko.
max;ja itak!
Poslovila sem se od Maxa in stekla domov.Mami sem vprašala če lahko gremo k maxu.Mami se je seveda strinjala in odšle smo vse k Maksu.

očka maxa;george jones

Maksova sestra;Sally Jones
http://www.mymostwanted.com/gallery/data/2014/miley-cyrus_dot_com-modelingset14-001.jpg

Pozvonile smo.Odprla je Sally mlajša sestrica Maksa.V hiši je bilo veličastno.Super!Vse na svojem mestu.Ne pa ko mi vztopimo v novo hišo in imamo vse razmetano.Vodila nas je po stopnicah navzgor v dnevno sobo.Ko je mami zagledala Maksovega očka se je ponovno zaljubila.Tudi maxov očka je kar osupnil.Podala sta si roke;Serena-George.Posedli smo se. Ura je bila 22.06 z maxom sem stekla v njegovo sobo.Vprašala sem ga če...
06. julij 2011
u53599
u53599
Sally Jones;

06. julij 2011
u42341
u42341
next TVOJA ZGODBA JE ZAKONNNNNN
06. julij 2011
u53599
u53599
tenkju
06. julij 2011
u42341
u42341
nzk
06. julij 2011
next
06. julij 2011
next
06. julij 2011
u53599
u53599
bi šel z mano v tisto bajto čez teden dni na dan ženine smrti.Odprl je usta a v sobo sta planili Emily in Sally.
Emily;oooo Ah a osvajamoo maxita
Sally;Veš pomoje je ravno obratno pomoje max osvaja tvojo sestro.hihihihihihi
Emily;Kaj se pogovarjata?O seksu,o tem kako bosta prvič...?hihi
jaz;kaj se ti je odfukalo!!!!!!????????????? misliš da hodiva.Max je zadnji s katerim bi...
nisem dokončala stavka kako sem lahko to rekla...?
Emily je otrpnila.Sally pa tudi.Tudi Max me je čudno buljil.
Emily;a---w---k-----wwww-----a-----rrrr----dddd.
Max;...
Emily;...
Sally;...
Videla sem Maxa bil je potrt odšel je iz sobe.
Stekla sem za njim...
Max!!!!!!!Čakaj Nisem hotlaa tkoo....Nisem vedela kaj govorim prosimm....!!!
Max pa...
06. julij 2011
u42441
u42441
nexxxxt ;D
06. julij 2011
next
07. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2011
NeexT
07. julij 2011
u41536
u41536
nexttttttttttttttt ej tvoja zgodba je najboljša 4ever!!!!!!!!!!!!!!
07. julij 2011
u53599
u53599
tenx sara;*
Okj nextam;
je stekel v kopalnico.
Potrkala sem na vrata.Nič.
jaz;daj noo max!Niseem hotla pliz.Odpri mi.Tamala me je razjezila in nisem se zavedala da je to prišlo iz mene ress morš mi uerjet-!prosm!!
vrata so se začela odpirati.Ven je vztopil max.Prijel me je za roko in začel;"Razumem te Ashley.Anpak veš jjaz ti tega nebi rekel nikoli ker mislim da si zeelo...
jaz;jaaa?
max;am...dobra prjatlca ja ja.To ja.
izpustil mi je roko.Bi rada gledala Žago 3?
jaz;ja itaaak da bi!!!
gedala sva žago.Se režala in blo mi je všeč ko se je Max na toliko časa dotaknil mogega koščenega stegna .
Moja mama je prišla v Maxovo sobo v trenutku ko se je Jigsaw pripeljal s škripajočim tricikljem.
Mislila je da gledava komedijo.
Mami;oo kako lepo da gledata komedije!
jaz;mami vse je ok s maxom se mava super.Res ne skrbi.
mami;no Scharlett je zaspala Emily in Rosie pa sta že tako sitni da ni res.Ti lahko ostaneš tu do pol polnoči a potem se vrni domoj piki.
zapustila je sobo.Z Maksom sva gledala vse do konca.Bilo je suuper.Le malo me je bilo strah.
Max;zdaj ko si gledala grozljivko si mogoče preplašen in sem razmišljal če bi te pospremil domov.Bi te to motilo???
jaz;nee.
odšla sv ven
Max;malo me je strah,bi mi lahko podala roko?
jaz;...
07. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg