Forum
HeeiLa beiibe/deci.!

USI k ste komentiral mojo prvo zgodbo (: Ljubila sem ga on pa me je posilu), ki ste mi napisal NORO VELIK nextov, komentov.....usem hvala .
No to je zej TEŽKO pričakovani drugi del.
Upam da ga oste bral/e , komentiral/e tko k prvi deu. Upam da vam bo še bl ušeč.

p.s.: Use tiste k fejkate : HVALA, res vam ne bi blo treba. D:<
Use tiste ki si ote drznale fejkat: HVALA , res vam ne bi blo treba. D:<

A boš brala.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. marec 2011
Ime.? Pozdravljeni sem Maja.
Prijatelice.? Prijatelica (ednina). Tina.
Moje življenje.? Je preveč bedno da bi ga opisovala.
Zakaj.? Ker živim v najhuši nočni mori, mori ki je ne privoščim nikomur. Razen, razen NJEMU.
Kdo je to.? ............J-jaka. Tip ki me je posilu, me ponižu, in - in - in me skor ubiu.
Počutje.? Moje počutje vas zanima.? No povedala vam bom kako se počutim. Ne raje vam bom povedala kako sem preživela ceu teden doma ,sama , stisnjena v kot, tresoča,pogledovala proti vratom , gledala za obrisi senc na steni od raznih predmetov, se nikoli umivala, nikoli spala, prosila za 15 min spanca, jokala dokler me niso tako pekle oči, da nisem mogla niti pomežikniti....Počutila sem se tako umazano, tako staro, kot - kot - kot pokvarjena stvar....Bala sem se mize, bala sem se vode, bala sem se ljudi, 5 letnih smrkavcov, bala.... TODA naj bol , naj bol me je bilo strah telefona.
Vas resnično zanima moje življenje.? Ker lahko, vam ga spremenim v najhujšo nočno moro, ali najlepši romantično pravljico.?
08. marec 2011
Osebe:
~ jz* MAJA
~ moja najbolša (edina) prjatlca* TINA
~ on (tip k me je posilu)* JAKA
~ moja mama* DARJA
~ njen novi fant/zaročenec/mož* ZVONKO
~ nova lubezen* IAN

Zgodba je popolnoma izmišljena.! Osebe v zgodbi niso resnične.!

p.s.: Kaj pa mislite vi.? Bo to za Majo nov začetek ali nova poguba.? Bo to le še eno strto srce ali utripajoče srce nove ljubezni.? Ugotavljajte to z Majo, ki se bo podala v UBIJALSKE brzice......
08. marec 2011
MAJA

08. marec 2011
TINA

08. marec 2011
JAKA

08. marec 2011
njextiii^^
08. marec 2011
next
08. marec 2011
next! pa tud moji mami je ime Darja! xD
08. marec 2011
neeext!
08. marec 2011

pa hiter nexti pliss !!
08. marec 2011
aia ka pa slikica od ian-a pa mame(darje) ??
08. marec 2011
neeeeeeeext!!!!!!
08. marec 2011
u38608
u38608
Next(:
08. marec 2011
N
E
X
T
!
09. marec 2011
next next prosim na kolenih
09. marec 2011
u34842
u34842
next!!!
aja, moji mamici je tut ime darja
09. marec 2011
u34842
u34842
a to je zj nadelevane .....on oa me je posilil???
09. marec 2011
u35383
u35383
next.!
09. marec 2011
next next nujno!!!!
10. marec 2011
nexxxxtttt!!!!!!!!!
10. marec 2011
u34461
u34461
next next next !!
najbolša story swetaaa.
Napisat morš knigo!!
10. marec 2011
IAN

10. marec 2011
p.s.: Ja to je nadeljevanje une prve zgodbe. ;DD

pišem zle nadeljevanje. ;$$
10. marec 2011
u34842
u34842
jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
10. marec 2011
u34842
u34842
kkkooommmiiiiii čččččaaaaakkkkkkkaaaammmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. marec 2011
Mami

10. marec 2011
u34842
u34842
aha.
no dj že NEXTI
10. marec 2011
Mama je kar naprej delala, počutil sem se grozno, nje pa ni bilo ob meni. Zato me je poslala živet k moji edini teti (njeni sestri) v Anglijo (mož ji je umrl že pred 10 leti), in moji edini sestrični, za cele poletne počitnice, v Angliji kjer sta imeli nekakšno kmetijo in sta živeli doooovolj proč od Londona, pravzaprav je bilo do trgovine uro vožnje. Do Londona še dlje.Nisem hotela iti , samo sedeti v svoji sobi sem hotela biti in brati, hotela sem še naprej živeti v svojem fantazijskem svetu, kjer njega ni bilo, kjer ni bilo nobenih težav, toda mami sem se zdela od branja že bolana. Prosila sem jo naj me pusti doma, pa me je useeno odpeljala na letališče .Še prej sem se žalostno poslovila od Tine, in se z njo še dolgo objemala, jokala sem tudi ona je, usa svoja oblačila sem stišala v kovčke, da mi ne bo treba oditi nakupovati, v drug kovček sem dala use knjige, kar sem jih lahko. Potem sva sedli v taxi in se odpeljali na letališče. Pogledali sva seznam letov in kupili karto, ko je mami prijazno rekla receptorki , karto za 1. razred. Sem se močno zbunila da hočem sedeti v ekonomskem, mami me je čudno pogledala, ter plačala ekonomsko karto ob oknu, potem pa mi je v roke stisnila še nekaj evrov , da bi lahko doplačala 1.razred. Hotela sem sedti v ekonomskem razredu, mogoče (sem mislila/UPALA) bom odgnala strah. Poslovila sem se od mame in odšla na letalo, med poletom sem gledala skozi okno in poslušla glazbo, ko se je karnaenkrat en mali pižmavc (4-5 let) stegnil preko mene , da je lahko pogledal skoz okno, opru se je na mojo nogo, in moje telo &glas se je kričevito odzvalo, napadla me je panika in kričala sem kot nora, ko je prišel varnostnik me odpasal in odpeljal na nek sedež čistoooo odzadaj. Počutila sem se tako zanič & slabotno, še posebej ker je zraven mene naenkrat sedel MOŠKI.! Ko je prišla mimo stevardesa sem jo kričevito zgrabila za ramo in ji v roko porinila tistih nekaj evrov , nakar sem se lahko prestavila v 1. razred. Umirila sem se, bila sem sama , počela sem lahko kar sem hotela,pa useeno sem sedela ob oknu mirno in tiho poslušala glazbo, ko se je kar naenkrat moje rame dotaknil.....
10. marec 2011
neeeeext!!!!
10. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg