Forum
u45697
u45697
Skoraj leto je že. Celo leto odkar sem ga videla. Odkar sem vohala njegov parfum, poljubila njegove ustnice, držala njegovo roko. Iz škatle za čevlje sem potegnila časopisni članek, ki sem ga hranila mesece in strmela vanj ure in ure. Oči se mi zoblačijo, kar naenkrat ne vidim ničesar več. Poskušam pozabiti tisto noč. Tisto noč, ko se je vse skupaj zgodilo. Tisto noč, ko sem te izgubila.

Mark me je objel odzadaj in strmel u ogledalo, točno v moje oči. Tiho se je smehljal in ponavljal iste besede v moje uho. »Za vedno. Obljubim.« Eno letna obletnica je bila tisto noč in cel teden je omenjal, da ima zame pripravljeno nekaj posebnega. Bilo je najboljše leto mojega življenja. Niti verjeti nisem mogla, da bi se lahko nekdo tak kot Mark zaljubil vame. Spoznala sva se na prijateljičini zabavi. Bil je začetek čudovite zveze.

Za obletnico je očitno načrtoval večerjo in kolikor sem ga poznala, mi je bilo jasno, da bo elegantno. Nosila sem dolgo, čudovito obleko, z lasmi v visokem čopu. Spet se je nasmehnil, me poljubil na lice in mi vedno znova priklical metuljčke v trebuh. Z roko v roki me je vodil do avta in me s svojimi gibi prevzel. Odprl mi je vrata in me posedel v avto preden je nežno zaprl vrata. Tudi on je sedel v avto, prijel mojo dlan in vžgal avto. Še vedno me je spremljal s širokim nasmehom in ob tem me je radovednost še bolj vznemerjala. Peljal je po drugi cesti. Meni neznani. Na eni strani se je razlegal temen gozd, na drugi pa se je lesketalo jezero, v katerem je bil jasen odsev svetle lune. Še zadnjič me je pogledal in zašepetal: »Ljubim te!« »MARK!«zakričim. On se z strahom v očeh ozre na cesto in oba čutiva, da je prepozno. Jelen na sredini ceste se ni premaknil, Mark se je še toliko bolj trudil, da ga ne bi poškodoval. Potem vse poteka v počasnem posnetku. Avto se obrne na streho in zgrmi v dolino. Komaj kaj sem čutila, le misli so bile zmedene. Markov prijem na moji roki popusti. Takrat se ozrem okoli in se zavem, da je avto obrnjen, Marka pa ni poleg mene. Splazila sem se iz avta in opotekajoča v svoji dolgi obleki stekla do ceste, na sredini katere leži Mark. »Mark! Mark, ne!!« kričim in poskušam zajeti sapo. Avto v dolini že zajemajo plameni in ko dosežem njegovo mrzlo roko padem poleg njega. »Ljubica…« ga slišim zašepetati. Solze mi polzijo po licih in vidim ga kako jih s težavo skuša obrisati. »Naredi nekaj zame prosim…« zašepeta. Takrat moje srce že čuti, da umira in to mi daje občutek osamljenosti. »Karkoli Mark!« zakričim. Srce mi bije vedno hitreje in slišim ga zašepetati: »Ko me ne bo več, se ne vračaj nazaj. Pusti to za sabo, zaživi naprej…« kjub temu, da hočem protestirati me z medlim nasmehom utiša in izgovori še zadnje besede: »Za vedno. Obljubim!« Prikimam in se stisnem k njegovemu mrzlemu telesu ter poslušam šibko bitje njegovega srca, ki je bilo zame. Čakam. Čakam, da se ustavi in šele ko mi v ušesih odzveni zadnji udarec se zavem, da sem ga izgubila.
Spet pogledam časopisni izrezek in v mislih jasno preberem naslov: »Fant umrl, njegovo dekle lažje poškodovano.«Zaprem oči in zašepetam: » Za vedno. Obljubim!«
__________________________________________________________________________________
to je moja naslednja zgodbica, upam, da vam je všeč in boste brali
30. april 2012
NEXT!!!!! in ja všeč ZELO!!!
30. april 2012
neextt!!!!
30. april 2012
u88172
u88172
Next :'3
30. april 2012
neext
30. april 2012
neeeext
30. april 2012
zelo mi je ušeč, ampak je na začetku žalostna
Neeeext!
30. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext ;o
a tuki bo tudi kej od 1D ?
30. april 2012
neeext :'(
30. april 2012
u87725
u87725
JEEJ nowa zgodbica.!!
Nexteii.!
30. april 2012
u45697
u45697
ja, bo o 1D V originalu sem jo pisala tako, da bi bil Harry vpleten, bi pa rada slišala vaše mnenje. Bi radi videli, da je vpleten Harry ali pa vam je mogoče ljubši kakšen drugi član?
30. april 2012
u88172
u88172
Jaaaa!! Vseen mi je ker član, sam da so notr.!!
Jupiii!!!!! Kdaj pa bo next??
30. april 2012
men je blo všeč v prejšni k je bil louis (k je men najbolj kjut), in sem si predstavljala da sm Julie, in zarad tega bi blo bolš da je kater kol drug k pa Louis, drgač pa usen...
30. april 2012
meni je u reddu harry
30. april 2012
u88172
u88172
I can't wait!!!
Plisss, kdaj bo next???
30. april 2012
am men je useen k drgač mi je Harry itak najbl ušeč (takoj za Louisem)
30. april 2012
u77833
u77833
neeext.

men je useen. k večina k jih zdej berem je itaq louis notr tko da je loh harry zrd mene x'Đ
30. april 2012
u54513
u54513
Neext ;3
30. april 2012
neext!!!!!
30. april 2012
u45697
u45697
»Clare preboli že! Marka ni več in sama veš, da bi hotel, da pozabiš nanj! Življenje gre naprej brez tebe!!« je kričala name sestra Tina. »Pusti jo Tina. Hudo ji je in ne zasluži si tako trpeti.!« je zavpil nazaj moj brat Jack. Obsedela sem na stolu in strmela v moje razmočene kosmiče. Nisem imela apetita. »Jack sam veš da bi se mogla premakniti naprej. Kako boš zaživela spet Clare? Čez 3 mesece boš stara 18! Življenje ne čaka, tvoja starost pa tudi ne. Minilo je že leto in ti še vedno nisi prebolela. Jooj..« je kričala čez celo kuhinjo. V očeh so se mi nabirale solze. Pogledala sem Jacka ki je grdo gledal Tino. Slednja je izginila iz kuhinje.

Clare:

»Clare ne skrbi.. ona te ne razume…« je rekel brat. » ne Jack prav ima. Minilo je že leto in jaz še vedno objokujem Marka. Sam mi je rekel, naj ga pustim za sabo a nekako mi ne gre…« sem rekla. »No, potem pa veš, kaj moraš narediti. Shanina ti bo z veseljem dala delo natakarice v njenem lokalu. Vedno ima polno in imela boš veliko dela. To te bo zamotilo. O tem lahko misliš, kot o novem začetku.« je povedal. Kimala sem in se v tistem trenutku odločila, da bom poskusila vse, da se zamotim. Vstala sem in nesla skodelico v lijak. Bila je sončna sobota in čisto pravi dan, da zaživim na novo.

Tina in Clare:

Jack:

30. april 2012
u87725
u87725
NEXT.!
30. april 2012
u88172
u88172
Nextii. ☼
30. april 2012
NEXT!!!
30. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext !
30. april 2012
neext
30. april 2012
neeeext
30. april 2012
Neeeext!
30. april 2012
neeextt!!!
30. april 2012
u77833
u77833
neeext
30. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext s svetlobno dejva!!
30. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg