Forum
"Lisa, bi mela kej proti če bi se preselil?"je vprašala mami. V tistem trenutku je se je moje življenje postavlo na glavo. Zamenat bom mogla šolo, sošolce.... WTF!!!
"Ne ee vemmm ?"
"No ker mi smo najdli hišo in smo razmišlal, da bi se preselil... " nadaljuje mami.
"Najprej jo moram vidt .... a bom lahko vzela mucke s sabo ????"
"Ja,"
Hvala bogu. No, nej se predstavm moje ime je Vassilisa, to ime je tooook zapleteno, da me vsi kličejo Lisa. Stara sm 15 let in živim v New yorku, to je fulll carsko mesto. Plešem HIPHOP in lani sm bla mestna podprvakinja !!! mam 1 brata Ty-a. 3 naj naj lepše mucke Miley, Maxija in Mico. Že stooo let sm zalublena v luškanga tipa, ime mu je Jake. On skejta, je črno las in ma fulll luškane kodrčke pa mišice, na majci pa bi mogu nost napis " POZOR; VNETLJIVO !". In zdej, če se preselim tega lifa nou več!!!!
No še neki o mojih starših... mam mami(Lilly) in atija (Alexa). Živimo v bloku,ampak ona dva si že fullll dolg želita živet na podeželju, v lepi stari vili z ogromnim vrtom polnim rož. Na obali, se razume, najbrš peščeni. Imel bi dva konja-lipicanca.
Za nadeljevanje rabm 2 nexta !
23. september 2012
next
23. september 2012
dejte plisss še kkšn next !!!
16. december 2012
Bom kr nadaljevala....

V soboto smo si ogledal hišo bla je fulll lepa !!! <333

Resss je bla lepa hiša ..... Ni bla glih zlo velka, bla pa je udobna ... V pritličju so bla na eni strani okna, ki so gledala na plažo. kuhna, jedilnca pa dnevna so ble združene v en velik prostor. Sred tega prostora so ble stopnice, ki so vodile v zgorne nadstropje. Mela bi čist svojo sobo z pogedom na morje.... WAW *-*
Cela hiša je bla full moderna, udobna resss full najnaj!!!
Tok da so se mami pa ati pa ty odločil za ..... čist na koncu sm še js s težkim srcem prvolila ....

Mam tud najbolšo prjatlco Jill (Jilly).... Res je zlo lepa... ma skodrane lase,č
okoladne oči pa popovno postavo <33
Res mi pomaga zmeri ko imam težave, me posluša in me sprejema tako kot sm .....
Newm kk bom preživela brezz nje....

Vozil smo se že prot domu kr naenkat pa se zasliši ....

Next če hočeš zvedt kaj ... <333
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg