Forum
Hojla. vem da je tega že preveč ampak sem se odločila da bom napisala o svojem življenu. IMENA SO IZMIŠLJENA ,DOGODKI PA PRAVI. pa začnimo... Hej moje ime je Kimmy in stara sem 15. hodim v 9. razred osnovne šole. imam najboljšo prijateljico po imenu Courtney. vedno sma skup.nerazdružljivi sma.ampak sma si zelo različni. ona ima zelo preprost still oblačenja , posluša vse kaj ji pride v ušesa...obenem pa jas obožujem modo in mi ni vseeno kaj oblečem,poslušam določene zvrsti glasbe kot so hiphop rap ,r'n'b & progressive house. saj glasba je moje življenje. imam tudi fanta po imenu Austin. skupaj sva že 2 mesca. čeprau mi je ušeč samsko življenje je ta zveza res nekaj posebnega. Courtney pa noro zatreskana v mojega najboljšega prijatelja Luke-a(ne bom ga veliko omenjala).
Slikce:
Jaz (Kimmy)

Courtney:

Austin:

Luke:

1 NEXT PA ZAČNEM PISAT

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. maj 2014
u170966
u170966
next
27. maj 2014
Next
27. maj 2014
no torej
ČETRTEK:
biu je navaden dan. z Courtney sma šli skup v šolo.v napoti v šolo sma se pogovaraji o Luke-u in se smejali. ker je bila ura 7.30 , pouk pa se je komaj zažel ob 9.00 sma se še ustavili v parku na poti. tam Courtney nonstop razlagala o Luke-o in me nonstop spraševala če je v njo. meni seveda luke tega ni hotel povedat zato sem ji govorila : nevem.amak zagotovo si mu ušeč. no potem se je Courtney razjokala . bila sem presenečena. kr naenrat so se ji ulile solze. objela sem jo in vprašala kaj je narobe. odg mi je: luke ni vame. vem da ni ...... rekla sem ji: Pooslušaj me. ti si najlepša in najboljša. seveda si mu všeč saj se vidi. drugače pa ne sekiraj se zaradi njega. obriši solze in ne misli na debila ki se ne zanima zate. potlažila sem jo in ji sma odšli v šolo. v šoli sem prvo zagledala Austina in stekla k njemu. objela sva se in se poljubila. pred poukom smo bili še malo v avli šole. nobeden se ni hotel pogovarajti zmano. Courtney se je pogovarjala z sošolko Sparkle . Austin z njegovim najboljšim prijateljem Oscarjem. Po tem pa do mene pristopi......... 3 NEXTI PA NADALJUJEM
27. maj 2014
Next
28. maj 2014
še 2 nexta... pa plis oglašujte
28. maj 2014
u166521
u166521
next
28. maj 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeext