Forum
u140941
u140941
Živijo! Sem Selena Gomez. Stara sem 15 let. Imam najboljšo prijateljico Demi Lovato.

Sem le navadna najstnica iz Grand Prairie-a v Texasu. Nimamo veliko denarja in težko nam je. Ampak ko sem z Demi pozabim na vse težave.

----------------------------------------
Ok mogoče je začetek bl bedn ampak ne bo več bedn pol k se bo zgodba razvila. In ja, tut Justin bo not <3

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2013
u129236
u129236
hahahah selan je stara 19 al 20!
16. junij 2013
u140941
u140941
Stara je 20 letos bo 21 to vem ampak to ni resnična zgodba tko da... pa več vem o njej kt boš ti kadarkol
17. junij 2013
u136783
u136783
kdaj začneš pisat?? ful bi jo brala!!
17. junij 2013
u129236
u129236
prov... nereamb nč vedt on njej ker me ne zanima ane
zdej pa nm brala
17. junij 2013
u140941
u140941
Sorry sam ful mi gre na živce k mi ljudje govorijo da nč newem o njej ker si zmislm kok je stara u zgodbicah.<3 don't hate me please pa še ful sm znorela takrt na bratca k mi je težiu haha sorry res
Patii17 : hvalaaa<3 danes al pa jutr )
17. junij 2013
neeext
17. junij 2013
u140941
u140941
thhhhhxxx
"Auuaa budala!" sem se zadrla v smehu, ko je na mojemu obrazu pristala blazina. Vedela sem, da je bila Demi. Le kdo drug bi pa lahko bil. "Zbudi se! A hočeš zamudit zadnji dan šole?!!??!" sem slišala. "Jajaja," sem zagodrnjala. "Čakaj, ZADNI DAN?!?" "Ja vstani!" Hitro sem vstala in skočila pod tuš. Potem pa sem poiskala še nekaj za oblečt. Oblekla sem:

(namesto petk si predstavlite tečevle:

)
Demi pa je bila oblečena v

Ko sva prišli v šolo so naju popularne punce gledale in se smejale. Demi se je nasmeh spremenil v jaz pa sem jo le odvlekla stran. Dobili smo spričevala in yay bila sem prav dobra! Tudi Demi je bila prav dobra. Potem pa sem zaslišala...
18. junij 2013
u129236
u129236
okey no sori bom brala maybe če bom mela čas sori!!
frends??
19. junij 2013
u138043
u138043
nnnnnnext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. junij 2013
u136783
u136783
next ful je dobra
19. junij 2013
next full dobra zgodba
19. junij 2013
u140941
u140941
awh hvala usem
ja itak Taylor xP
21. junij 2013
Kdaj bo naslednji next !!???
22. junij 2013
u140941
u140941
um jutr haha poosvečen je pavm k bereteee :*
22. junij 2013
Jeej komi čakam pa hvala ker posvečaš svoje next-e nam ki beremo to zgodbo !!!
23. junij 2013
u140941
u140941
"Hey luzerki, danes sta pa še posebej grdi!". Allison. Obrnila sm se in videla Allison in njene prijateljice ki se hihtajo. "Kaj bi rade?" sem jih vprašala. "To da zgineta in nikol ne prideta več nazaj, hahaha". "O moj bog idiotke!" je Demi rekla in odšli sva. Pouk se je končal in Demi je odšla k meni domov. "Demi, dolgčas mi jeee" sem rekla. "Hmm greva kej delat". "Ok kaj pa?" sem vprašala in se pretegnila. "Neveem lahko posnameva video in ga dava na youtube?" je rekla Demi. "Am, no prov". Vzela je svoj iPhone iz žepa in začeli sva snemat, kr neki.
Dala sem na youtube in...
24. junij 2013
NEXT
24. junij 2013
u140941
u140941
thxxx
24. junij 2013
nič
24. junij 2013
u140941
u140941
Ta next je zate SaraBieber 69
počakali sva 15 minut. Najprej je imel video 1 ogled. Potem sva si z Demi pogledali film-High School Musical ker sva pač carici In potem sva se prijavili na youtube in zagledali... 100.000 OGLEDOV!?!?!? OMG z Demi sva začeli plesati najin happy dance in bili sva zeloooo veseli! Pod komentarji je pisalo večinoma tako: hahah carici res sta smešni, kdaj bosta objavili nov video?".
---------------------------------Čez 1 teden----------------------------
"1 MILIJON" sem se zadrla in z Demi sva spet plesali. Hahah. Najin video je res postal slaven al neki. SKoraj vsi so ga poznali. "Baby, baby, baby ooh like baby baby baby noo" sem zaslišala. "U moj mobi!" je Demi zaklicala. "Ni mi všeč tvoje zvonenje Demi." sem ji rekla. Potem sva se skupaj smeali kar tako x'D. Tekla je po telefon in se oglasila "Halo?" je rekla. Čez nekaj sekund se je Demi povesila čeljust.Začela sem jo tresti in jo prositi naj mi pove kaj je. "OMOJbOG ja samo da vprašam starše omojbog hvala hvala bom takoj poklicala nazaj, nasvidenje!". je še naprej govorila po telefonu. Ko je končala je telefon spustila na tla in začela kričati in cviliti. "Demi kaj je KaJ Je KAJ JE?!?!" sem jo vprašala. "Klicala je meneđerka od... Ellen DeGeneres!!" "AWII in kaj je rekla??!?!" "Da bi naju rada imela na njenem šovu!!!" "AAA OMG KDAJJJ?!?" "To nedeljo ob 14.00 morava bit v studiu Ellen v Hollywoodu! Samo še starše morava vprašati!" "AA kar pejva jihh zdej"sem rekla in cvilila in odplesali sva do moje mami in očija. "MAMI ne boš verjela kva se je zgodil!!"sem rekla. "Kaj je Sel?" je rekla zdolgočaseno. "KLICALI SO NAJU Z ELLEN ŠOWA IN HOČEJO DA BI BLE NA NJEMU!!" sem se zadrla. "A res?? A se hecaš Selena?!?!?" je tudi ona navdušeno rekla. "NE resss!" je rekla Demi. "In ali lahko greva?!?!" "Ja seveda samo, to je v Hollywoodu, mi smo pa v Texasu tako da bi morali z letalom..." "Aja..." je rekla Demi. "Kaj bomo pa zdaj?" sem obupano rekla. Začela sem se jokati. Nimamo dosti denarja zato si ne moremo privoščiti letala. Z Demi sva začeli jokati. Ja kaj pa naj bi naredili. "Ne jokajta no, bomo že nekako" je rekla Demi in naju objela. Potem sva šli to povedat to še Deminim staršem. Potem je Demi poklicala nazaj in rekla "Dan, Demi Lovato tukaj. Z veseljem bi prišli vendar... ne moreva priti, ker nimamo denarja za letalo. Res oprostite." potem čez nekaj sekund se je Demi pokazal nasmeh na obrazu. "R-RESNO lahko to naredite?!?" "Hvala hvala hvala ja prišli bova! hvala res, lep pozdrav, nasvidenje!" . Demi se je zmešalo. Vstala sem iz postelje. "KAJ JE?!?!? POVEJ" sem se zadrla."Ellen nama bo podarila karte za letalo in to v 1. RAZREDU!!!" je rekla. "kaj omojbog resno??" Potem sva z Demi začeli jokati, tokrat ne od žalosti ampak od veselja. Šli sva povedat staršem. Potem sva plesali(spet) na pesm Untouched od The Veronicas in pol na About a girl od The academy... ker sva pač carici (: Naslednji dan sva po pošti dobili 6 kart za letalo. YAYYY!
---------------------------------------------------------------------
No upam da vam je ušeč next, rada vs mam čeprow je moja zgodbica precej bedna jo še zmer berete hvalaaaa

25. junij 2013
yeey novi next ...pa hvala ... najboljša zgodba next !!!!!!!!!!!!!!!
25. junij 2013
u140941
u140941
nzk hvala hvala hvala :*
26. junij 2013
u61292
u61292
next res najboljša zgodba !!!
26. junij 2013
Kdaj bo nasledni next res komi cakam da ga napises !!!
28. junij 2013
u140941
u140941

----------------------------V petek--------------------------
"Demi kaj naj vzamem sabo in kaj nej oblečem na Ellen?!?!" sem rekla in odprla omaro. "amm nevem ej... kaj če greva u šoping?" "ja super ideja!" vzela sem moje prihranke, jih dala v denarnico ter denarnico dala u torbico in šli sva. "Probaj to..." mi je rekla Demi. https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZkIWki_ClcvMj-OydYygJwtnTaNaamWOj2EPE7jCugHzMq1pd
"ne too much..." sva rekli. "Kaj pa ta?" sem vprašala. "Ja ta je supr!"

Stopila sem iz kabine or whatever. "In?" sem vprašala. "Vau!" je rekla Demi. "Hvalaa" sem rekla ter zardela ter pogledala v tla. Izbralla sem še čevlje ki so na sliki. Demi si je izbrala to obleko in čevlje:

Potem sva odšli domov. "Hey, bova jutri spakirali še ostale stvari... Prav?" sem rekla in se nasmehnila. "Ja sure" je rekla. "Ej pejva v kino..." je rekla. "Ja dobra ideja!". Obula sem si all starke in odšli sva. Ko sva prišli sva šli kupit kokice in kokakolo. Potem pa sem zaslišala znan smeh. Demi se je obrnila, jaz pa se nisem hotela,saj sem vedela, kdo je bil tam. Allison. "Umm Selena, NE obrni se!" je rekla Demi. "Kaj, zak..." sem rekla medtem ko sem se obračala. Potem sem zvedela zakaj mi je to rekla. Videla sem Allison ko se je poljubljala z Dylan. Dylan je moja simpatija že od 2. razreda. Samo stala sem tam in gledala z odprtimi usti, kako se smejita in se zaljubljeno gledata. Moje oči so postale mokre in začutila sem Demi ki me je vlekla proti stranišču. "Hey, hey Selena look at me" je rekla. "Pozabi ga ok? Zdaj boš na Tv-ju fantje so bodo TEPLI zate. In to ne samo iz Texasa, iz cele amerike! Lepa si in ta idiot ti ne bo pokvaril dneva. Ok?" Pokimala sem ter si obrisala solzo z lica. "Greva zdaj in glavo gor!" zasmejali sva se in šli. Kupili sva vstopnici in šli gledat neko komedijo. Ko sva prišli domov je Demi prespala pri meni. Zjutraj sva se zbudili in začeli pakirati. "Sel ali imaš že vse spakirano?" me je vprašala mami. "Ja mami!" sem odgovorila. Vzami karte in daj kufer v avto" je rekla in šla po stopnicah(bolj preplesala) vsa vesela. Začela sem se smejati.

No šla sem v avto in se pripela. "Yiiiii!" zelo sem bila vesela zato sem začela cvilit . Pripeljali smo se do Demi-ine hiše in vsedli so se. Vsi smo šli z istim avtom. Z Demi sva vso pot do letališča peli in se smejali ter vadili za Ellen. Ko smo prispeli do letališča smo naredili vse tisto na letališču pač ko greš skoz uno napravo pa pač ko oddaš kufer in potem smo šli na letalo. Z Demi sva bili kar živčni saj sva prvič v življenju letele, in to v 1. razredu! (pač 1, razred u letalu lol).
02. julij 2013
u61292
u61292
Nextt
03. julij 2013
u140941
u140941
hvala<3
07. julij 2013
nextt
08. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani