Ojlaaa
odločila sem se, da bom napisala novo zgodbo, o kateri razmišljam že zadnje par dni
V maju ne bodo tako redni nexti, na vso žalost, ampak se bom potrudila, da jih bo čim več, daljših. Čas bom posvečala samo tej zgodbi, v juniju pa tudi drugim.

,,Prispeli smo na cilj," me je tresla Kaya in me s tem zbudila. Pogledala sem iz avtobusa in zazehala. V oči me zbodla svetloba snega, ki je ležal ob cesti in dajal pokrajini svetlobo. Vzela sem telefon in pogledala koliko je ura. 09:02. Zazeham še enkrat in se odpravim iz avtobusa. Do mene pride Trina in me povleče za roko. ,,Pridi, dobile smo eno izmed sob z najboljšim razgledom," reče in se mi nasmehne. Nasmeh ji vrnem in ji sledim do hotela. Po 3 minutah hoje ob drevesih prideva do ogromnega hotela. Pogledam okolico in opazim zaledenelo jezero in na jezeru nekoga, ki drsa.
,,Najprej rabimo razpakirati in potem imamo eno uro prostega časa," reče Trina, ki je hodila proti hotelu. Pohitim za njo in pred hotelom vzamem svoj kovček. Stopim v dvigalo s Trino in odideva do naše sobe.
,,Katero posteljo bosta imeli?" vpraša Kaya, ko sva vstopili v sobo.
Stečem do postelje na koncu in se vržem nanjo. ,,Ta bo moja," rečem in odložim kovček na posteljo.
,,Trina sem lahko jaz na sredini?" je vprašala Kaya in se usede na posteljo.
,,Vidve se zmenita, jaz grem drsat," rečem in se oblečem v sive pajkice, kratko majico ter tanjšo jopo. ,,Zeblo te bo," zavpijeta, ko sem odšla iz sobe. Odšla sem v posojalnico drsalk, kjer je ženska za pultom, skoraj spala. ,,številka 38, če se da, bele prosim," rečem glasno. Trzne in vpraša, ,,Kako prosim?" ,,številka 38, bele," še enkrat prijazno rečem in se nasmehnem.
,,Oprosti, sem ne pride veliko ljudi, vsaj za izposojo ne," mi reče in ustane iz stola ter iz omare vzame drsalke.
,,Izvoli," reče in mi jih da, ,,hvala in lep dan" še doda preden odidem pa zavpijem ,,Hvala vam!"
Odidem do drsališča, kjer je bilo 7 fantov. Usedem se na klop in si obujem drsalke. Vstanem in zadrsam. Fantje so se začeli smejati in gledati proti moji smeri. Nakar en zadrsa proti meni in ponudi roko. Sprejmem roko, ta pa se mi predstavi ,,Oliver pa ti?"
,,Ula," rečem in čudno pogledam. Njegova usta so se približevala moji roki. Čudno pogledam in zaprem oči, ko opravi se prisilno nasmejem in si skrivno, roko obrišem v jopico. Nato se je začela tudi njegova družba odpravljati proti meni. ,,Lepa si," mi reče Oliver. ,,V redu? Hvala...?" rečem in pogoltnem slino. Obrnem se in hočem zadrsati stran, ko me nekdo močno prime za ramo. Zastokam. Obrnem se in ranljivo pogledam. ,,Nikamor ne greš," reče z nasmeškom Oliver in doda: ,,Princeska," pri tem se mu pogled zmrači in tudi ostali ratajo mrki. Takoj se zresnijo in za mano zaslišim moški glas, ,,So kakšni problemi tukaj fantje?" Vsi odkimajo in odrsajo stran. Obrnem se in za mano zagledam fanta, okoli 3 leta starejšega od mene. Približam se mu. Mogoče celo malo preveč...? Nasmehnem se mu sramežljivo in se mu zahvalim. ,,Hvala," ,,Ni problema, vedno iščejo nove žrtve," reče in pogleda za njimi. Čudno pogledam in vprašam ,,Kako to misliš? Nove žrtve?"
Pogled nameni meni in v trenutku se zaljubim v njegove oči. Imel je svetlo modre oči, ki so bile obrobljene z temno modro. Od presenečenja odprem usta in dih mi zastane. Od resnega obraza, ki ga je imel prej, mi nameni nasmeh. ,,Pozabi na to, ti povem drugič," reče in se mi predstavi,
,, Jaz sem Glen, pa ti?"
,, Ula," rečem in se nasmehnem.
,,Lepo ime," reče Glen.
,, Tudi meni je všeč tvoje, Glen" mu vrnim pohvalo.
,,Mi lahko poveš kaj delaš tukaj sama?" me vpraša.
,,Z šolo smo prišli... mislila sem, da bo bedno, dokler..." ugriznem se v jezik.
,,Dokler kaj?" reče in se zasmeje.
,,Dokler nisem spoznala tebe," rečem in v trenutku zardim. Že spet imam v trebuhu metuljčke.
,, Cenim iskrenost, Ula" reče in se zasmeje. Pogleda me in vpraša
,,Do kdaj boš tukaj?"
,,Naj bi bili do ponedeljka,"
,,Torej dva tedna?"
,,Ja, zakaj?" rečem in se nasmehnem.
,,Kar tako... bi se kdaj dobila? Mogoče danes zvečer ob 19:00?" nerodno vpraša.
,,Z veseljem," rečem. Pogledam koliko je ura. 10:12. Zamujam!
,,Moram iti" sklonim glavo.
,,Do kdaj boš pa ti tukaj?" Še vprašam.
,,Tudi do ponedeljka," reče in se zasmeje.
,,No se vidiva, ne pozabi!" reče in se skloni za objem. Objameva se. Tako topel je. V njegovem objemu bi ostala za vedno.
,,Dober parfum," rečem in se poslovim od njega. ,,Hvala".
,,Grem še s tabo, da si preobuješ drsalke," reče prijazno in me prime za roko.
Preobujem se v piščančke.
Hitro stečem nazaj v hotel.
,,Kje si bila!?" se name začne dreti rdečelasa učiteljica. Pogledam Kayo in Trino. Nakažeta mi steno.
,,Zamujaš pol ure! Rekli smo, da ste prosti za 1 uro! Podaljšala si si čas za 30 minut!"
,,Oprostite..." rečem in pogledam v tla.
,,Jaz sem odgovoren..." zaslišim Glena.
,,Nehaj..." mu zašepetam. Pogleda me z resnim pogledom.
,,Pomagala mi je," doda.
,,Mladi gospodič,..." reče učiteljica in ga premeri z ostrim pogledom. Pogled umakne in mi nakaže naj se usedem za mizo.
Obrnem se in zašepetam Glenu: ,,Hvala ti." Glen odide jaz pa se usedem za mizo.
,,Čaka te velika kazen, ko pridemo nazaj mlada dama," reče učiteljica in se usede za svojo mizo.
,,Kaj se je zgodilo?" Se sklonim in vprašam Kayo in Trino.
,,To bi lahko midve vprašale tebe," veselo pisne Trina.
,,Šla sem drsat..." se poskušam izogniti pogovoru. Obe me pogledata z namrščenim pogledom. Zavzdihnem.
,,Prav, prav vama povem potem," rečem in začnem jesti sadje.
,,Danes ob 19.uri imamo pohod," reče Kaya. Zakašljam in pogledam Kayo, nato Trino.
,,KAJ!?" komaj izdavim.
,,Danes ob tej uri sem zmenjena z njem!" zašepetam.
,,Krili te bova, reči da te nekaj boli," zašepeta Kaya.
Pogledam proti učiteljici, ki se obrne in me jezno pogleda. Obrnem se naprej.
,,Kaj pa vem no..." rečem zaskrbljeno.

Next?
Mnenja, kritike, teorije ali se bo izmuznila ali ne, ji bo uspelo priti v pravem času, za koga se bo odločila?
12. maj 2018
Next
12. maj 2018
Next
12. maj 2018
Neeeeeeeeeext *__*
04. junij 2018
Next!
05. junij 2018
Še kakšen Next?
Se opravičujem, ker ne nextam, ampak rabim še pisat 3 teste ta teden... alpa celo 4...
Kemija, fizika2× in matematika. Sreda, četrtek in torek, tako da Next lahko pričakujete v petek ali med vikendom. V četrtek sem čisto zasedena, ker končam ob 2 in pol mam še za valeto ene stvari za naredit :/
Hvala za vse nexte ♡
10. junij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg