Forum
not care » lashton

*coughs awkwardly bc ana called me skinny body girl lol*
no tu je moja nova zgodbica ki jo bom tokrat pisala z ano aka sarcastronaut. xđ um to bo trilogija ker sma z ano pač tak super xđ
dobro xđ deli bodo verjetno vedno kratki xđ
um
mislim da bi še neke mogla povedat sam sem pozabla xđ
(cover was made by me ok)
xoxo ksenija

a story in which luke starts to not care and ashton tries to handle luke's bullshit

i.

“Si v redu?”
To je bilo vprašanje, ki ga je poslušal vsak dan. In odgovor je bil vedno isti: “Ja, dobro sem.” Bilo je, kot da se je naučil izgovarjati stavek in ga ponavljal znova in znova.
“Veš, Ashtona res skrbi zate.”
Luke je zavzdihnil, ker se je tega pogovora izmikal že cel dan. “Nehaj, Calum,” je rekel. Počasi je začel odklepati omarico, ki pa se nikakor ni hotela vdati.
“Kaj? Luke, ne oglašaš se mu na telefon in ne hodiš k njemu kot po navadi. Hočem vedeti, kaj je narobe,” je začel Calum in prekrižal roke.
Luke je medtem obupal nad svojo omarico in jezno pogledal v Caluma. “Kaj te briga,” je zamrmral, res ni čutil potrebe, da bi Calumu se to razlagal.
“Kreten,” je zamomljal Calum in se naslonil na svojo omarico. Opazoval je, kako je Luke izgubljal živce nad svojo omarico. “Si prepričan, da si si zapomnil kodo?” Luke je odkimal. “Prejšni teden si jo spremenil na Ashtonov rojstni dan. Ne vem, kako si tega ne zapomniš,” je še rekel in se vzravnal. “Grem. Michael je zunaj.”
Luke je prikimal. Sovražil je, ko je bil sam, a resnično mu ni bilo, da bi se družil z Michaelom in Calumom. “Jaz bom šel k Ashtonu.” Ni bil prepričan, če ga je Calum slišal ali ne, a tudi ni bilo pomembno. Samo šel bo k Ashtonu in mu povedal nek izgovor, zakaj ne hodi več k njemu.
06. september 2014
OKAY CAN I JUST HAVE A MOMENT HERE?
1. NASLOVNAAA *OOOO* ORGASMICCC *__*
2. PERF NAPISANO *O* WAU PRAVE DVE STE SE SPRAVLE TOLE PISAT *_*
3. OMG LASHTON *_*
4. I AM SO NOT OKAY! I AM IN LOVE WITH THIS ALREADY *O*
BOLŠ DA FUCKING NEHAM KER MENE BO POBRAL DOBESEDNO. WAU BREZ BESED NO.
IN ŠE TRILOGIJA JE *O*
DEAD
NEEEEEEEEEEEEEXT *O*
06. september 2014
Bdjwksoixebbskd *oooo*
Naslovnica pa usee *oooooooo*
Neeeeeeeeeeeext <3333
06. september 2014
next
06. september 2014
o čem se bo sploh šlo???? next, pa mal več napiš drugič
06. september 2014
u178002
u178002
neeeeeeext
06. september 2014
u178455
u178455
neeeeeeeeeeeeeeext perfeeekcija *0*
06. september 2014
Neeeetop je no *0*
kje ti take perf nasloune nrdis *-*
06. september 2014
u122384
u122384
Sm res, s fsemi se strinam glede naslovnce...*-*
In ne grozi mi, da me boš posilla, ker se takih perfekcij ne branim!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
06. september 2014
neext
09. september 2014
đezzzzzzzzzzzzzz<3
I LOVE YOU TWO SO MUCH AND IT?S GOING TO BE SO PERFECT.
i just.
i need to breathe.
&naslovnica je top :$$
+klikni al pa pošlji sms če že maš fon da se nekaj zmenima<3
AND THIOLOGY LIKE YES, PLEASE i love you so much.
i'm going to sit in a corner and cry bc perfection:*

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
+logično hočem, da mi POSVETITA NEXT. hvala x'd
10. september 2014
u178956
u178956
OHHHH MY FUCKING GOOOD!!!!!
ANA JST TE BOM KILLALA, ZAKLALA( JE KAKA RAZLIKA? TAK AL TAK UMRES ), ZADAVLA,NABASALA Z BROKOLIJEM,S DILDOTOM PRETEPLA MAJKEMI Z USEM KAR MI PRIDE NA PAMET!!!! <---- GOSHH TO BO PA DOLG TRAJAL DA USE IZVEDEM -.-"

MUUHAHAHHAHAH ŽE VEEEM!!!
MOJ BOJNI NACRT-
1. IZVEM KI SI DOMA
2. UDREM U BAJTO AL BLOK AL PODZEMNI BRLOG AL KJER KOL ZE ZVIS XĐ
3. TE UGRABIM,ODVLECEM U MOJO SOBO, SE PREJ POSKRBIM DA NK NOBENGA DOMA..BLAH BLAH UGLAVNEM!!!

USE TOOO ZATO KER NISM FUCKING PRVA ZVEDLA ZA TTLE FF!!!!!

PIZDA TI MATERNA NITI ENKRAT MI NE GRATA DA BI FUCKING (OMFG SKOS TTO BESEDO PONAVLAM FUCK O.O) NAPISALA PRVI KOMENTAR KER PAC OCITNO NEKATERI " LJUDJE" NOCEJO DOLGIH KOMENTOV-.-"

POL PA TUD PROW-.-"BOM PA BOL NA KRATK POVEDALA( ŠE USEJEN MISLIM DA SE BOM NAJBOL RASPISALA XĐ)

JST SM FUCKING RASKURJENA!!!!

1. PIZDA TI MATERNA VSAK DAN ZNOVA MAM OBCUTEK DA MOJI FUCKING MAMI ODMIRAJO MOZGANI!!
A) HOME AREST MAM ZARAD NEPRIMERNEGA OBNASANJA U SOLI- O MOJ BOG KDO SE DEVA HISNE PRIPORE???
SE MORM RES OCUTIT KO U STAREM VEKU PFFF-.-"

B) NE SMEM SI FUCKING FB-JA NAREDIT DOKLER NE SPRAVIM SOLE NA ZELENO VEJO IN RECITIRAM NJENO FUCKING POVED " ŠOLA MORE BIT TVOJ ZAGON"!!

JA TAK KO JE BIL VRJETNO NJEN DA STA FUKALA Z ATIJEM PA MENE NAREDLA -.-" * SARCASEM *

NO PAC DOST MOJGA RAZBURJANJA KER ME ZE BUCA BOLI IN JA...

NO PA PAC PREIDIMO K ZGODBICI ( GOSH TAK KO UCITLCA ZA SLOVKO GOVORIM O.O)

PAC TOLE JE RES TOP TOOOP TOOOP IN A SM ZE REKLA DA JE TOP??!?!??!

MSIM JST SM TAK FUCKING LJUBUSUMNA KER STA OBE TAK DOBRE PISATLCE IN RES NIMAM NAJMANSGA POJMA OD KOD VAMA USE TE IDEJEE??

1. OBE STA BRILIAM PISATLCE<3
2. MATA ODLICNE IN POPOLNE IDEJE *O*
3. IN RES OBCODUJEM VAJU ^.^

PA SM ZE ZALUBLENA U TALE FF HAAH XĐ

PAC RES GOOOOOOSH ASH PA LUKE IGRATA NOTR WIII (BUT THEY ARE ONLY MINE!!! OK? OK)

IN PRAV CUTIM DA BO TOLE POPOLN FF ♥
AJA PA KDAJ SE LAHKO DOGOVORIMO ZA INŠTRUKCIJE PISANJA?
KER REEES RABIM POMOČ <333

PAC HOOOCEM POSVECEN NEXT KER SM TALE FUCKING RASPIS-KI JE DALSI OD VAJINGA BESEDILA MUUUHAHAHAH) NAPISALA NA FUCKING FONU!!!

IN TA KRETENSKI FON MI STEKA,NOCE NAPISAT BESED,SKRIVA TIPKOVNCO IN JAA.......
POSVECEN NEXT? OK? OK<33333

NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT + NOVA UTRGANA BRALKA
NE OBLUBIM VEDNO RASPISOV DUDE<33

BYEEE BANANAS ^.^
10. september 2014
well ... pred nami je težka naloga x'd ... izbrati komu bo posvečen next ...
Maja u are srsly crazy and i like that about u -.-' hate u more :* mene bi že trikrat ubila Ksenijo fucking hood pa niti enkrat *sad face* well u win i guess tebi je posvečen next;*
Barbi rada te mam :* ga drugič dobiš od ksenije ki bo popolen x'd moj je just ewh
skori bi v angleščini vse napisala lol

*suprised look bc all of u readers*
havefunmadafakas;3

Končno je stal pred vrati.
Zdaj se ne more več oditi nazaj in se posvetiti prejšnjemu opravilu.
To je to si je zamislil ... in potiho v upanju, da mu nihče ne bo odprl vrata je potrkal.
Ampak njegova uslišanja so bila potrta, ko je zagledal že znan obraz pred sabo, Ashtona. Ashtonov nasmeh je takoj zbledel ko je zagledal svojega 'obiskovalca'.
Ni ga več maral vedel je, da bo spet povedal nek stavek, ki mu bo dal izgovor za ta majnši obisk.
Luke-u se je adrenilen hitro pospešil ... stati pred to osebo, ki jo ljubiš vsem svojim srcem. A tega si ni hotel priznati, ampak ni si moral pomagati. Ni moral ukazovati svojemu srcu.
Njun pozdrav je bil neroden in tih, da je bil skoraj slišen. Oba sta se nerodno na enakem mestu zibala, kar nekaj časa.
Dokler Luke končno ni zbral svojega poguma "Hmm yeah ... oprosti Ash za neredne obiske samo -..." tokrat ga je Ashton prekinil z glasnejšim tonom "Veš Luke od tebe nisem zahteval nič, vedel sem da me boš enkrat razočaral in veš kaj? si me ... in to večkrat. Zakaj raje ne pozabiš na ta tvoj brezvezen izgovor, mi nehaš krajšati čas in se odpraviš, kot če se ni nič zgodilo."
Ko so te besede padle iz njegovih ust, jih je takoj hotel pograbiti nazaj. Ampak tega ni mogel storiti. Bile so resnične ampak vseeno boleče. Luke-a je to prizadelo ampak ni si hotel priznati, zato se je v besu z vso jezo, ki jo je vedno skrival v sebi zardl "To tudi bom storil, nehaj mi težiti. V šoli si ne bova posvečala pozornosti in nič, na ulici če se srečeva se ne poznava, sploh me ne poglej več v oči!"
In te besede so bile še bolj boleče in tokrat so prizadele oba.

this shit is done *proud* x'd lol kak je brezvezno no hate;*
next? (please say yes bc i have a low self esteem)
15. september 2014
OMG *OOOO*
neeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
15. september 2014
okej i was like ; IF YOU AIN'T GONNA WRITE DOWN THAT THIS NEXT IS FOR ME THAN I'M GOING TO KILL YOU.

and then i felt kind of bad for thinking this. awh.

and i'm trying to be okay with the fact, that this next isn't for me.

but my hope isn't lost yet.
bc ksenija is going to write a next for me next time.
and i can't fukcing wait.
because it's all already perfect.
and it's all just the very beginning.

oh, and i love you too, i love you so fucking much.
more than you'll ever know.
and more than i'll be ever able to tell you.

IN NITI PRIBLIŽNO IN EWH.
hvala za razumevanje.
and i would be okay with it being in english x'd

AND DON'T PRETEND LIKE YOU DON'T KNOW HOE TO WRITE BC YOU FUCKING DO.
VERY MUCH DO.
AND OF COURSE WE ALL READ IT BC IT'S PERFECT.

torej ja; next.
dejanski next.

JESUS CHRIST.
ARE YOU REALLY THAT DUMB OR ARE YOU JUST PRETENDING? LIKE WHAT? HOW CAN YOU SAY YOU DON'T KNOW HOW TO WRITE?
JAZ SEM DEJANSKO HOTLA IT NOTER V RAČUNALNIK IN OMG I CAN'T GO ON.

V GLAVNEM; DON'T YOU EVER SAY YOU DON'T KNOW HOW TO WIRTE BC I'LL KILL YOU IF YOU DO.
AND ALSO; THT'S PERFECT.
AND SAD.
AND I'M EMOTIONAL.
AND I WANT TO KILL LUKE.
AND ASHTON.
BUT AT THE SAME TIME
I WANT TO HUG THEM BOTH
AT THE SAME TIME
AND THEN LEAVE WITHEOUT ANY OF THEM NOTICING
SO THEY WOULD BE LEFT IN A HUG.
AND BEFORE THEY WOULD EVER REALIZE
ONE OF THEIR DICK WOULD BE IN ANOTHER ONE'S...
YOU KNOW WHAT I MEAN.

IN JA, VEM DA SEM NORMALNA.
IN JA, PRVI LETNIK SEM.
IN JA, KO NAJVEČJI FROC SE POČUTIM RAVNOKAR.
IN ČE JE KOGA SLUČAJNO STRAH SREDNJE ŠOLE VAS NAJ NEHA BIT KER JE VSAJ PRVI MESEC NAJBOLJŠA STVAR KAR JIH BOSTE KDAJ DOŽIVELI.
PRISEŽEM.

to je to.

OH, ČE STA ŽE SLUČAJNO POZABLI; HOČEM DA MI KSEIJA POSVETI NASLEDNJI NEXT.
KER DRUGAČE NEBOM VEČ NJEN HUSBAND.
IN SE BOOVA LOČLI.
muahahahah
*crying.*

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
16. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg