nexttttttttttttt
28. junij 2012
next!!
28. junij 2012
u79562
u79562
next
28. junij 2012
next
28. junij 2012
next obvezno!!!
28. junij 2012
u28058
u28058
zdejle grem na morje tku , da ne morem. bom pa nextala v nedeljo popoldne
28. junij 2012
u28058
u28058
zdej nimam časa bom pa jutr. prsežem
01. julij 2012
u28058
u28058
se opravičujem, ampak se mi je pokvaru računalnik, zdej pa mam novga. Mimogrede, če se kdaj zgodi, da bo zgodbica zbrisana maste kle link od nove strani: https://www.igre123.com/forum/tema/noseca-pri-13-za-vsak-primer/37898/1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdravnik je opazil, da sem budna in vzkliknil: "Mary, še dobro, da si se zbudila že 2 tedna si v komi." To me sploh ni začudil ali prestrašilo, ker sem občutila samo svojo lakoto. Zato sem vprašala, če lahko dobim kaj za jest. Zdravnik mi je rekel: Ja jasno, pridi z mano." Vstal sem in šla za njim v jedilnico. Ta se mi je zdela nekam znana in takrat sem se spomnila, da je to bolnišnica v Miamiju. Ko so mi kuharji pripravili hrano, sem jo hitro zbasala vase, nato pa skoraj stekla v sobo in zbudila mamo in očeta. Povedala sem jima, da hočem nujno do hiše in ustrgla sta mi. Hito sem si oblekla tole:

Mami mi je rekla, da pretiravam. Oče pa mi je rekel, da sem poplna. Hitro sem si uredila še frizuro:

Zdaj pa mi je tudi oče rekel, da pretiravam. Jaz pa sem jima odgovorila, da glede na to, da smo najbogatejša družina na svetu ne morem hoditi po svetu v capah. S tem pa sta se strinjala oba. Šli smo do izhoda, kjer je mama poklicala Taxi, ki je prišel v slabi minuti. V desetih minutah smo prišli do hiše. Hiša je bila čisto v redu. Vstopila sem noter, kjer je do mene takoj prišla Mia. Rekla je, da jo je na smrt skrbelo. Rekla sem da zato ni imela razloga. Vprašala sem jo kje sta Jack in Nely ter Lily. Rekla je, da je Lily v svojem kotičku in, da je preskrbljena. Nato pa je obmouknila. Vprašala sem jo kaj je. Rekla je.....
15. julij 2012
next
15. julij 2012
lahk bi biu dalši next glede na to kak doug že nii nextala!
15. julij 2012
fejkarca
15. julij 2012
u28058
u28058
veš kaj tu je pa čist res
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rekla je, da sta v bolnišnici v New Yorku. Vprašala sem zakaj ravno tam. Rekla je, da je Nely dobila večji pretres, možganov Jack pa srčno kap. Zajela sem sapo, da se ne bi onesvstila in jo vprašala kaj se je zgodilo. Rekla je, da se je takrat, ko so jih zvezali in dali v shrambo noter prevrnila omara in padla na Jacka in Nely, ona pa je bila ravno na luknji. Rekla je še, da je nanjo padel kozarec in se je zato onesvestla. Ko se je zbudila je opazila, da so vrata odprta, ker jih je poškodovala omara. Opazila je kaj se je zgodilo Jacku in Nely in poklicala rešilce. Naslednji teden je pospravljala in čistila in a izvedela, da so Jacka in Nely odpeljali iz Miamske bolnišnice v New Yorško in, da se jima je stanje poslabšalo. Iz mojih misli po pripovedovanju Mie me je zbudil moj mobilnik. Oglasila sem se. Nekdo je rekel: "Pozdravljeni. Tukaj New Yorška bolnišnica. Za vas imamo eno slabo in eno dobro novico kjero vam najprej povemo?" Rekla sem, da slabo. Tisti je nadaljeval: "No slaba novica je, da ne vemo, če bomo lahko rešili Jacka ampak videti je, da se izvrstno upira večnemu spancu." Zarenčala sem. Sovražila sem to. Medicinska sestra je spet nadaljevala: "Dobra novica pa je, da je Nely izven življenske nevarnosti." Prekinila sem. Odslovila sem mamo in očeta. Zbežala sem v sobo in se ulegla na posteljo. Želela sem si, da bi bil tukaj Jack, ki bi me zadovljil s poljubi. Oblekla sem si tole obleko:

in odšla v dnevno sobo. Ura je bila osem zvečer. Šla sem v bližnji bar, kjer sem izvrsto uživala do polnoči. Sicer je prišlo do kar nekaj poljubov s fanti in tudi do tega:

v ni iz med sob za zasebnost v baru. Pravočasno sem ga ustavila in odšla domov. Tam pa me je nekaj čakalo....
15. julij 2012
next
15. julij 2012
u83210
u83210
js mam isto zgodbo ti preklemana fejkarca nespodobna prasica svojo zgodb si zmisli to se ne spodobi da odd drugega fejkaš zgodbe
15. julij 2012
ja kurba jedna, mej svoje zamisli
15. julij 2012
u83210
u83210
zbriši zgodbo dol s lsišala drgač pa administrator bo zbrisu zgodbo zmenjeno
15. julij 2012
next, vidva pa spizdita stran
16. julij 2012
u83210
u83210
če fejka zgodbo !
16. julij 2012
ja sam nevem, tvojo sem prebrala pa se mi ne zdi kej preveč podobna njeni, veš ona je moja best frendica in ona se nikoli ne laže povedala mi je, da tvoje sploh ni prebrala, itak pa se je to zgodilo njeni sestri in je to s tam pobrala (z izmišljenimi besedami)
16. julij 2012
next
16. julij 2012
u83210
u83210
naj zbriše al pa bo administrator
16. julij 2012
Dej bieberworld tvojo zgodbo sm prebrala pani podobnwla tej. Pc obe govorita o nosecnosti. To je pa tud use
16. julij 2012
Aja pa itak mas ti pr stirinajstih
16. julij 2012
u28058
u28058
če komu zgodbica ni všeč naj je ne bere!!!!!
16. julij 2012
u83210
u83210
seveda je ista on nosečnosti govori no pravzaprav pa je administrator reku da bo zbrisal čez neki časa
16. julij 2012
next
16. julij 2012
Lej sej ce ti ni usec je pc ni treba brt. Sploh pa lej rec adminstraturju da ce jo ze more zbrisat(!!!) nj jo zbrise zdele, da ne bo pol tok velik truda pa pisanja za mal
16. julij 2012
sploh je ni treba zbrisat
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. julij 2012
Za- nika cist prov mas
16. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg