Forum
u28058
u28058
Pozdravljeni! Sem Marry McLeen in prihajam iz Londona.

To sem jaz:

To je moja najboljša prijateljica Nely Moscoft:

To je moj fant Harry Warergold:

No nekega dne je prišel k meni, ko mojih staršev ni bilo doma. Najprej sva se ulegla na kavč in se tam malo za šalo mečkala ter gledala televizijo. Potem pa sva šla v mojo sobo, ki zglada taka:

No in tam sem ugasnila luč. Harry ni bil presenečen, bila pa sem jaz, ker on ni bil....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next???????

Boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2012
next
09. junij 2012
next
09. junij 2012
u28058
u28058
Napjprej sem mu ob glasbi zaplesala striptiz. Harryju je bilo to zelo všeč. Čez nekaj časa plesanja pa sem začela razmišljati, ali je to kar počnem prav. Naenkrat sem bruhnila v jok in zbežala ven iz sobe. Hip pred tem sem videla Harryjev začudeni in zatem še besni iraz na obrazu.
Tekel je za mano in ker je bil od mene presej včeji in je če jočeš tek precej težek me je ujel. Primu me je za obe roki in me odpeljal nazaj v spalnico. Zaklenil je vrata in vzel svoj mobilnik. Nekoga je poklical, z nijm pa je govoril le slabo minuto. Kmalu je pri vratih pozvonilo. Harry je odklenil vrata vzel ključ in z zunanje strani spet zaklenil vrata.
"Krasno," sem pomislila. "Moj fant me je zaklenil v mojo lasto spalnico. Stopila sem k ogledalu in sem pogledala kakšna sem. Zgledala sem grozljivo, saj sem bila zelo prstrašena. V klučavnici je škrtnilo, jaz pa sem se hitro usedla na posteljo. Vrata so se odprla in noter je vstopil Harry, za njim pa še dva sexy tipa. Harry jima je pomignil naj gresta ven. Šla sta ven Harry pa je spet zaklenil vrata. Sedel je na posteljo poleg mene in me vprašal zakaj sem prej pobegnila, povedal pa je še, da je mislil, da hočem sexati z njim. Odgovorila sem, da z njim nočem sexati in naj o tem sploh ne sanja. On pa je rekel, da si tega zelo želi in, da tako tudi bo. Vedela sem, da je to res, saj sta njegova prijatelja zelo močna. Jaz pa sem mu rakla: "Ne, Harry tega ne moreš narediti. Samo tega ne." On pa mi je rekel, da mu je zelo žal ampak, da je potreben.
Stopil je do vrat, jih odklenil in ko sta noter stopla tista tipa je vrata nazaj zaklenil.
Zakričala sem in poskusila pobegniti. A sta me njegova tipa prej ulovila. Slekla sta me do spodnjih hlačk in moderčka in me privezala na mizo. Iz moje pisalne mize sta potegnila še debel lepilni trak in mi zalepila usta.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?????
19. junij 2012
next
19. junij 2012
next
19. junij 2012
next
19. junij 2012
u73517
u73517
next next next
19. junij 2012
u28058
u28058
Nextam. Pa hvala za next.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harryeva prijatelja sta na njegov ukaz spet odšla ven. Harry je tipoma rekel, naj si vzameta kaj za jesti, ker bo tole trajalo. Prijatelj mu je dal še nek kovček nato pa je Harry vrata nazaj zaklenil in zagrnil okno, ter čez zaprl rolete. V sobi je bilo čisto temno, zato ja prižgal mojo nočno lučko pri postelji. Čez oči mi je prevezel ruto. Usta pa mi je odlepil.
Rekel je: "Ali boš prostovoljno ali ne?" Jaz pa sem odgovorila, da prostovoljno nikoli.
Potem pa sem slišala, da je odprl kovček in nekaj vzel ven. Kmalu sem ugodovila, da je bila to kuglica za usta, saj mi jo je porinil v usta. In nisem morala spregovoriti. Slišala sem, da se je Harry slekel. Očitno je spet nekaj vzel iz kovčka. In kmalu sem po zvoku ugotovila, da je to vibrator. Začela sem se zvijati. A proti vozlom nisem mogla nič. Harry pa je vibrator spet izkjučil. In nekaj vzel iz moje pisalne mize. Kmalu sem na mojem stegnu začutila hladno kovino. Harry mi je prerezal spodnje hlačke. Potem pa sem začutila hladno kovino še na trebuhu. In prerezal mi je še moderček. Noto pa me je slekel. Začela sem jokati in to je Harry opazil ter mi zamenjal ruto. Najbrž zato, da ne bi nič videla skozi. Harry mi je zagrozil naj neham jokati, ker bova drugače tukaj do naslednjega tedna. Harry je svoje obljube vedno držal, zato sem se osredotočila na to, da bi nehala jokati. Uspelo mi je in Harry mi je na oči zopet privezal novo ruto. Potem je iz svojega kovčka vzel še nekaj.......
19. junij 2012
u28058
u28058
Do nadaljevanja pa želim vsaj 3 nexte!
19. junij 2012
u28058
u28058
Samo nekaj bi vas rada vprašala?

Ali vam je zgodbica všeč?
Vedno me zanima ali morda ne grem predaleč.
19. junij 2012
next
19. junij 2012
next
19. junij 2012
next
19. junij 2012

19. junij 2012
pre daleč pa ne greš
19. junij 2012
next
19. junij 2012
nextnextnextnextnextnextnextnext
19. junij 2012
u28058
u28058
Hvala za vse nexte in nextm
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.......ko si je premislil in stvar položil nazaj. V ključavnici je zaškrtalo in vrata so se odprla. Zatem so se spet zaprla ter zopet zaškrtala. Moje izmučene možgane je tolažila samo misel, da bosta čez tri dni mama in oče prišla nazaj. Bila je noč. Ali pa mogoče dan nisem vedela. Kmalu sem zdrsnila v nemiren spanec, dokler me ni zbudilo škrtanje klučavnice. Ko so se vrata odprla sem skozi okno na hodniku videla luno. Bila je še noč. Harry ni niti odprl svojega kovčka. Pa tudi slačil se ni. Bila sem tiho in se delala da spim. In preslepila sem ga. Odstranil mi je kroglico iz ust. Mi odvezal ruto. Ter me razvezal. Zraven mene je položil pladenj s hrano, nato pa odšel ven. Odprla sem pči in vžgala luč. Pladen s hrano je bil skoraj prazen. Saj je bilo na njem le malo jagod in kozarec vode. Pojadla sem in popila, potem pa sem zagledala listek. :Ne vstajaj z mize, sicer bom to vedel, ker so po celi sobi kamere, ki sem jih namestil, ko si spala. Ulegla sem se na mizo in premišljevala, da Harry gotovo ni tisti Harry, ki je bil moj fant pred enim tednom. To je gotovo on in ko se bo to končalo ga bom pač pustila. Ne, sploh na bom pustila, delala se bom, da ga ni in ga prijavila policiji. Iz mojih misli me je prebudilo škrtanje. Vrata so se odprla in noter je stopil večji Harryev prijatelj. Vame je vrgel prelepo obleko in rekl naj se oblečem in počakam. Vrata so se zaprla in zaškrtnila.
Obleka:

19. junij 2012
u28058
u28058
NEXT?????
19. junij 2012
u73517
u73517
nexttttt tkoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. junij 2012
next
19. junij 2012
u96128
u96128
next nujno
19. junij 2012
u73517
u73517
nekstiiiiiii noooo !
19. junij 2012
nnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!
19. junij 2012
u28058
u28058
Oblekla sem se in počakala v sobi. Zraven pa sem obula še tele čavlje:

Nato pa sem čakala. Šla sem do postelje, se ulegla in zaspala, ne meneč se za kamere. Ko sem se zbudila nisem bila več v postelji, ampak v temni sobici. Nisem bila privezana, vendar se nisem spomnila ničesar. Nisem vedela kako mi je ime, nisem vedela, če imam fanta,... Vreta so se odprla in noter je stopil lep fant. Najprej sva se malo spoznala, šla sva ven, v restavracijo, potem pa sva prišla nazaj. Dala sva malo muzike, se ulegla na posteljo, in se poljubljala, to pa je kmalu prešlo v sex. Preiskusila sva vse poze, ki so nama bile znane, pa še kakšno novo. Potem je fant odšel ven. Premišljevala sem njegove besede v restavraciji: "Moje ime je Harry." "O, shit," mi je ušlo. Zdaj sem se spomnila mojega imena. Moje ime je bilo Marry. Ime mojega fanta pa Harry. To je bil ta Harry. Nekaj so mi dali zaradi česar nisem ničesar spominjala. Zato je Harry odšel ven, ker je vedel, da se bo učinek mamila kmalu polegel. Oblekla sem se in odšla ven. Šla sem domov. Mama in oče sta bila že tam. Koliko časa sem bila pri Harryu. Ali pa tudi ne. "Mami, oči, ali ne bi mogla prite šele pojutrišnem?" "Ja, ampak sva si premislila in prišla že zdaj." Povedala sem jima, da je bilo vse v redu in, da grem na sprehod. Res sem šla, na poti pa me je prijelo, da bi bruhala, zato sem hitro stekla, do javnega stranišča. V trebuhu sem začutila čudno ščemenje. Stekla sem do trgovine in kupila test za nosečnost. Tokrat sem stekla do drugega javnega stranišča in ga tam preizkusila. Bil je pozitiven. Po moji glavi se je podilo nešteto misli. Potem pa sem se odločila, da grem k zdravnici. Na poti pa sem zagledela popolnega fanta. Ustavil me je in me vprašal zakaj jočem in zakaj sem tako nesrečna. Povedala sem mu, da sem noseča in da moram nujno k zdravnici. Rekel je da gre z mano in, da mu je ime Jack.
Jack:

Na poti, do zdravstenega doma sva se ustavila v kavarni. Zaprosil, me je za telefonsko številko in dala sem mu jo. Pa tudi on mi je dal svojo. Šla sva na prej do moje zdravnice.
Jack je rekel, da bo počakal zunaj.....
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT???????
20. junij 2012
next!!!!!!!!
20. junij 2012
u28058
u28058
Hvala za next in nextam.
.....jaz pa sem pogumno stopila noter. Zdravnica me je pregledala in mi zastavila nekaj vprašanj. Rekla je, da bom izvide prejela po pošti. Šla sem ven, kjer me je čakal Jack. Rekel je da me vabi v aqua park. Rekla sem, da lahko vendar moram domov po kopalke. Harry je rekel, da on tudi in, da se dobiva. V kavarnici LOVE. Odgovorila sem: OK. Stekla sem domov in 300 let izbirala kopalke, dokler se nisem odločila za tele:

Dala sem jih v torbo zraven s tole brisačo:

Obula pa sem tele sandale:

Nato sem počasi odšla h kavarnici. Jack je bil že tam, zato sva skupaj odšla proti aqua parku. Ko sva prišla tja sem se oblekla v kopalke in vzela brisačo. Jack me je čakal pred garderobami. Šla sva k zunanjemu bazenu in se ulegla na ležalnike. Pogovarjala sva se. Najin pogovor je potekal tako:
J-jaz Ja-Jack
J-Hvali ti za tole sprostitev, vendar te prosim, da tega ne poveš mami.
Ja-Ne seveda ne bom, pa ni zakaj.
J-Veš, Jack, zelo si mi všeč.
Ja-Ti tudi meni, a bi bila moja punca?
J-Ja bi bila.
Nato sva se poljubljala. Čez približno 5 minut pa sva odšla v vodo in se zabavala dokler se ni bazen zaprl. Odšla sva v hotel v aqua parku, kjer nama je Jack zrihtal prenočišče. Takoj sva zaspala, zjutraj pa sva....
20. junij 2012
next
20. junij 2012
next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next,next
20. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg