Forum
heii..to je mja zgodbica upam da vam bo usec..ker se trudim za vas.
v vsebini bom dala se slike.no pa zacnimo.....
____________________evo me!__________________________________
no pa ,da se va predtavim sem acaia clark!

to je moja sestra,sva bff:* ketty

zgodba se začne:____
"DANES JE SOBOTA" sva obe aupili na ves glas ..aja to je najina mama:

po poklicu je modna oblikovalka...
.Takoj ssem se odsa na facebook in upaa da bo gor moja simpatija in res je bil..gor je bil najlepši fant mojega zivljenja je eno leto starejsi od mene in hodi v zadnji letniik gimnazije.takoj sem odsla na njegov profil in kar naekrat sem videla ,da mi je pisal prav zares pisal mi je bila sem zacudena prebrala sem:
j=jaz
m=matija
m:caw
j:cao
m:kako si?
j: dobro pa ti?
m:joj sprosti morem it cau lep se mej!
cela zalostna sem se v ttrenutku odjavila,sestro sem prosila ce se lahko odpraviva na sprehod po parku."eveda lahko moja sestrica" mi je veselo zaupila.
no tko za vsak primer sem se oblekla tako ce ga kje slucajo vidim:

nekaj casa ko sva se sprehajali smo zagledale...
nadaljujem po najmanj 2.nextih
_______________po nextih!!_______________________________
27. november 2012
u113740
u113740
nexxt!!!
27. november 2012
u96291
u96291
Next
27. november 2012
zagledala sem Matijo ki je punco iz istega letnika prosil ce bi bila z njimm...
bila sem prestrasna..nato se je obrnil k mme ni me prijazno pozdravil zalostno sem odzdravila nazaj in kot duh odšla naprej s svojo sestro..uprasal me je kaj se je zgodilo in vse sem ji povedala sama pri sebi je bila se ona zalostna rekla je:"acacia imam idejo pojdiva v shop in nakupiva zate ličila in sexy oblkeke!" "jaaaa" sem eselo za vriskala karry je rekla:
no prvo pojdimo v dm in nakupiva ličila
okej pa pojdiva ko sva stopile v trgovino sva takoj zletela k prfumom ne nič ni bilo posebnega sestra je rekla da mam prfumom doma ze prevec zato sva vzeli florencentno rumen lak za noht svtle barve za oči in tri različne maskatre nekaj roza in blescecih smink kupila sem si se lepe srebrne uhane in eno kremo za kozo. takoj po tem sva se odpravile v trgovino za obleke..
_____________nadaaljujem pol__________________________________
27. november 2012
u96291
u96291
Next
27. november 2012
u113740
u113740
next, next.neeeeeeeeeeeeeextt!!!
27. november 2012
u113740
u113740
daj nadaljevat!!
27. november 2012
za obleke..ponovno sem izbrala najbolšše reči in kupila sem:

,

,

vse so bile ZELO drag več kot 100€ bila sm zelo vesele nato pa sva odšle do trgovine z kuški na vratih trgovine pa je pisalo: "dogs"
obe sva noro zacvilile in odsle do trgovine tam so imeli:
1.

2.

3.

4.

imeli so samo take..vedele sva da mama nebo vesela nad psom ki ga bova uzele ampak obe sva si zelo zelele psa zato sva se odlocile da ozameva ta prva dva psa moj se bo klica: koko njen pa roni nadaljujem po dveh nextih...
27. november 2012
u113740
u113740
next
27. november 2012
dobro pišem?
27. november 2012
u113740
u113740
jaa, fuul dobro
27. november 2012
tenx pol nadaljujem
27. november 2012
u96291
u96291
Next
27. november 2012
recimo da to zgodbo delam samo za trii za vaju dve in se za eno ki ni na igrah123
___________evo gaa_______________________
njen pa roni...ko sva odsle domov sva vedeli da mama nebo vesela nad psoma.ko sva ustopile v hiso sem se zelo bala kaj bo mama nareila ko pa sem odprla vrata je koko začel "wof,wof" lajat mama naju je pogledala:"punci od koga je ta pes!!"
"mama najin" je prestraseno zinila sestra mama je rekla"zakaj mi a nista za dovoljenje uprasali?" am mama sem rekla videla sva trgovino in ko sva zagledale tale dva psa sva ga hotle met! mama je rekla da bova morale za njega dobro skrbet drugače jih bomo prodali.....ob tej misli sva bili zelo zalostni in takoj odhitele v svojo sobo:

otele sva jih naučiti čim boljše dati tačko ampak zato sva bili zelo potrpežljvi sestra se je spomnila "acacia!" ja kaj je? greva nazaj v shop kupiti obleko za kuskaa! jaaaaaaaa sem veselo zaupila pojdiva in jih uzemiva samo da jih posta pomerila potem pa se se odpravimoo frizerju da jih malo uredijo (midve s sestro sva res noree na zivali!) odsle sva v trgovine prvo karnama je padlo v oci je bila

sestra je cisto cisto norela na pogled te obleke in si jo kupila jaz sem s mojim kuzkomm v naročju izbrala pravo zanjega in v oči mi je prvo padlo:

vem kaj si mislite noi sva! odsle sva k frizerju ampak ker sva grizrju povedale da sva ju kupili danes se je ustrasu in ni hotel svrizirati pse.................potem pa sem dobila idejo da se midve s sestrico sfrizirave ......imela sem tako frizuro

ampak v drugem frizersem salonu sestra pa :

bile sva zelo eseli ketty je imela

js pa pol madaljujem
28. november 2012
u96291
u96291
Next
28. november 2012
u113740
u113740
hihihihi, hude oblekce za psa...
N.E.X.T.
28. november 2012
☺☺☺☺
____končno nextam!_____________
js sm pa imela

joj nekj sva pozable! je rekla sesra js: kajjjjjjj?? sestrica je rekla ja kje pa bosta spala kuzka,aja sej res tocno kupit jima moreva se to! nazaj sva odsle v trgovino in kupile: moj bo imel tako sem rekla

ona pa si je izbrala to :

obema nama je bilo zelo vsec odhitele sva domov ura jebila ze 11 mama je ze trdno spala zato smo odhitele nazajd domov kuzki so prvo noc prespli pri nas
____pol nextam!___________________
28. november 2012
u113740
u113740
....next.....okej
28. november 2012
u96291
u96291
Next
28. november 2012
pol nextam
29. november 2012
u113740
u113740
še enkrat nextam
30. november 2012
u96291
u96291
Neeeeeext
01. december 2012
ko smo se zjutraj zbudile sem se oblkla v jutranjo haljo

za zajterk sem imela:

mijami bil e zelo dober..!!!
sestra pa je jedla :

oblekle sva se ona:

jaz pa :

poklcala sem mojega fanta in ga hotel pouprasati kje je in ce se dobiva (noon me pač vara..js sm v njega saj veste kdo je to matija) rekel je da zopet nima casa in da s dobiva drug teden postala sem zelo zivcna in zalostna z ketty sva sle peljat psa na sprehid in upala sem da ga bova zagledale in res skrivale sva se za grmovje in jih opazovale

bila senoro ljubosmuna močno se zavpila in stopla iz skrivališča
j-jaz m-matija
j-kaj mi nisi rekel da nemores it z mano mal na sprehot?
m-joj oprosti lih kar jem jo srečal..
j-jah..neverjamem ti vse sem videla od poljubljanja do šlatnja...
m-mrem it čao
in se poslovil tudi od svoje kure!!
bila sem takooooo jeznaaa...sestrica mi je svetovala da mu slediva ja res sva mu sledile odšel je do velikega potoka in opazoval reko ki je se je počasi tela mimo stal je na mostu:

v hitrem posopku sm videla kako je jokal solze so mu ulivale v reko...
______nextam pol_________________
01. december 2012
u103087
u103087
next
01. december 2012
hvala emma potter si nova bralka hvala bom nextala pol ko dobim se dva nexta
01. december 2012
u103087
u103087
a lahk za mene plis?
01. december 2012
ok
01. december 2012
ko sm gq zagledla mi je srek zacel tko razbijati mocno,da sem morela do njega j-jaz m-matija
j-hei sorry za rej ti je hudoo?
m-pustime ti itkk nisinormalna
j-joj kaj a si kot ena puncka da se tu osmisis pred mano?
m- NEHAJ in pusti me pri mire ze enkrat.
j-nbom te pustila povedal bi bos vso zgodbo.! in to resnicno ok?
m-ja bomm kkao na zacnemm.joj ona je res lepa rad jo imam teebe tudi mpak njo nisem srečal tukaj zmenila sva se ona pa tebe nemara i nezeli biti v tvoji druzbi
j-ja in zato si ti mogel it znjo in mene pustis na cedilu
m-ne tebe mam resnicno rad ona je princesa.in js sm princ in..
j-kaj ti si princ zakaj mi teg nisi ze prej povedal?
m- zato ker isem zelel da bodo vsi izvedli
j-ja ampak mene imas rad mogel bi mi zaupati...no nadaljuj!
m-no s sm princ in ona je princesa in mama zeli da sva skupaj .js pa ne ta punca ki je princesa je noro zaljubljena vame js pa se bom mogel z njo poročiti!
kajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj cela zaostna sem tekla nazaj v park sestrica pa zamano ...psa sem trdno drzala v naročjuuuuuuuuuu..
____nextam poll________________-
01. december 2012
demo dana nexttttttttttt <3 <3 <3
01. december 2012
u96291
u96291
Next
01. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg