Forum
Sem Katika1234 in napisala bom zgodbo o Sofiji ki ima noro življenje na koncu zgodbe bo vedno anketa.Uživajte.

Sofija je bila 13 letna punca,ki je imela 2 sestri Kristino (18 let) in Natalijo (19 let).Sofija se je od svojega 13 rojstnega dne počutila.Enkrat je bila jezna in je naenkrat stol poletel skozi okno.Končno se je opogumila in vprašala sestri kaj se z njo dogaja.Peljali sta jo na samo in ji rekli: Čarobne moči dobivaš.KAJ!!!!!

Next

Vam je bil prvi del Noro življenje Sofije všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. november 2013
kok še rabiš
29. november 2013
next next naxt naxt naxt naxt naxt
29. november 2013
Ob 18:00 napišem drugi del.
30. november 2013
Se opravičujem da še nisem napisala zgodbe,ene probleme imam z računalnikom.Mogoče bom zdaj ali jutri.
30. november 2013
Ta del bi rada posvetila dogi cute saj je edina glasovala in komentirala mojo zgodbo hvala res.

Prejšnič se je Sofija opogumila in vprašala sestri kaj se z njo dogaja.Peljali sta jo na samo in ji povedali da dobiva čarobne moči.Pa nadaljujmo:

KAJ!!!!! .Res je.Samo kako?Preden jo je zlobni čarovnik uničila nam je dala vse svoje moči in zdaj,ko to veš te bova naučile jih obvladati.Ok,samo eno vprašanje.Povej.Ali dobim palico? Seveda.Na internetu si boš ustvarila palico in jo v eni sekundi dobila,Ali mi pokažeta vajini palici.Seveda.

Upam da vam je všeč.
30. november 2013
Upam da dobim veliko nextov.
30. november 2013
to sta njeni palici
[img]magich wands
01. december 2013
se opravičujem
01. december 2013
next
04. december 2013
carsko