Forum
Hej! Hana tuki z mojo prvo zgodbico tak da upam da mi boste mal prizanašal. No verjetno se že v naslovu opazl da bodo v zgodbi 1D in Violetta lahka da bom še koga dodala še ne vem.
Torej vsebina: glavna oseba bo Violetta (Vilu), ki nekega dne odkrije da njen oče German v resnici ni njen oče. Hočete izvedeti kaj se bo zgodilo? Prvi next dam čez 2 prva nextsta.

Boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. april 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeext c":
29. april 2014
u165577
u165577
neext
30. april 2014
HEJ! Moje ime je Violetta za prijatelje Vilu. Živim v Buenos Airesu z svojim očetom Germanom, Ramallom in Olgo. Tukaj pa je tudi Angie moja učiteljica in teta. Z nami živi tudi očetova zaročenka Jade z bratom Matijasom oba sta zelo nadležna. Že približno pol leta na skrivaj obiskujem glasbeno šolo Studio 21, ker mi oče ne dovoli peti pač hodim na skrivaj. No tam imam prijatelje Fran, Cami, Leona, Maxsija, Tomasa, Nati in sovražnico Ljudmilo. No dovolj o meni gremo na zgodbo.
Zjutraj me je zbudilo nežno tresenje in ko se odprla oči sem ugotovila da je to moj oče. "Vse najboljše Vilu" me je pozdravil in dodal"spodaj te čaka tvoj najljubši zajtrk, saj 15 rojstnega dneva nimaš vsak dan. Hitro sem se vstala in se odpravila na zajtrk tam so mmi voščili še ostali. Nato sem se z Angie odpravila v Studio 21. Ko smo končali s poukom nas je Fran odpeljala v RestoBend ki ga vodi njen brat Luca. Tam nam je vsem častila pijačo za moj rojstni dan a ni lepo imeti takšno BFF. Nato sem odšla domov kjer me je pričakal oče z zelo resnim izrazom na obrazu. Rekel je "Vilu morava se pogovoriti" Bila sem čisto prestrašena saj sem mislila da je izvedel za Studio 21. Sledila sem mu v pisarno kjer je rekel".........................................................
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------IMAM NEKAJ VPRAŠANJ:
1. ALI JE DOVOLJ DOLGO?
2. KAKO SE TI ZDI?
3. KAJ BO REKEL GERMAN?
PA OPRAVIČUJEM SE ZA SLOVNIČNE NAPAKE. NEXT BO PA KO VSAJ TRIJE ODGOVORIJO NA VPRAŠANJA
30. april 2014
u165577
u165577
----IMAM NEKAJ VPRAŠANJ:
1. ALI JE DOVOLJ DOLGO?lahka bi blo mal dalš
2. KAKO SE TI ZDI?fain
3. KAJ BO REKEL GERMAN?aaa misli da neki za studio
PA OPRAVIČUJEM SE ZA SLOVNIČNE NAPAKE. NEXT BO PA KO VSAJ TRIJE ODGOVORIJO NA VPRAŠANJA

sam mal a ni ti isto kot Violeta na Disneyu?podobn je
30. april 2014
1. ALI JE DOVOLJ DOLGO? lahka bi blo malo daljše
2. KAKO SE TI ZDI? ful fajn
3. KAJ BO REKEL GERMAN? nwm

Ful fajna je! next! <3<3<3
30. april 2014
ok bom dala dalš
Paradιƨe.* je podobn sam se bo pol ful različn
30. april 2014
u165577
u165577
okej
30. april 2014
1. ALI JE DOVOLJ DOLGO? mal bi lahk blo dals
2. KAKO SE TI ZDI? ful dobr
3. KAJ BO REKEL GERMAN? da se seleta, da ve za studijo ali pa da se bo porocil z Jade
06. maj 2014
ok sej vem da ste že 3 ampak mam ful dela za šolo nextala bom vsak petek al pa soboto
06. maj 2014
da
15. maj 2014
....................................................."Jaz............ ne nisem pripravljen na to"je rekel in odšel iz pisarne. Nekaj časa sem čudno gledala za njim nato pa sem odšla v sobo. Tam sem vzela list papirja in pisalo ter začela pisati novo pesem. Čez nekaj časa je potrkalo in vstopila je Angie. Nekaj časa sva se pogovarjali o Studiju nato pa naju je Olga poklicala na večerjo. Tam je Jade kot vedno TEŽILA. Čez nekaj časa je pozvonilo in ponudila sem se da grem odpret. Pred vrati so stali
SIMON COWELL
in
1D
Vprašala sem"Kako vam lahko pomagam?" Prvi mož mi je odgovoril................

SLIK MI NOČE ZAGRABIT TAKDA VAS PROSIM DA VTIPKATE V GOOGL ALPA SI SAM PRECTAVLATE
PA OPRAVIČUJEM SE ZA NAPAKE
15. maj 2014
SORY KER JE KRATKO BOM JUTR POSKUŠALA NAPISAT DALŠ
15. maj 2014
neeeeeext!!!!!!!
16. maj 2014
"iščemo germana castillo". odšla sem po očeta ki je odšel k vratom in jih sunkovito zaprl. odšla sem v svojo sobo kjer sem dokoncala pesem. ki sem jo pisala prej

čez nekaj casa je v mojo sobo prišla....
GERMAN:
simona sem nemudoma prepoznal ampak ne nisem še pripravljen povedati violetti. vprašal sem: "simon kaj za vraga počneš tukaj?" odgovoril mi je: "prišel sem po violetto. kot njen.........
JADE:
sredi večerje je violetta poklicala germana k vratom saj ga je nekdo iskal. zakaj ta mala razvajena smrklja pokvari vsak moj dober trenutek. german mi je nameraval nekaj povedati
RAMALLO:
prišel je simon in german se je šel pogovarjat z njim. z olgo sva se zaskrbljeno spogledala. jade in angie sta naju rahlo začudeno pogledali. ne ne morem dovoliti da violetto odpelje njen................

NEXT JE POSVEČEN MOJI BFF NIVES/ #Elounor<3
KDO JE PRIŠEL V VIOLETTINO SOBO?
KAJ JE SIMON VIOLETTI?
KAJ JE GERMAN NAMERAVAL POVEDATI JADE?
16. maj 2014
ti isto kot ena druga nisi nadeljevala
05. oktober 2014
Next
12. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg