Forum
u149893
u149893
Lep Pozdrav! Ta zgodbica se bo šla o deklici Neži, ki se bo preselila v Pariz. To si že dolgo želi in zdaj se ji bo želja res uresničila. Ampak ne bo ji šlo vse kot po maslu, zakaj ne? to boste izvedeli tukaj.

Živijo ime ji je Neža Shery. Stara sem 17 let. Hodim v 3.letnik Gimnazije in kmalu ga bom dokončala. potem me čaka še 4. in če bom dobro odlična grem študirat v Pariz. Živim v Italiji, blizu Gardalanda in skoraj vsak mesec sem tam. Malo sem se že naveličala ampak dobro. Itak mam pa pa zelo veliko denarja ker: Oče je slavni igralec, mama pa je direktorica in ima tudi zelo veliko plačo. Sama pa imam štipendijo ( 100€ na mesec) in med počitnicami hodim v službo k očku in kaj pomagam in dobim 1000€ na mesec tako, da kar nekaj zaslužim. To delo imam že od 6. razreda tako da šparam za Pariz in imam kar veliko.

oh skoraj bi pozabila omeniti svojo družino:

To je moja mama.Ime ji je Ana in stara je 34. let. Zelo je prijazna in spozna se na vse. Vedno ko sem v težavah mi pomaga

To je moj oči ime mu je Klemen. star je 36 let. zna noro lepo peti in oponašati. pač legenda!

Imam tudi sestrico Lučko, stara 5 let in zelo rada ima naravo. kmalu gre v šolo.

In imam brata Žana. star je 12 let. je prijazen in vedno mu pomagam hodi v 6.razred in je odličnjak. če bo dokončal srednjo šolo in bo odličen gre lahko študirat v London kamor si želi.
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=57222624[/img]

To sem pa jaz!

28. september 2013
u124989
u124989
POKLIČ ME PREK SKAYP
28. september 2013
u124989
u124989
NEXT
28. september 2013
u124989
u124989
NEXT
NEXT
NEXT
28. september 2013
u149893
u149893
imamo tudi hišo

očijeva in mamina spalnica:

lučkina soba:

Žanova soba:
http://static.igre123.com/images/forum/posts/6/6d0f562d2fd3cc13e464f7f6d5c6d876.jpg

in moja soba:

28. september 2013
u149893
u149893
kopalnica:

kuhinja:

dnevna soba:

notranji bazen:

jedilnica:

mamina pisarna:

očijeva pisarna:

28. september 2013
u124989
u124989
NEXT
NEXT
NEXT
28. september 2013
u149893
u149893
Bilo je navadno jutro. vstala sem se oblekla v oblekco

in se odpravla na zajtrk. jedla sem kosmiče in na koncu še banano ter kozarec vode. mama je mene in Žana odpeljala v šolo, Lučko pa v vrtec. mama je imela službo čisto blizu službe tako da sva jo potem z Žanom samo počakala in se vsedla v avto:

v šoli ni bilo nič kaj posebnega. z Žanom sva imela isto ur in ker sva imela še 1h da je prišla mama sva šla malo v shoping. kupila sem si ovitek za moj samsung galaxy s4.:

Žan pa si je kupil ovitek za svoj Iphone 5

Kmalu je 30min. hitro minila. sklenila sva da bi odšla še v trgovino z oblačili. kupila sva si:

in
http://www.dobratrgovina.com/images/superman_moska%20-%201.jpg

potem sem poslala mami sms da sva pri trgovini hot men&women (izmšljeno).
kmalu je prišla mama. odpeljali smo se do vrtca kjer smo pobrali Lučko potem pa smo se odpravili domov. ura je bila 16:30. in čes pol ure bo kosilo takrat ko pride domov očka. uf komaj čakam lačna sem se.
28. september 2013
u124989
u124989
next
28. september 2013
u149599
u149599
next
28. september 2013
u149893
u149893
ok skrajšave ko se bodo pogovarjali prosim da si jih zapomnite. če bo kakšna nova sporočim
j- Jaz
ž- Žan
l-Lučka
m-mama
o-očka

lahko je tudi z veliko npr.
J-

hvalaa
28. september 2013
u149893
u149893
Za kosilo smo imeli gobovo juho, hrenovke in paradižnikovo solato.

in na koncu še sadno kupo njami!

Po kosilu sem mami pomagala pospravi. Mama je pomivala Žan je brisal posodo, jaz pa sem pospravljala. potem smo se vsi odpravili v svoje sobe. prvo sem naredila nalogo da sem se je čim prej znebila. imela sem: MAT, GEO, SLJ, KEM in GUM. potem sem šla na FB. nikogar pametnega ni bilo gor razen mojega fanta Alexa.

alex <3 eno leto je starejši od mene. in naprej gre študirat v Pariz. eno leto se ne bova videla.

Pogovarjala sva se: (a- alex)
j- haj lubi! komaj čakam na jutri!
a- haj pikica! zakaj že?
j- zadnji dan šole je pa še k tebi pridem na počitnice!
a- oh saj res! čisto sem pozabil! ojoj sobo imam zlo razmetano! pospravit jo gre. by piška :*
j- hahahaa. okej by :*

ura je bila kar naenkrat pol 8 zvečer šla sem se tuširat. oblekla sem si pižamo:

malo sem še šla gledat televizijo. Bila je ravno komedija Mladi zdravniki. ko je bilo konec je prišla mama.
m- pojdi spat miška. jutri se bosta z Alexom zadnjič videla.
j- vem mami. pogrešala ga bom!
m- saj vem.
j- cele počitnice bova skupaj.
m- ja bosta.
j- dobro lahko noč
poljubila me je na čelo. še vedno misli da sem njena majhna punčka! to me ne moti.
29. september 2013
Next
29. september 2013
u149893
u149893
naslednje jutro sem bila žalostna. s solzami sem vstala.oblekla sem se v tole:

in

bilo je slabo vreme in zato sem si še nadela svoj plašč:

Z Žanom in mamo ter lučko smo se odpravili v šolo. pred vrati šole me je že čakal Alex. letela sem do njega in ga strastno poljubila

Ves čas sva se držala za roko. Ko je zvonilo sva morala oba v svoj razred. Vsi smo dobili spričevala. Bila sem odlična kot vsako leto do zdaj. kmalu je bilo ure konec saj nas je bilo veliko v razredu 35. na hodniku sem srečala Alexa tudi on je bil odličen. Poljubila sva se še enkrat. vse ure so hitro minile. z Alexom sva se odpravila k njemu. ko sva prišla sem najprej videla njegovo sestrico Aljo ki je enako stara kot Lučka in sta najboljši prijateljici.
Alja:

z Alexom sva odšla v njegovo sobo...

29. september 2013
neeext
29. september 2013
u149893
u149893
Vrgel me je na posteljo in me začel poljubljati. nisem se mu mogla upreti ampak vseeno sem mu ušla do vrat in zaklenila. on je že ležal na postelji. vrgla sem se na njega in mu začela slačiti majico. tudi on jo je meni. slačenje se je nadaljevalo. poljubljala sva se in imela sva se krasno. kar naenkrat je na vratih potrkalo:
a- samo malo!
hitro sva se oblekla in odšla sem opret vrata bila je njegova mama.

(am-alexova mama)
am- oh se opravičujem če sem vaju zmotila. a bi kaj jedla pila? ravno sem skuhala čaj in maffine.
j- oh jaz bi jih prosim
a- js tut mama
am- oh seveda otroka moja
se nasmeji in zapusti sobo. medtem me je Alex prijel za rit kmalu se je vrnila Alexova mama z:
[img]http://www.jedel.bi/files/thumb/mafini_cok.jpg/501[/img]

kmalu sva vse pojedla. potem sva šla še malo v Aljino sobo:

igrala se je z barbikami

potem pa sva odšla še malo gledat televizijo. bil je romantičen film in naslonila sem se nanj.

ko je bilo filma konec sva odšla na sprehod.
29. september 2013
u124989
u124989
next
29. september 2013
u149893
u149893
Na sprehod sva odšla v gozd

med potjo sva se strastno poljubljala. nisem še bolj uživala. potem sva se obrnila in odšla nazaj. njihova hiša:

bila sva lačna in odšla sva v kuhinjo:

bilo je skuhano mleko in sva si ga pogrela. ko sva ga popila sva se šla skupaj tuširat.

med tuširanjem sva se poljubljala. ko sva se stuširala sva odšla v njegovo sobo in se ljubila vso noč.
29. september 2013
u149893
u149893
Naslednje jutro sva se zbudila ob pol 12h kar na enkrat pa je potrkalo na vratih. oblekla sem pižamo in odšla odpret. bila je Alja. (al- alja)
al- oprosti če sem vaju zbudila.. prideta zajtrkovati?
j- ja prideva.
al- dobro
obe se zasmejiva. potem pa se ona odpravi obleč.
alja:

Jaz:

Alex:

odšla sva na zajtrk. jedla sva palačinke:

ko sva pojedla sva pomila potem pa šla na sprehod. zraven sva vzela tudi Aljo. sredi poti sem zagledala svojo prijateljico oz. sošolko Laro:

(l-lara)
j- hej!
l- haj!
leteli sva si nasproti potem pa objele.
l- kaj pa ti tukaj?
j- z Alexom in Aljo smo šli na sprehod.
l- oh kako lepo. jaz grem pa Mihanu pomagat matematiko
j- oh saj res padel je.
l- žal.
j- na
l- no grem jaz adijo!
j- adijo
al-adijo
a- by
vsak je šel naprej svojo pot...
29. september 2013
Neeeeeeeeeext
29. september 2013
Nextt
29. september 2013
Next
30. september 2013
u149893
u149893
Ko smo prišli domov je Aljo doma čakala prijateljica Urša.

Alja je hitro letela do nje in jo objela. Potem pa sta se šle igrat v njeno sobo.
čez nekaj ur je prišla moja mama z Aleom sva se strastno poljubila ter objela potem pa sem odšla domov. ko sem prišla domov sem si pospravila stvari.potem pa odšla na skype in videla da je alex gor. poklicala sem ga in on se mi je oglasil. potem sva se še malo pogovarjala. to sva počela vsak dan dokler ni bilo konec počitnic.

prišel je dan ko je šel Alex v Pariz. vstala sem in si oblekla

šla sem v kuhinjo in pojedla svoj zajtrk. Bil je mlečni gres. pojedla sem 3 krožnike gresa saj sem bila lačna. potem sem se šla umit. ura je bila 10h. še 3h o njegovega leta. 1. leto ga ne bom mogla objet! čez 10min. me je mama peljala k njemu da sem mu še pomagala spakirat zadnje stvari. ko sem prišla je imel že vse spakirano. ker sva še imela 2h in 30min. sva se še malo ljubila oz. poljubljala. čez 2h je prišla je njgova mama ter rekla
am- imamo še 30min. gremo na letališče. oblekla sem se ter naredila frizuro

potem smo se odpravili na letališče. čez nekaj časa sem slišala glas: '' vsi potniki ki ste za v Pariz prosim da se pripravite na pot. časa imate še 10min.. ''
alex me je žalostno pogladal. začela sem jokat. objel me je in me poljubil potem pa rekel.
a- vsak dan se slišiva po skypu obvezno!
j- ja nujno! vse si morava povedati.
a- komaj čakam da prideš še ti v Pariz.
j- jaz tudi.
poljubila sva se. potem je vzdvigniv Lučko in jo objel ter rekel da jo bo poklical. Lučka se je malo jokala.
a- Lučka. konec naslednjega leta bova skupaj z Nežo prišla domov in cele počitnice bova skupaj. prav?
l- prav.
objela sta se. potem je prišla na vrsto mama. objel jo je
a- komaj čakam da se spet vidimo.
am- še šel nisi.
a- vaju že pogrešam. najbolj pa tebe
in pokaže name. prileti k meni in me dvigne v zrak strastno me poljubi.potem pa smo spet slišali glas:''vsi potniki za v Pariz prosim če pridete na 4. postajo, ki pelje na letalo za Pariz.
j- čas je!
a- ja
vsi se objamemo. potem pa gre Alex na 4. postajo. čez 3min. že vidimo letalo ki vzleta. ne letalu piše PARIZ!
začela sem jokat. Alexova mama me je stisnila v objem. Potem smo odšle k nam domov na čaj. mami sta se pogovarjali, Alja in Lučka sta šle v sobo kjer sta se igrali jaz pa sem šla v svojo sobo. Pogledala sem na telefon in videla da imam sporočilo od...
30. september 2013
nextt
30. september 2013
u149893
u149893
Pogledala sem na telefon in videla, da imam sporočilo od Alexa! Poskočila sem in pogledala kaj piše.
''od: ALEX :*
prejeto 14:50
Hejjj! kako si? Mi smo prispeli pred 2min. res je lepo tukaj letališče je bliuu Aflovega stolpa in ravno ga gledam. prečudovito je. komaj čakam da ga še ti vidiš. lepo se imej in našim sporoči da smo varno in srečno pristali. pogrešam te. by Alex :*''
takoj sem mu morala odpisati:
za: Alex :*
Hej!!! super sem. ti? lepo da ste prišli celi in zdravi v Pariz. lepo se imej. tudi jaz te pogrešam. by Neža:*''
potem sem šla to povedat ostalim.
01. oktober 2013
Neeext
01. oktober 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. oktober 2013
u124989
u124989
next
02. oktober 2013
u149893
u149893
Aja ups pozabla sem povedat da je Alexovi mami ime Nataša.
Nataša je bila zelo vesela tega sporočila. Alja pa tudi. kmalu sta Nataša in Alja odšle. Pospremile smo ju do vrat in Lučka je še mahala. Ko sta se odpeljal sem odšla v svojo sobo. Mogla sem it na FB in Skype. na Fb-ju vidim da sem dobila 1 novo sporočilo. Posla mi ga je moja sovražnica Elza

napisala pa mi je: ''Živjo Neža. Danes se dobimo na igrišču ob 17:00. Bojevali se bova katera je bolj primerna za Alexa. ok?''
jaz pa sem ji odpisala:'' draga Elza! jaz se danes nič ne mislim bojevati, katera je boljša za Alexa. vem da me ljubi in on sam se bo odločil s katero bo! ok? aja odgovor je NE!''
sporočilo je bilo poslano.
uf ta krava blesava kaj naj naredim z njo? isto sva stari! ooo najraje bi odšla do nje in jo vžgala po njeni prazni buči!
l- Neža! pridi kosilo je!
j- ja že prihajam!
za kosilo smo imeli špagete.

ko sem se najedla sem pospravila potem pa odšla na računalnik. šla sem na FB in videla da imam 1 sporočilo. bila je Elza:'' draga Neža, če se ne želiš bojevati meni je prav. bo pa moj! Mwahahaha''
ni se mi dalo odpisat. kaj ji pa naj poleg tega je Alex zaljubljen vame. Potem še kliknem skype. Alex je gor! sem zakričala. takoj sem ga morala poklicati.
j- hej!
a- Ojla!
j- kk si kaj?
a- vredu. ti?
j- slabo
a- zakaj?
j- ker te pogrešam!
a- oh! ne skrbi zame. jaz ful uživam.
j- ja verjamem.
a- lubica morem jt ker mamo pižama party.
j- ok by mwa i miss you!
a- by
prekinil je. zdelo se mi je da je vesel ker me ni ob njemu. da uživa brez mene. potem sem šla dol iz računalnika in direkt na sprehod.
ker sem gledala v telefon sem se zaletela v nekega tipa...
02. oktober 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg