Forum
prijateljici se zmenita da bosta poletne počitnice preživeli skupaj. že prvi dan se zaljubita. zelo sta sramežljivi da sta cele počitnice zmedeni. isto se dogaja s fantoma. fanta se prva opogumita in punci povabita ven. tako cele počitnice preživljajo skupaj. zelo se zabavajo ko jim naenkrat vse pokvari sovražnica tannya.
05. maj 2011
next
05. maj 2011
naprej
05. maj 2011
next
05. maj 2011
s sošolko julchy sva bile že zelo nestrpne.Joj! še 3 ure pouka.Obe sva komaj čakali ,da se pouk konča in , da se začnejo počitnice.Še sreča ,da imamo samo 5 ur, čene bi že zdaunej ustala in šla iz razreda.Ker s sošolko julchy sediva skupaj ves pouk klepetava.Učiteljica naju je že stokrat opozorila ampak nama sploh ni mar.Končno zazvoni zvonec. jupiiii! zaupijeva obe na en glas pograbiva torbe in zletiva skozi vrata razreda.Začele so se počitnice.Od vznemirjenosti, da bova cele počitnice skupaj pozabiva oditi na kosilo in namesto tega odideva domov.
05. maj 2011
next
05. maj 2011
u47732
u47732
next
05. maj 2011
o fak! reče julchy, pozabile sem mojo najljubšo oblekico.Jaz ji rečem ,da je sploh ne potrebuje itak greva juter u shoping.Julija si oddahne.Greva naprej ko jaz na tleh opazim 20€. Ker sva šli mimo shopinga sva si z 20 € kupile še sladoled. Kmali zatem prideta mimo sošolca urhhy in urby.Midve samo debelo pogledava kar naenkrat sta nama bila zelo všeč.Jaz zašepetam juliji:uau ! še nikoli mi ni bil urby tako všeč.Julchy reče o urhhyju enako.Onedva sta bila za naju vedno najgrša in najbolj neumna.Midve se sprašujeva kako to da danes ne.
05. maj 2011
u46062
u46062
next
05. maj 2011
to je julchy
05. maj 2011
oprostite! moja napaka to sem jaz
05. maj 2011
to pa je julchy
05. maj 2011
next
05. maj 2011
slike učiteljice žau nimam
05. maj 2011
Med potjo k meni domov sva obe še bolj vznemirjeni. Ko prideva domov odneseva stvari v mojo sobo ko jaz brskam po predalih najdem vodne balončke. Z julchy se zmeniva , da greva ven, da se bova špricale.Uf!!!!!!! koliko časa sva zavezovali balončke. In julchy reče zdaj!! začeu se je boj , kdo bo zmagal.Jaz ali julchy. Izenačeno je. Jaz skočim še po en balonček ,ko vidim ,da sploh ni nobenega več. Nato julchy reče : no poglej to pol ure sva jih pumpale in zavezovale v 5min. pa jih je zmankal. Spet imava problem kako naj se zabavava naprej. Ko tako dolgo posedava se spomniva na pot iz šole. Julchy reče : kaj če bi odšli gledat kaj počneta tiste dva frajerja urby in urhhy.Ker je do njiju kar dolga pot rečem jaz da pojdiva kdaj drugič,ker je danes pre vroče.
05. maj 2011
Next ;D
Prebereš še moje plis; http://www.igre123.com/forum/tema/moje-zivljenje/17816/
05. maj 2011
nadaljujem
05. maj 2011
?????
05. maj 2011
nadaljujem ( ja/ne)
05. maj 2011
Še malo razmišljava nato pa jaz rečemojdiva na plažo!Julchy se je strinjala vzele sva kopalke brisačo in masko.Prideva na plažo in tam zagledava urbyja in urhhyja.Obe sva zardeli do ušes bilo naju je kar malo sram.Razgrnile sva brisačo in se ulegle...
05. maj 2011
ali nadaljujem ali ne
05. maj 2011
ča hočete da nadaljujem napište next
05. maj 2011
neeext
ful dobra zgodbicaa
06. maj 2011
naenkrat vidiva,da se nama urby in urhhy približujeta.Najprej sploh nisva dojele,da sta se usedla točno zraven naju.Končno dojameve.Fanta nama povesta da bi rada da bi bili njuni punci.Nama ja to zeloooooooo všeč .In tako se začne zabaven del poletja.Čez 3 dni to izve najina sovražnica tanya.Ker ji to ni všeč nama hoče fanta speljati...
06. maj 2011
a nadaljujem al ne
06. maj 2011
to je tanya
07. maj 2011
Next itak!!!
07. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg