Forum
Drrrrr Drrrrr skoraj sem jo zalučala skozi vrata budilko seveda. Takrat pa še slišim glas iz kuhinje Nušaaaaa zbudi se zajtrk! Jaaa sem se zadrla nazaj! Pretegnila sem se in se spravila v kopalnico. Saj res nisem se vam še predstavila sem Nuša stara sem 16 let in čez 1 teden je konec šole. Komaj čakam počitnice na Bahamih tja gremo jst in moji starši in seveda moj nedležen bratec Jaka,ki je star 7 let. Ko sem prišla v kuhinjo mi je mami pred nos postavila toast razveselila sem se ga in ga z užitkom pojedla. Obožujem touste! Pri vratih je pozvonilo. Bil je poštar,ki je prinesel paket. Mami ga je prevzela jst pa sem se z veseljem odpravila po ulici do šole. Pred šolo me je že čakala Ana to je moja bff. Heii me je pozdravila in mi skočila v objem. Odzdravila nato pa sve se odpravile do omaric.

NexT?

A napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2011
dj napiš hitr!
15. januar 2011
Neext.^^
15. januar 2011
u27744
u27744
Ja dj next! Zanimiv začetek!
15. januar 2011
NexT!
15. januar 2011
next!
15. januar 2011
Jst :

Ana :

15. januar 2011
Kmalu je zazvonilo. Počasi sem se odpravila v razred. Imeli smo matematiko najbolj beden predmet vseh časov. Učiteljica je kar razlagala in razlaga jst pa sem razmišljala o počitnicah. Res se jih že veselim! Kmlu je bilo konec ure. Po poti do druge učilnice sem razmišljala "hh ta ura pa je bla kratka",med razmišljanjem sem se zaletela v učiteljico,ki me je poslala k ravnatelju. Seveda mi je ravnatelj spet povedal celo teorijo obnašanja in mi dal šolski red. No vsaj nekaj dobrega šolsko uro slovenščine sem zamudila. Ana je po pouku prišla do mene in mi govorila nekaj o nekem fantu,kateri ji je všeč mene pa so zanimale le moje počitnice. Pred mojo hišo sve se poslovile in odšla sem noter. Mami je kuhala kosilo oči pa je sedel pri mizi in bral časopis. Ravno med tem ko sem hotela reči "živjo" je po stopnicah navzdol prihitl Jaka in me podrl na tla. Phhh sem pihnila skozi zobe res nevem kaj je temu fantu! Mami in oče sta me pozdravila jst pa sem odhitela v sobo! Vpisala sem se na facebook kjer sem imela 3 nove prošnje. Mah kar neki sem si mislila! V sobo je pritekel Jaka in mi zabrusil,da je kosilo. Odhitela sem za njim in se vsedla za mizo. No tako je začel oči. Vesta ne bom mogel z vami na počitnice,ker imam veliko dela in še na službeno potovanje grem! Pa ne no oči je zagodrnjau Jaka. Po kosilu sem odšla v sobo. Nisem vedela kaj naj delam zato sem poklicala Ano..

NexT!

(p.s.: vem da je ta del beden vendar zdj nima domišljije več bo ju3)!
15. januar 2011
u27744
u27744
NexT! pa ni bednoo!
15. januar 2011
next
15. januar 2011
u34333
u34333
next
15. januar 2011
u31809
u31809
NEXT NI PEDEN!!!!!!!!!! PLISS
16. januar 2011
u31809
u31809
BEDEN
16. januar 2011
next!
16. januar 2011
next
16. januar 2011
Nekaj časa je zvonilo potem pa sem zaslišala glas od Anine mame gos. Jano. Dober dan sem jo pozdravila in vprašala,če lahko dobim Ano. Gos.Jana mi je povedala,da je Ana v bolnišnici,ker je imela nesrečo z motorjem. Vprašala sem jo v kateri bolnišnici je in odhitela tja. Hvala bogu je bilo operacije že konec in,ker sta šla njena starša v kavarno sem lahko šla k njej. Živjo Ana si budna sem jo vprašala?! Z nasmehom na obrazu mi je odgovorila da je budna! Kako si?,sem jo vprašala. Rekla je,da jo boli glava drugače pa je super in kmalu jezaspala. Odšla sem domov. Zvečer sem spet razmišljala o mojih počitnicah nevem zakaj ampak vedno sem si jih predstavljala nažalost tokrat brez očka! No saj je vseeno. Vzela sem dnevnik in začela :
Dragi dnevnik!
Torej kot že veš že res komaj čakam,da bodo počitnice. Nevem zakaj ampak vedno razmišljam o Bahamih. Verjetno se bo kaj lepega zgodilo. Res že komaj čakam!
LP! Nušaa♥

Nato pa sem dnevnik pospravila na moje skrivno mesto in odšla spat. Dnevi so minevali dokaj hitro in tudi z Ano je bilo vse v redu po 3 ddneh je lahko šla domov! Napočil je dan pred počitnicami. V šoli smo imeli ples!
Moja obleka (katero sem kupila že pred 1 mesecem) :

Plesa je bilo hitroo konec. Odhitela sem domov kakor hitro sem le lahko šla v velikih petah! Ko sem končno prihitela domov...

NexT?
16. januar 2011
u34333
u34333
ja next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. januar 2011
Next!!
16. januar 2011
u27744
u27744
next! Pa hitroooo ♥
16. januar 2011
Plisss vsaj še 2 komentarja pa bom dala next! No next bo ju3 sam plissss še vsaj kakšni komentrje,da vidm,če berete xD!
16. januar 2011
u27744
u27744
NEXT!
16. januar 2011
u35350
u35350
nmextt
16. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
next!
next!
next!
next!
next!
next!
next!
16. januar 2011
next! ful dobr pišeš. ;D
17. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext
17. januar 2011
Next! Plisss hitrooo!
17. januar 2011
u33794
u33794
NeexšT =D
17. januar 2011
Ko sem končno prišla domov,sem odhitela v kuhinjo kjer sta oči in mami sedela pri mizi in se pogovarjala. Heii ljubici me je pozdravil očka in isto je naredila mami. Heii sem odzdravila in vprašala,če sta že spakirala. Mami je rekla,da delo prepušča meni saj ve kako se veselim. Objela sem jo in odhitela v sobo. Vzela sem končke še preden pa si napisala seznam stvari za na morje :
-Kratke hlače
-Kratke majice
-Dve dolgi majici in dva para dolgih hlač
-Vse za higieno
-Sončne kreme
-Klobuke
-Štiri pare čevljev
.
.
.
Ko je bilo vse v kovčku je bila ura že deset zvečer. Hitro sem se še odpravila na facebook. Imela sem kar 3sporočila :

1 sporočilo :
prejemnik : Nuša
Sporočevalec : Ana
Heii joj pogrešala te bo oglasi se kaj! Čaw stara ♥♥♥
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 sporočilo :
Sporočevalec : Mitja(moj sošolec)
Hei škoda,da greš ker ne boš mogla priti na moje praznovanje. Prihranil ti bom torto ; ) čaw!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 sporočilo :
Sporočevalec : Ana
Živjjo. Še enkrat ti pišem,ker mi je dolgcajt,res upam da se boš mela lepo in plissss kj mi pišii! Pogrešala te bom čaw sweady!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obema sem nekaj hitroo napisala nato pa se odpravila spat. Sanjala sem kako hodim po plaži,sončni zahod...

Nušaaaaaaaaaaaaa se zadere mami odhajamo! Hitrooo sem skočila iz postelje nekaj hitrooo vrgla nase in odhitela v kuhinjo. Pojedla sem zajtrk in že sem bila v taxiju,ki nas je peljal na letališče. Ko smo končno prišli na letalo se namestili in se sprostili v vožnji. Kar naenkrat se je oglasil pilot : Potniki in potnice prosim pripnite se saj pristajamo. Bila sem vznemirjena kot še nikoli ....

Next??
17. januar 2011
u27744
u27744
Ja nexttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg